Widok

sedziowie rugby

I juz po kursie....kto byl ten wie...jak zwykle brak organizacji. Czesc chlopakow (notabene z trojmiasta) czekala ponad 2 h na dworcu w gdanskiu na autokar, ktory mial byc podstawiony, a nie przyjechal (bo go wczesniej ktos odmowil).
Co ciekawe na kurs przyjechalo sporo osob, ktore tak w ogole nie chca zostac sedziami - PZR zafundowal im 2-dniowy wyjazd. Czyzby nasz zwiazek mial az tyle pieniedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ref ma rację. Tylko trzeba się zastanowić kto był organizatorem tego kursu, bo nie bardzo wiadomo. Czy Polski Związek Rugby czyli Pan Sekretarz Genarlny? Czy Okręgowy Związek Rugby w Gdańsku czy właściciekl ośrodka w Łapinie Pan Marek Wiśniowski? Autokaru nie było ale przyjechał bus i kierowca oznajmił że może zabrać 7 kudzi, czekało około dwudziestu. Z powrotem nie było w ogóle żadnego transportu. Poza tym kurs był niezły, chociaż niektórym kolegom nie odpowiadała taka duża liczba zajęć, ale jak Ref powiedział część z nich przyjechała na weekend za pieniędze Związku a nie na szkolenie sędziów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

Ćwiczenia w domu zamiast siłowni (50 odpowiedzi)

Witam mam postanowienie noworoczne. Planowałam zapisac sie na siłownię. Mieszkam na wsi....

do góry