dzisiaj przeżyłem szok na końcu ul.Halera przy plaży znów parking prywatny płatny 5zł .takiej informacji nigdzie nie znalazłem pytanie co to za teren i czyj
11
~mondry
78.133.248.*
(9 lat temu) 20 lutego 2017 o 09:27
HaLLera, za taką wiedzę i analfabetyzm ja bym ciebei skasował nie 5 a 5-dych