Widok

sklep Merkus Fikakowo

Byłem klientem z przypadku.To jest karygodne zachowanie osoby pracującej ,przypuszczam na wyższym stanowisku,aby tak traktowany był klient,była nim kobieta robiąca zakupy pierwszej potrzeby.Której pozbawiono praw konsumenckich.Była roztrzęsiona zapłakana.Jest to dla mnie dziwny objaw społeczeństwa by posiadać nad klientem władzę .Skala obojętności jest tak wielka , godna podziwu. Zbigniew świadek zdarzenia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Konsumentko leczenie psychiatryczne polecam.Szopki w kabarecie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

Temida jest ślepa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wodę z mózgu można zrobić każdemu .Władza rządzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prowokują bezwględnie.Do telewizji trzeba zgłosić.Panstwo w panstwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szopki to przypuszczam są,na terenie zakładu,nie jedną osobę zrobili w bambuko.Jako konsumentka proszę spojrzeć obiektywnie,Leczenie należy się osobom które,niszczą dane osobowe,potem znajdują się w sortowni śmieci trójmiasta.To jest skandal godny prokuratora,czyżbym polecał w tym momencie leczenie zamknięte.W zaginionych aktach osobowych ,jest fakt jawny.Czyżby nie obyło się sądem Administracyjnym osób pokrzywdzonych.Drogie panie do czego jeszcze się posuniecie,czyżby jeszcze było wam mało.O zgrozo ,osoby pracujące o sytuacjach wielu względów nie więdzą.Dane osobowe,powinny być tajne.Czyżby nie można by nazwać fakt.Pomyje wylane, godne komentarzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wypowiedzi są obiektywne.Włóż różowe okulary co widzisz.Czyżby osoba jako jednostka ,nie odczuwa takiego samego bólu,czujesz to samo??????Przyjdzie czas że za błędy ,zapłacisz sam a krzywda ludzka odbije się czkawką ,pewna siebie kobieto,Szopki to sama wprowadzasz w środowisku w którym pracujesz.Jaką masz satysfakcję to co robicie,ubezwłasnowolniacie osoby które są oddane pracy. Nie odczuwaj siebie jako że jesteś Bogiem.Bóg zapewni Ci sprawiedliwość,trzeba czasu.Trzeba zawsze być człowiekiem jednego wymiaru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lekarz który opisuje takie brednie nie powinien nazywać się lekarzem z powołania.Należy zmodyfikować pojęcie lekarz.Czy ktoś o zdrowych zmysłach ma pojęcie co oznacza psychiatra.Na piewszej linii zmodyfikowałbym pracownika ,który uważa się za idiotę.Traktując pracownika w ten sposób.Szkoda.Gdyż znalieżli byśmy się na sali rozpraw.Czerwona kartka należy się tej osobie ,która swoim usposobieniem,jest prostolinijna,posiada braki intelektualne.Widać skorumpowane wychowanie .To co wynośi się z domu rodzinnego pozostaje na zawsze.Pozdawiam osobę i nadaję czewoną karktę.Wpierwszej kolejności do zwolnienia.Takie Poniżenie osobowości indywidualnej ne podlega dyskusji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Zbigniewie, to jest pański punkt widzenia. Ażeby wypowiadać się publicznie należałoby znać sedno sprawy.Zaręczam zdziwił by się Pan.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zabolało sumienie.Proszę mi niczego nie zaręczać,gdyż do spotkania nie dojdzie,czyżby to miała być niemoralna propozycja.Samotność doskwiera.Proszę jaśniej,nie ogólnikowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba posiadacie monitoring,.Odśwież ujęcie,wrzuć filmik na yutub,sensacja gwarantowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Zbigniew odpowiada.Wbij sobie nożyce w serce i powoli je otwieraj co czujesz.??????Boli???? działa w dwie strony.Gdzie kompromis czyżby ludzkie odczucia nie istniały.Poczuj że traktowanie głazem każdego podwładnego to nie ludzkie.Wróci jak bumerang z podwojoną siłą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wielki Kack

Brama Sopocka - opinie i oceny (71 odpowiedzi)

Osiedle powstaje na granicy Gdyni i Sopotu, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku...

Grupa wsparcia (7 odpowiedzi)

Hej, mam mały problem i poszukuje grupy wsparcia w Gdyni. Ma ktoś może jakiś pomysł gdzie mogę...

Zielona Laguna Wzgórze (12 odpowiedzi)

Zielona Laguna Wzgórze powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Zielona Laguna w Gdyni, w...

do góry