Widok

sp 40 Gdynia likwidacja gimnazjum

Jako rodzic ucznia 6 klasy sp 40 w Gdyni nie zgadzam się na wyrzucenie dzieci ze szkoły do gimnazjum nr 3 w Gdyni.
PANIE SZCZUREK PANIE KACZYŃSKI NIE DLA TAK PRZEPROWADZONEJ REFORMY.!!!
Nie zgadzam się żeby nasze dzieci do 7 klasy zamiast do sp 40 chodziły do gimnazjum nr3.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Prezydent Gdyni i dyrekcja Szkoły Podstawowej 40 postanowili wyrzucić dzieci z klas V i VI do Gimnazjum nr 3 po to, żeby do Szkoły Podstawowej można było przyjmować dzieci spoza rejonu i żeby szkoła miała przez to więcej pieniędzy. Liczy się kasa nie dobro dzieci.Nasze dzieci spisuje się na straty. Szkola Podstawowe 40 jest jedną z lepszych szkół w Gdyni, natomiast Gimnazjum nr 3 szkołą z najniższym poziomem nauczania w mieście, do której przyjmowana jest młodzież niedostosowana społecznie i z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Są tam też klasy przysposabiające do pracy. Do tego gimnazjum chodzą osoby do 21 roku życia, które nie są w stanie poradzić sobie w innych szkołach. Czego nauczą się nasze dzieci od nauczycieli, którzy od lat uczą w tym gimnazjum? Jaka przyszłośc czeka nasze dzieci po takiej szkole?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Totalnie się z tobą nie zgadzam że Gimnazjum nr 3 Ma najniższy poziom nauczania w Gdyni sam chodziłem do tej szkoły i jestem jej absolwentem i nie było tak źle mimo zachowania młodzieży z tej szkoły i nie prawda też jest że tam chodzi tylko młodzież niedostosowana społecznie oraz z orzeczeniami o niepełnosprawności bo chodzi również pełnosprawna młodzież a wracając do osób z orzeczeniami o niepełnosprawności oni naprawdę nie są jacyś źli i niewychowani są w wielu przypadkach osobami chorymi którzy potrzebują wsparcia ze strony nauczycieli i rodziców więc pisząc takie rzeczy mające na celu ochronić dzieci z sp 40 obrażasz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności chociażby dlatego że sam miałem jak chodziłem do szkoły orzeczenie o niepełnosprawności i przez to na potykałem na różne trudności i opór ze strony ludzi i naprawdę nie jest mi do śmiechu jak ty piszesz takie rzeczy bo robisz to samo wobec osób z orzeczeniem o niepełnosprawności co kiedyś mi robiono.
Naprawdę zamiast krytykować osoby niepełnosprawne oraz niestosowane do życia zamiast je ranić swoimi niesprawiedliwymi opiniami zacznijmy im w końcu pomagać.
a Gdyńska reforma oświaty jest źle przeprowadzona bo zlikwidowano np. Lo nr 13 przystosowaną do nauki dla osób niepełnosprawnych i mi się to w głowie nie mieści ale nie szukaj winnych tam gdzie ich nie ma bardzo cię o to proszę i chroniąc własne dziecko i jego rówieśników ze szkoły przed zmianami patrz na innych ludzi którzy nie są winni tej sytuacji a są jej ofiarami również.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wypraszam sobie takie słowa o "trójce".
Fakt, że były tam ewenementy, które nie skończyły nawet tej szkoły, np słynny Joy, czyli znany wszystkim z rocznika 1990 Krzysiek (nazwisko pominę), albo osobistości które powtarzały po dwa razy każdą klasę. Dopóki rządził tam pan Giłka, był święty spokój.

Ja jakoś skończyłam to gimnazjum i wyszłam na ludzi ;).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chylonia

Dom Towarowy Chylonia (15 odpowiedzi)

Co myślicie do Domu Towarowym Chylonia ? Zaglądacie tam czasami ?

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

do góry