Widok

śmieci

Wielki Kack Temat dostępny też na forum:
Pod sklepem Merkus- Fikakowo wala się bardzo dużo śmieci, zapytałam się w sklepie dlaczego tak to wygląda przy tym sklepie? Pani odpowiada, że ona nie śmieci? Rozumiem, że pani sprzedawczyni nie śmieci przed miejscem swojej pracy ale zastanawiam się kim jest właściciel sklepu brudasem, niewidomym brudasem, leniwym brudasem? Może jest to wina firmy parkingowej - może jej szef również jest brudasem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Smiecie jak śmiecie w okolo sklepu.chce zaznaczyć osoby pracujące w sklepie merkus fikakowo.przez kierownidztwo sa dyskryminowane .rygorystyczne zastosowania. nie jedna osoba odeszła z tego sklepu wzgledem kaprysów jakie wprowadzają wewnetrznie .lampka w zarządzie powinna się zapalic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kilku osobom bardzo przeszkadza Merkus... co jakiś czas pojawiają sie praktycznie identyczne negatywne opinie nt Merkusa.
Jestem tam prawie codziennie i nie zauważyłam dużej rotacji pracowników...
A "stały obserwator" powinien zacząć brać leki lub je zmienić...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Karwiny

Nowe Karwiny (4 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w dzielnicy Karwiny, a więc w okolicy, gdzie od lat istnieje rozwinięta...

Zenit (16 odpowiedzi)

Osiedle Zenit powstanie w rozwiniętej pod względem infrastruktury dzielnicy - w otoczeniu nie...

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

do góry