Widok

snoby, bufony i chamy

niestety taka jest moja opinia po spędzeniu przypadkowych 3 godzin w towarzystwie kilku uczniów III LO z Gdyni jadących na kolejna olimpiadę. O ile miałam jeszcze jakieś wątpliwości, to teraz będę każdemu odradzać z daleka, a sama miałam składać tam papiery. Snobizm, wywyższanie się ponad innych, pogarda dla "maluczkich" - tak mogę opisać zachowanie kwiatu młodzieży z III LO w Gdyni. I jeszcze chamstwo, gdy zabrali komuś miejsce siedzące i kazali mu sie wynosić do innego przedziału, bo oni chcieli jechać w grupie. Oni dzielą każdego na olimpijczyków - czyli tych lepszych i szmaty - czyli tych bez sukcesów. Żenada. Omijac z daleka
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5
oj tam, moze akurat mieli gorszy dzien :) W kazdej szkole trafiaja sie takie trolle.
Tez chodze obecnie do Trojki i tak reasumujac: bardzo przecietna szkola - czytajac rozne opinie i rankingi spodziewalam sie czegos o ciut chocby lepszego od przecietnosci. A jest jak jest niestety.
Szkola ma dobre wyniki bo 90% uczniow korzysta z korepetycji. U mnie 28 osob na 35 w klasie. Dodam ze korepetycji tak srednio z 5- 6 przedmiotow.
Zadna tu zasluga szkoly.
Teraz juz konczac prawie ta szkole moge ja spokojnie umiejscowic na tej samej pozycji co VI, X, IX i II.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry