Widok

samotna rowerzystka-Gdynia

Rowery Temat dostępny też na forum:
czy w gdyni rowerzysci umawiaja sie na jakies wspolne popoludniowe wycieczki po lesie i okolicach czy kazdy jezdzi we wlasnym towarzystwie?? jest jakis klub rowerzysty gdzie mozna jezdzic razem z innymi (mniej zaawansowanymi:))?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Nie słyszałem, by się w Gdyni umawiali ale jeśli jesteś chętna to możemy zapoczątkować taką grupę ;-)
Może ktoś się dołączy?
A jak nie to pokręcimy się po lesie sami :-D
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można się dołączyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak naprawie "bajka" to chetnie dolacze - anka z karwin?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka! A może podasz jakiś kontakt do siebie bo widzę, już pierwszych ochotników/niczki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całe trójmiasto (i nie tylko) jeździ z http://rwm.org.pl :)
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może i wielu jeździ z rwm ale nie całe miasto ha ha ha!
Jeśli chodzi o mnie to nie uśmiecha mi się dojazd do miejsca startu oddalonego o kilkanaście/kilkadziesiąt kilometrów od miejsca zamieszkania.
Co innego na wyjazd całodniowy ale nie na popołudniowo-wieczorne wypady.
Zatem pomysł zoorganizowania małej grupy osiedlowej z lokalnym miejscem startu uważam za godny rozważenia :-)
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, ta strona rwm jest fajna, ale faktycznie na wyjazdy calodzienne. Moze sie tez na ktorys wyjazd skusze:)
A na dzien dzisiejszy to faktycznie chyba lepsze bylyby osiedlowe popoludniowe wyprawy gdzies w okolicy zamieszkania. Chetnie sie dołacze do kogos na Karwinach, moze byc juz dzis np na 19ta np. kolo Biedronki przy ul. Nalkowskiej i Korzennej:)
Aaa ...i nie jestem wyczynowa rowerzystką..:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez przesady z tymi całodziennymi wycieczkami - znajdziesz tez sporo krótszych, wieczorami w środku tygodnia.

Zarejestruj się, zaloguj i wrzuć propozycję do kalendarza - na pewno prędzej czy później ktoś się znajdzie do towarzystwa. Z Karwin akurat wiele fajnych 2-3godzinnych wycieczek wymyśleć.

pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no fakt są i nie całodziennie;-), jako atrakcje polecam wypad w srodku tygodnia start w okolicach 19:00 z powrotem o 1-2 po północy - jest naprawde fajnie, trudniej tylko wstać do pracy
Pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Był ktoś? Nie wyrobiłem się, ale jak później jechałem, to nie widziałem, aby ktoś czekał "kwadransik akademicki":)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam przygotowana:), ale nikt nie odpowiedzial ze bedzie wiec nie zajezdzalam sprawdzic...hmm..a moze powinnam :)...pojezdzilam sama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że jeżdżenie samej chyba najbardziej Ci odpowiada :-) No cóż... a już myślałem, że zawiąże się jakaś grupa z okolic Karwin i Wielkiego Kacka na popołudniowo-wieczorne wypady. Nie pozostaje nic innego jak dalej jeździć solo :-( Przynajmiej tempo będzie do opanowania ha! ha! ha! Dziś po południu i jutro też jadę. A co, niech sie kręci ;-)
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka, o ktorej i skąd dzis wyruszasz...to sie podłacze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cóż... biorąc pod uwagę dzisiejszą pogodę to proponuję Wszystkim Chętnym spotkanie przed wejściem do Przychodni na Karwinach przy ul. Zapolskiej powiedzmy o godz. 17-ej. Jeśli bedzie mocno lało to spotkanie nieaktualne. Cel trasy do ustalenia na miejscu :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jutro?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jutro niech ktoś inny coś zaproponuje :-) Ale nie o świcie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, jak nie bedzie lalo to dzis bede. A jutro moze byc o tej samej godzinie, w tym samym miejscu,.. tylko ze jutro to juz chyba bedzie lac:) W kazdym razie zobaczymy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie bym sie przyłączył.
Mam kilka spradzonych tras, może mógłbym cos zaproponować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc Ania.Mam pytanko:czy spotkania przy ul Zapolskiej sa stale? W jakie dni i o ktorej godzinie.Chetnie popedaluje z wami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma problemu, aby RwM startował z Gdyni, trzeba tylko coś takiego zaproponować... są tacy, co i z Tczewa, czy Wejherowa dojeżdżają do Trójmiasta na przejażdżkę... a pisząc, że wszyscy, miałem na myśli, że nie tylko z Gdańska, ha, ha, haaa...
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam wszystkich chętnych jutro o 19tej pod Przychodnia przy ul. Zapolskiej..jesli nie bedzie padać :)
Dzis byl Jarek i ja:)....może przyłączą się też jakies babki?!...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tu jakieś wymagania, ograniczenia wiekowe, itp są czy wstęp wolny?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie, ograniczenia wiekowe, podajcie jakiś przedział tak na oko, pi razy drzwi..Żeby potem nie było jak 15-latek z emerytem będą robić plan wycieczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Różnice wieku nie stanowią problemu by wspólnie jeździć.
W tym roku po raz pierwszy zdecydowałam się pojechać na wyprawę z osobą dużo ode mnie starszą i w dodatku poznaną z portalu rowerowego (www.narowerze.info). On ma dzieci, które są w moim wieku. Pomimo tego od razu zaczęliśmy do siebie mówić na "ty".
Już od pierwszych km zauważyliśmy, że mamy masę wspólnych zainteresowań i różne charaktery.
Mimo tych różnic wyśmienicie się z nam wspólnie jechało. I wbrew pozorom to ja byłam tym słabszym ogniwem.

Za niecałe 2 tyg wyruszam w kolejną wyprawę (tym razem Litwa) i jedziemy w 4 osobowej grupie, gdzie najstarszy kolega ma 64lata a najmłodszy 27.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm...ja jestem w wieku...okolo 30tki, kolega chyba też, a inni jeszcze sie nie stawili, więc nie wiem:), dopiero zaczynamy wiec niech każdy zobaczy czy mu odpowiada. Ja kondycje mam srednią i dopiero na nowo zaczynam ją wyrabiac. Tempo też raczej srednie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, chciałem dziś przyjść, ale nie dałem rady.. może ustalicie jakiś inny termin ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję wszystkim Chętnym za przybycie i wspólną wycieczkę:)
Ja dostałam w kość, a dla facetów to był raczej "lightcik", haha:)
Umówilismy się tak, że jak ktos bedzie chciał danego dnia pojezdzic to wrzuca info na forum i moze ktos sie przyłaczy:)
...czyli najszybciej środa...
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co , środa pasi ? Na Przychodnia przy ul. Zapolskiej, ok 15-tej ? Na Karwinach ? Trzeba by mieć czasu ok. 4 do 5 godzin . Lajcik, żadnych extremów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle ze 15ta to dla wszystkich moze by za wczesnie, najbezpieczniejsza godzina to 19ta, chodzi raczej o krótsze wypady po godzinach pracy, a wiadomo ze kazdy roznie pracuje, a na ogoł jest to 16-17ta, wiec 15 chyba odpada?! No i 5 godzin to jak dla mnie za duzo (chyba ze w weekend), ale jak ktos inny jest chetny na taki dystans to ok:), niech się wypowie...
hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi wcześniej jak na 18 to nie pasuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie również. O 16 do domu dojeżdżam dopiero z roboty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogłaby by być 18 dziś ? Myślałem żeby se podjechać nad jezioro Tuchomskie..(kawałeczek za Osową), co wy na to ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, byliście dziś?
ciekawe jak powrót w czasie burzy?.... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście nie byłem, ponieważ wybyłem ok 17, a nikt nie napisał że wpadnie, mejbi jutro ? O podobnej porze ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co dzisiaj o 18:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak sie wyrobie to bede
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też spróbuje przyjechać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Było fajnie, niestety, w końcu musiałem zjechać Sopocką... Pozdrawki ciepłe dla zainteresowanych...Do następnego..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy dzisiaj na 19:00 ktoś chętny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześc Anka,

chętnie się przyłączę do rowerowych wypadów, planujecie coś dzisiaj lub jutro?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak sobie myslę-a gdyby umówić się, że w jakichś stałych miejscach n.p w parzystej godzinie ok. 10 min próbujemy się spotkać.Będzie pasować to jedziemy razem, nie to osobno. W Chylonii np. przy dworcu, Grabówek przy Kauflandzie itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobrze zdradzę , że w każdą niedzielę o 10:00 od wielu lat zbierają się tradycyjnie przy dworcu PKP wszelkiej maści chętni i chętne do pedałkowania na rowerkach :)

Innym miejscem jest koniec "obwodnicy" , ale to raczej towarzystwo nie dla samotnych rowerzystek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A przy ktorym dworcu sie spotykaja w kazda niedziele? Chetnie sie przylacze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Chyloni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karwiny

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

do góry