Widok
Nam schody robił Pan Dopke, też z Bojana i również mogę go szczerze polecić. Ostatnio widziałam reklamę na jego samochodzie i dla zainteresowany podaje adres jego stronki: http://www.schody-dopke.pl
Pan D....e ostatni człowiek na ziemi z którym chciałbym współpracować - telefonów praktycznie nie odbiera!!! umawia się na termin - nie pojawia się tel dalej milczy - dzwoni po kilku dniach po może ciągu ciężkiej pracy alk..... i pyta się czy temat aktualny - CZŁOWIEK JEST NIE POWAŻNY UWAŻAJCIE PAŃSTWO NA NIEGO SZKODA NERWÓW I WASZEGO CZASU
Pan D......ke to totalny paprak niesolidny niesłowny kłamca inaczej mówi i inaczej robi a schody przez niego wykonane to totalna porażka zle spasowane a powstałe luki napchał kitu który po jakimś czasie wypadł i mam schody ze szparami.TOTALNE PATARACTWO DZIWIE SIĘ ZE NIE ZABIORĄ JEMU KONCESJI NA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI.