Widok
niektórych niestety ludzi nie można zrozumieć. Sąsiad sąsiadowi wrogiem. Tylko patrzy się jeden z drugim co kto robi legalnie czy nielegalnie. Jak coś zauważy to pisze na forum, że za coś grozi mandat, że to jest nielegalne, że robi źle. A już taki sąsiad będzie czuł się spełnionym kiedy za płotem zauważy coś nielegalnego. Czym prędzej zacznie pisać urzędowe pismo aby wszczęto kontrolę i sowicie ukarano.
Bo przecież tak nie może być w państwie prawa. Taki ,,sąsiad'' jeden z drugim to ,,skarb''. Ostatnio do Nadzoru Budowlanego wpłynęło pismo ,,praworządnego sąsiada'' który to uprzejmie doniósł o samowoli budowlanej która polegała na utwardzeniu nawierzchni pod grilla'' Coś pięknego. Sąsiad do rany przyłóż. Czym większe skupisko ludzi tym więcej różnego ''elementu''.
Bo przecież tak nie może być w państwie prawa. Taki ,,sąsiad'' jeden z drugim to ,,skarb''. Ostatnio do Nadzoru Budowlanego wpłynęło pismo ,,praworządnego sąsiada'' który to uprzejmie doniósł o samowoli budowlanej która polegała na utwardzeniu nawierzchni pod grilla'' Coś pięknego. Sąsiad do rany przyłóż. Czym większe skupisko ludzi tym więcej różnego ''elementu''.