Widok

single na Witominie

Witomino Temat dostępny też na forum:
Czy na Witominie są jacyś fajni single, kobiety i faceci w wieku ok. 30 lat ? Pytam, bo jestem singielką, nie bardzo mam z kim chodzić na letnie imprezy, choć mieszkam na Witominie z 12 lat..moglibyśmy poznać się całą paczką :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam też jestem singlem. Jestem rocznik 1984.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardziej bym powiedział że samotna bo tak to się nazywa i nie odbierz tego jako złośliwość bo tak nie jest chodzi jedynie o to że powinniśmy nazywać rzeczy po imieniu pozdrawiam ciepło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem singlem ale chętnie poznam nowych ciekawych ludzi. jestem rocznik 1980
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba nie przeczytaliśmy daty nadania ogloszenia ;) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie. Ale to nie szkodzi, można go ponowić :) Kto jest za? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można, można ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuje osobą które chcą się poznać z Witomina i wybrać się kiedyś na jakieś piwko na plażę żeby odezwały się na forum, może uda nam się zorganizować jakieś spotkanie. i nie koniecznie same single.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
uff, już sie bałam że zostane wykluczona ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natasha194 mniejmy nadzieję że wiecej osób się odezwie i będzie można zorganizować spotkanko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Atka, też czekam na odzew ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natasha194 póki co jesteśmy same :) heh... a mieli się odzywać single. Ja nie jestem singlem i z tego co zrozumiałam ty też nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem, tylko czasem samotność dopada ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie , niby mieszkam z facetem niby mam znajomych a czasem nie ma się do kogo odezwać albo na spacer pójść czy piwko
=
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tu nie widzę innej alternatywy jak tylko podać czas i miejsce, jestem całkowitym swierzynkiem więc nie proponuję miejsca, chyba, że ktoś chce się wybrac na rolki na bulwar lub spacer po plaży... pasuje popołudniami od 17ej do wieczora/nocy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jestem singlem, mieszkam tu niecałe 2 lata... Taki wysoki sympatyczny facet, lat 32;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A temat chyba się nie rozkręci.. A szkoda, bo sama chętnie wybrałabym się na takie spotkanie :)
Może pojawiłby się na nim pewien niebieskooki Pan, którego od kilku dni usilnie poszukuję :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. ja również mieszkam na Witominie i chętnie poznam innych singli :) Mam nadzieje że spotkanie się jednak odbędzie... pozdrawiam gorąco ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy na Witominie mieszka sympatyczny Grzegorz lat ok. 30?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myslę że na Witominie mieszka wielu sympatycznych... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry