Widok

sekretariat pyskata blondynka ( najszczuplejsza )

co do zajęć szkolnych z nauczycielami i szkoły oceniam pozytywnie i nic nie mam , ale co do jednej z sekretarek z żaka to zdecydowanie ostrzegam iż na swoim przykładzie gdyż jedna z blondynek nie miło udzielała odpowiedzi na moje pytania oraz wdała się mocno w dyskusję ze mną odzywając się fatalnie iż gdy ja kulturalnie pytałem się dokładnie o oceny praktyk i o egzamin zawodowy , uważajcie na nią abyście nie mieli z nią problemów , pozdrawiam
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: 2
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ale co? Pobiła cię, czy może po prostu nie wiedziała o co ci chodzi? Ja tym dziewczynom w sekretariacie to współczuję. Siedziałam niedawno w sekretariacie, wypełniając wniosek o praktyki. Było miło, ale przyszła jedna po świadectwo, z pretensjami, że źle deklarację wypełniła. Pretensje do dziewczyn, że czytać ze zrozumieniem się nie nauczyła? Ogarnijcie się z czym przychodzicie. Przez pół godziny mojego pobytu wciąż telefony o plan, bo nie potrafią odczytać. Ogarnijcie się. Jak masz problem z czytaniem to cofnij się do gimnazjum! Co dziewczyny winne, że masz problem sama z sobą?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a pewnie drażniło Cię, że taka szczupła... hahahaha No tak, to może być poważna przyczyna Twojego niezadowolenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry