Widok

seksik na łonie natury

gdzie w Gdyni (ewentualnie Rumia, Rewa) są ciekawe miejsca na mizianie w aucie lub na powietrzu, poza oczywistymi typu łąka w środku lasu lub poprostu plaża. Może znacie jakiś fajny widoczek lub miejsce gdzie czesto można spotkać auta z figlujacą w środku parką? ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciurlać się komuś zachciało o_O
Na plaży to raczej słaby pomysł, piasek włazi tu i ówdzie - bardzo nieprzyjemne uczucie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pogoda piękna, ciepłe wieczory, trzeba wykorzystać ostatki lata:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Halewicz piasek to sama przyjemność :) no chyba, że nigdy się na nim nie bawiłeś :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm... W Gdyni na parkingu pod Klifem :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaj maila to cie tam zabiore
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no Figlarzu- to wymaga nie lada odwagi, zamkniętymi oczyma wchodzić do niewiadomo jak bardzo rwącej rzeki;))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ha ha ha , jakiej odwagi - wszak Figlarz może zawsze się odwrócić i odejść gdzie inne ochoty oczekują ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spragniona wrazen podaj namiar do siebie a ty masz samochód czy nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chlopczyku weż rower hehehe ,za małego masz pisiorka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt Ci dobrej miejscówki nie sprzeda. chyba, ze ma ochotę na trójkącik lub więcej :-]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Spragnionego- powiem nieskromnie, że posiadam wszystkie atrybuty i warunki do spełnienia fantazji.
Do Neilipryde - chodziło mi o to, ze niełatwo jest wyrwac się z macek spragnionej kobiety, każdej kobiety ale też niełatwo jest sprostać wymaganiom tym bardziej doświadczonym (czytaj po 30-steczce) :)
Do emi3city- ludzie uwielbiają się chwalić więc może znajdzie się ktoś, kto opowie gdzie przeżył ekscytujace chwile uniesienia. Są też tacy co lubią być podglądani i na nich tez po cichu liczę życząc wszystkim jak najwięcej takich przygód:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
odezwij się na franek0066@wp.pl :) pogadamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Są też tacy co lubią być podglądani i na nich tez po cichu liczę życząc wszystkim jak najwięcej takich przygód"

dlatego moje dzieci nie posiadają już lornetek :-) zabawa na drugim brzegu jeziora bywa przednia. tylko "pan+pan" jeszcze się nie trafił ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Problem może być taki, że ludzie w takie miejsca jeżdżą nocą i nawet nie potrafią wytłumaczyć gdzie byli ... :) Z drugiej jednak strony - dziewczyno, wsiadasz z kandydatem w auto i improwizujecie! A to skręcić w boczną uliczkę, a to jakaś wiata, zadaszenie, krzaki itp itd
Choćbym zgłupiał to życia nie zrozumiem, poza tym jestem aktorem i najlepiej wychodzi mi granie skończonych idiotów.
Avatar w pełnej krasie: http://plfoto.com/zdjecie,ludzie,tyle-dobrego-z-tych-mistrzostw,935474.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam wieże widokowa Pachołek w oliwie wieczorem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TEŻ ZNAM TAKIE MIEJSCE GDZIE JEDZIE SIE AUTEM I NIE TYLKO WIECZOREM...HEHE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Szukam koleżanki/Starogard Gdanski (5 odpowiedzi)

Hej, mieszkam w Stg od kilku lat, ale jakoś znajomych tu brak. Szukam zwyczajnie koleżanki, kogoś...

szukam ojca dla dziecka (153 odpowiedzi)

Szukam odpowiedzialnego ojca dla mojego (przyszłego) dziecka. Inaczej mówiąc,szukam...

Zanim zostanę zjedzona... (96 odpowiedzi)

Proszę nie zrozumieć mnie źle tylko spróbować postawić się w mojej sytuacji. Mam 35 lat, bardzo...

do góry