Widok

self storage

Witam, przeprowadzam się i muszę cześć rzeczy gdzieś przechować. Czy orientuje się ktoś, czy i gdzie działają firmy oferujące przechowywanie rzeczy? Będę wdzięczna za wszelkie informacje i linki mile widziane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witamy,
W przypadku takiej potrzeby polecamy serdecznie naszą przechowalnię self-storage - Archeo Storage. Można u nas wynająć boksy magazynowe wybranej wielkości - od 1m2 do 16 m2.
Zapraszamy na http://www.archeostorage.pl po więcej informacji i zdjęć oraz oczywiście do bezpośredniego kontaktu - postaramy się doradzić i pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiś Lombard?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super wygodną opcją jest skrytka magazynowa. Ostatnio sama odkryłam taką możliwość i bardzo mi to pomogło w czasie remontu. Zajrzyjcie na stronę https://www.lessmess.storage/self-storage-trojmiasto/ gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam less mess storage sam korzystam i jestem mega zadowolony. Naprawdę mają wysoki standard i do tego ceny nie są za wysokie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

21m2 za 1220 zl/msc -nie za wysokie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ci less mess storage, czysto szybko i sprawnie, wynajmuje ok 2 miesiące i jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Jakie spawarki używacie? Co wybrać do poprawienia blach w samochodzie? (11 odpowiedzi)

Do wymiany mam 1 błotnik po stluczce i 2-3 poprawki na pasie przednim i tylnym. Ogólnie chciałbym...

Czy nie macie problemów z zagadaniem do kobiety? (5 odpowiedzi)

Cześć. Czy nie macie może problemów z zagadaniem do płci przeciwnej ? Sam od jakiegoś czasu...

jakie konto bankowe wybrać? (148 odpowiedzi)

witam jakie konta bankowe polecacie? gdzie koszty utrzymania nie są duże, bezpłatne przelewy...

do góry