Widok
siódme niebo
witam czy ktoś z was kupił dom od siódmego nieba bo my się przymierzamy ale do końca nie jesteśmy zdecydowani interesują nas domy junior ale jest bardzo dużo negatywnych opinii o tym deweloperze może są na forum mieszkańcy którzy zakupili te domy i mogą coś o nich napisać i o deweloperze jak wygląda z nimi współpraca