Widok

serwis klimatyzacji

Podobno ceny czynnika chlodniczego poszly w gore, znaczy musi byc drogo , w zeszlym roku za serwis klimatyzacji w warsztacie Motociler placilem 150 zlotych.
W tym roku ten sam warsztat skasowal mnie na 630 zeta , cena czynnika z paragonu to 100 zlotych , sprawdzenie 250 , dwa oringi po 40 zlotych sztuka ,ozonowanie 50, nabicie 100 .
Interesuje mnie czy cena srednia czy bardzo tanio ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jak za darmo. Za 630pln to ja bym codziennie serwisował, Tobie też polecam. W ogóle dziwne, że już po roku musiałeś uzupełnić czynnik, co to za szrot? Ja ostatnio pełen serwis robiłem 3 lata temu i za sprawdzenie układu, uzupełnienie czynnika i ozonowanie zapłaciłem chyba 130pln, a tak co roku tylko ozonowanie wystarczy, nie ma sensu nabijać czynnika skoro chłodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobra cena.
W tym roku wprowadzono nowe standardy dla czynnika chlodzacego i do końca roku ceny samego materiału idą w górę ×10
ceny idą w górę z miesiąca na miesiąc I tak do końca roku
dzięki normom UE :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ostatnio serwisowalem klime i zaplacilem za wszystko lacznie z sprawdzeniem ukladu azotem ( czyli oproznienie ukladu, sprawdzenie , napelnienie, ozonowanie) 350 zlotych,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
600 zł chyba ktoś cię orznol z kasy ja mam gościa co sprawdzenie szczelności klimy nic nie bierze a napełnienie 180 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie takie ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

Mój pierwszy samochód (201 odpowiedzi)

Jestem przed zakupem swojego pierwszego auta. Jaki samochód polecacie? Musi być 5-cio drzwiowy...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry