Widok

siłownia na świeżym powietrzu

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Witam, czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie jest w Trójmieście miejsce gdzie można poćwiczyć na świeżym powietrzu. Chodzi mi o takie miejsca w parkach czy gdzieś koło morza, gdzie są drążki do podciągania, barierki itp. taki plac ćwiczeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas z trudem placyki zabaw powstaja a co dopiero silownie na powietrzu o ile mi wiadomo niespotkalem sie z czyms takim u nas w 3miascie. Na zachodzie to normalne przy kazdej plazy jest taka silownia i skate park a u nas ..... NIC !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest na przymorzy w parku reagana. jak jedziesz od strony brzeźna w stronę sopotu, to druga alejka w lewo(jest też tam skatepark i plac zabaw dla dzieciaków. i tam masz kilka stacji, w odstępie po 20-40 m. inna też jest w sopocie, na wysokości Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej. ale tam jest trochę mniej urządzeń. z kolei inna siłownia, też jest w rokitnicy, przy drodze na czarny dwór.


także, poprzedniku, trzeba się tylko rozejrzeć, bo w 3city, takie rzeczy są. jest ich mało, ale są.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie w trójmieście ale jest coś na faktorii e Pruszczu
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

są już cztery nowe siłownie, dwie na zaspie mlyniec(startowa i dywizjonów) i dwie na zaspie rozstaje. Są fantastyczne, ćwicze na nich codziennie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co myślicie o takim sporcie jak http://zdrowyswiat.pl/street-workout-jak-zaczac-treningi/ ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre dla lanserów i do tego łatwo o urazy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiedziałem ze jest takie cos w trójmieście. Widziałem raz w Barcelonie w Hiszpanii taką siłownie na plaży nad morzem. Sądzę ze jest to super pomyśl. A te miejscówki są bezpłatne i każdy może z nich korzystać? U nas w Trójmieście tez na plaży może jest taka siłownia? Chętnie bym kiedyś skorzystał ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://katalog.trojmiasto.pl/sport_i_rekreacja/silownie_pod_chmurka/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Sklepy sportowe? (31 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś może gdzie znajduję się fajny sklep sportowy z dużym wyborem sprzętu pływackiego?

do góry