Jednym sposobem wyrażania czuć jest obdarowywanie ukochanej osoby kwiatami do tej pory mogliśmy to robić z mężem nawzajem. A nie tak dawno okazało się że to już ostatni raz dostanę od męża kwiaty. Ja będę mogła jedynie zanosić jemu na cmentarz dlatego tak bardzo szukałam kto mógłby ten ostatni raz wyrazić kwiatami moje uczucia....... i znalazłam Panią Agnieszkę po sposobie dekoracji i rodzaju roślin jakie posiadała w kwiaciarni uwierzyłam że to ta osoba. Zlecając taką pracę nie do końca wiesz jak będzie wyglądać a tu P. Agnieszka wykazała się kreatywnością.
Prace można zobaczyć na stronie, co prawda nie widział tego mój mąż ale kwiaty były godne takie jakie lubił; słoneczniki.