Widok

siłownia

moze ktos wie czy w poblizu Banina znajduje sie jakas siłownia ,oprócz NOVELLO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o 9 to większość ludzi jest w pracy, chyba że ma Pani na myśli 9 wieczorem...
jestem zainteresowana np. jogą ale po południu, z opieką nad dzieckiem, albo w godzinach wieczornych, bez opieki,
i takie pytanko, a jak ma wyglądać ta opieka nad dzieckiem w czasie ćwiczeń mamy? dziecko będzie zaprowadzane do grupy przedszkolnej??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na zajeciah przedpoludniowych w Nowello tez jest mozliwosc opieka nad dziecmi 0-6 lat. Sala do czwiczen jest w tym samym budynku co przedszkole, a Panie bardzo mili i z doswiadczenie.
Zapraszam we Wtorki i Czwartki od godz 9.
Mozna poczwiczyc Pilates na pilkach easy ball, Pilates therra band, Power pilates , bodyArt-niesamowity trening szybki efekt, Zdrowy kregoslup, Praca nad powiezach-jedynne mejsce w okolic trojmiasta-nowosc na rynku fitnesu i przyszlosc, Joga, Zajecia dla kobiet w ciaze . Zajecia dla osob starszych.
PROSZE O WCZESNEJSZA REZERWACIA pod tel 693 979 771

Mila ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy w Novello w Recepcji nadal pracuje taka dziewucha niegrzeczna?
Wole tam nie przychodzic jak mam naburmuszonego smarka ogldać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i zapomnilam dodac, ze mi nie zalezy na ilosc osob, a na jakosc wykonanej pracy. Wiec prosze o zapisy pod tel. 693 979 771.
Pozdrawiam :) Mila
A co do Panow wkrotce trening na bardzo specialistycznym sprzetcie. Jestem w trakcie zakupu z USA.
Pozdrawiam! Mila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam przyjemnosc zaproszic do Nowello we Wtorki i Czwartki na godzina 9 do nowowybudowanej sali fitnessu na zajecia streching, pilates, bodyART, bodySHAPE, Organic Joga i Joga z oddechem.
Mozliwa opieka nad dziecmi w wieku od 6 mies do 6 lat. Obok sali w tym samym budynku jest przedszkole i swietny personal.
Przed treningem analiza podstawy. W trakcie czwiczen indiwidualni wskazowki dla kazdego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jaka siłownia ludzie w Żukowie
Otrzymałam ulotki do skrzynki pocztowej, tylko rowery i areobik.
A inny sprzęt?
To ja wolę jednak dojechać dalej ale mam wszystko ( sauny tez)
Nie każdy lubi areobik, a juz najgorszea to jest przechowalnia dzieci. Nie po to jadę by rozwrreszczane dzieci słyszeć, to ma być RELAX.
Przepraszam ale fit-fun to nie dla mnie.
Bez urazy bo Państwo mieli pomysł i się starali, pewnie wiele Pan pojedzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest nowy fitness club http://www.fit-fun.com.pl na wjezdzie do Żukowa 6km od Banina. Zajecia i grafik na stronie cena promocyjna n 99zł na wszystko, min Spinning BE fit, aerobik zumba, abs,abt i wiele innych zapraszamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorry nie doczytalem.... ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe "pogodze Panów" hehe czy mój nick wskazuje na to, ze jestem "Panem"? hehe
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
pogodzę panów:) oboje macie racje nie chcemy oceniac ani po wyglądzie ani tgz.buraków karków, dlatego dla Panów bedzie na początek dostępny spinning oraz trener indywidualny od 11-16 w fitnessie i cały dzień poza nim, siłownia dla meżczyzn typowa bedzie limitowana :) kobiety oczywiscie zapraszamy wszystkie:)
ps.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Możliwe że w tych siłowniach atmosfera jest fajna, ale ja mam złe przeżycia z kilkoma siłowniami, gdzie przychodzili kolesie tylko poderwać dziewczyny, popatrzeć się i co drugie słowo k****
Nie wiem ile masz lat, ale ja ma żonę oraz dzieciaczki, wiec szukam miejsc gdzie można spokojnie i w kulturze spędzić wolne chwile.
Nie oceniam po wyglądzie, bo sam jestem dużym chłopcem, a nie burakiem :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
sory Michale...opinia nie na temat. Ja uczęszczam na silownie w Gdansku (Tiger Gym lub Gymnasion lub Colaseum... w zależności od tego gdzie mi wygodniej jechac kiedy wracam z pracy do domu - Banina) i na kazdej są tak jak ty to okresliles "karki i buraki" - to są też ludzie, mający prawo do korzystania z silowni kiedy i gdzie chcą ! Mi to bardziej przeszkadzają tacy ludzie jak ty - oceniający po wyglądzie ! tyle w temacie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Fajnie by było żebyście otworzyli dla facetów wcześniej + jakaś mała selekcja, żeby nie było karków i buraków, tylko żeby normalny pracujący facet mógł podjechać i poćwiczyć. My z żoną jesteśmy chętni więc powodzenia w otwarciu :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ok weźmiemy to pod uwagę...dzięki za uwagi...postaramy sie aby przy niskich cenach zapewnić dobry poziom czyli profesjonalne instruktorki, animatorki...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Strasznie się cieszę że taka się otwiera! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To i tak już się wliczy odpowiednio w cenę karnetu :-)
Jak dla mnie jest ok, jak się nie ma wyjścia, to trzeba płacić...
Najważniejsze, żeby dzieciaki były zadowolone, i mamy zadowolone z zajęć :-)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mysle, ze 4 zł za godzinę bylo by ok. Prosze zwrocic uwagę na to, ze wstep godzinny na plac zabaw... kosztuje 8 zł za godzinę, a na matarni to wgl jest za darmo ! i to jest plac zabaw z wieloma atrakcjami... u was pewnie tego nie bedzie, wiec za sama opiekę powinno byc 4 zl...albo wliczone w cene "karnetu"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak przewidujemy taka opcje z animatorka bedzie to kwota 5-8zl za godzinę napiszcie czy taka opcja jest ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajnie by było, żeby w czasie ćwiczeń mam, dzieci mogły mieć jakieś zajęcia... takiej oferty brakuje właśnie, bo nie zawsze jest z kim zostawić dziecko, jeśli tatuś zapracowany...
Nie przewidujecie czegoś takiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Początek wjazdu do zukowa obok radaru po prawej stronie (specjalnie dobralismy taka lokalizacje ze względu na korki) dokładne info tuż przed otwarciem.....napiszcie prosze co was interesuje jaki sprzęt i czy bedą chętni na spinning(chcemy sprowadzić Mistrzynie Scandia Mtb do prowadzenia zajęć),,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry