Widok

smród z eko-doliny

Dzień dobry,
mam pytanie do mieszkańców, szczególnie Koleczkowskiego Młyna, czy czujecie Państwo smród z Eko Doliny? Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy ten smród jest często? raz w tygodniu? raz w miesiącu? czy uniemożliwia przebywanie na dworze np. na tarasie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedyny smród jaki dzisiaj czułam w tamtej okolicy to z farmy która jest na ulicy Bitwy nad sleza, padlina chyba karmią te zwierzęta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JK to tam jakaś ferma jest??
a co do ekodoliny - czy te pytania (od B) maja prowadzic do jakis zmian w przetwarzaniu odpadow?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, straszny smród czuć przez tą ekodoline i to w różnych częściach Koleczkowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamknąć ekodoline ! A tak na serio to wyprowadź się do miasta tam nie śmierdzi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak Młyńska będzie dwukierunkowa to smród zniknie. A tak macie na co zasłużyliście. Karma wraca.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taaaak.... i niech wam tam śmierdzi jak najbardziej ! Jednokierunkowa Młynska nie ma teraz wentylacji , za mały ruch :))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kwintesencja karmy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koleczkowo

Przyłączenie Bojana do Gdyni (122 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Pytanie - dotacja do pompy ciepła (35 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje czy na montaż pompy ciepła jest w naszej kochanej gminie lub szerzej -...

Nowy Mechanik (35 odpowiedzi)

Co sądzicie o nowym mechaniku w Koleczkowie przy skrzyżowaniu na Chylonie?? Warto oddać samochód...

do góry