Widok

siatkówka

hej dziewczyny,

Słuchajcie - chodźcie w końcu ruszymy te akcję zorganizowania siatkówki!!!
Jestem akurat bez pracy i chętnie poszukam jakiejś sali gimnastycznej, dowiem się co, jak i za ile. Jeśli będziecie chętne to proszę napisać do mnie mail. Jeśli zbierze się reprezentacja (oczywiscie 12-nastka), wówczas podejmę sie szukania jakiejś sali. Faceci też mogą być:)) zawsze przynajmniej podwyższą nam poziom gry :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
W sprawie gry w siatke zapraszamy http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=12&i=1684&t=1684

pozdrawiam,

Marcin Karpiński
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem chetna na siatke wiec jak mozna to chce sie zapisac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem nowa i nie wiem gdzie i jak gracie ale na wf bardzo spodobała mi się siatka prosze o podenie mi jakiś inf. klaudka24@wp.pl z gory dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobry wieczór znalazłam na internecie widomośc że organizujecie siatkówke byłaby możliwość do Państwa dołączyć. Bardzo długo szukam aby gdzies sie załapać grałam w siatke sporo bardzo prosze o odpowiedz biedrona461@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja tez jestem zainteresowana grą w siatówkę w Gdańsku, niestsety nic nie mogę w necie poszukać? Jaki jest przedzial wiekowy?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc Biedrono:), wiesz juz cos o tej siatkowce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też bym mogła z koleżanką jedną. ;)
pisać do mnie na gg 8764628
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry