Widok

spawacz bez doświadczenia

wiem wiem było wałkowane..
ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny
mieszkam +/- 60 km od Gdańska i już od września szukam roboty
Nikt nie chce mnie zatrudnić bo nie mam doświadczenia, a nie mam doświadczenia bo nikt nie chce mnie zatrudnić. Dzwoniłem do Crist, Remontowej, Secespol i PEMAL w ndg; wysyłam cv do wszystkich, przetrząsam internety i zasypuje wszystkich skanami moich kosztownych dyplomów spawacza i nic. Idąc na kurs myślałem że będzie kolorowo a tu morale upadło. Do gdańskiej to choć bym chciał to iść nie mogę bo nie wyżyje, nie będę miał za co wrócic do domu:P

Jakieś pomysły co i gdzie? Może ktoś wie gdzie dostanę gwarancje zatudnienia na poczet kursów z Urzędu pracy? Wtedy za free bym mógł sobie zrobić np. 136 + ponadpodstawowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja proponuję ci zaproponować, którejś z firm, że możesz przez miesiąc przychodzić za free na taki staż i jak zobaczą że jesteś dobry to cię zatrudnią. Sam tak się wkręciłem do pracy co prawda branża inna ale poskutkowało. Spawacze dobrze zarabiają więc firmy niechcą po prostu ryzykować zatrudniać kogoś bez doświadczenia a jak powiesz że za free na staż to będzie inna gadka. Lepsze coś takiego niż siedzieć w domu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Popieram Kolegę przedmówcę,dobry pomysł.Ja do dziś żałuję,że nie zrobiłam kursów w tym kierunku ani też nie poszłam do TBO bo bardzo mnie interesowało elektryczne.Inna sprawa,że byłabym może nawet trochę dyskryminowana,bo to przecież męski zawód.Ale fajny.
Poza tym,dlaczego próbujesz tylko w stoczniach?pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zaczynałem spawać 1,5 roku temu i zaczynałem w criscie wzieli mnie po kursie bez problemu spróbuj tez tą drogą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej dzwonić po firmach lub zjawiać się tam osobiście. wysyłanie cv to przeważnie strata czasu. sam wysłałem chyba ze 200 cv i nie tylko do stoczni, do różnych firm zajmujących się konstrukcjami stalowymi no i mam nadzieje, że się uda niebawem zacząć pracę, bo próbki mam zdane. powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak Cię jakiś wujek gdzieś nie wkręci to może być problem, pozostaje popracować za darmochę i może ktoś się zlituje i Cię zatrudni i może nawet nie oszuka. I tak oto pada kolejny mit o tym jak to w Polsce dobrze jest mieć fach w ręku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba tylko ten staż zostaje:/ jeszcze się przejade osobiście popytam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szukam spawacza Mig i Tig do aluminium Ważne że chce się nauczyć w praktyce Warunki ciepła hala i godz pracy też dogodne tal 501258334 Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koleżka zadał pytanie 7 lat temu. Chyba już znalazł zatrudnienie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dużo lepiej mieć jakich fach w ręku niż go nie mieć. Niestety doświadczenie też jest wymagane a jak uda już się popracować rok to potem bez problemu można znaleźć pracę w tym zawodzie. Na początek można też proponować oprócz stażu, umowę zlecenie i niską stawkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
zaatakuj firme pmu i aic w Gdyni oni przyjmują bez doświadzczenia,jak będziesz zasuwał to podszkolisz się tam,kase wypłacają uczciwie ,jedż najlepiej sam ,nie wysyłaj CV, tylko wal do kierownika produkcji powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
siemanko właśnie tak latam po necie i czytam wszystko co związane z tytułem ,,spawacz bez doświadczenia" na własnym przypadku powiem kilka rzeczy , mianowicie ukończyłem nie dawno kurs spawania metodą 136 drutem proszkowym stal czarna wszystkie pozycje pachwiny + czołowe podolna piony ( potrafię również naścienną co miało być moim asem w rękawie) certyfikat DNV . Z dniem zakończenia kursu zarejstrowałem się na STOCZNIOWCY.PL + wysyłałem CV do wielu firm ku mojemu zdziwieniu na drugi dzień od zarejstrowania sie na Stoczniowcy.pl zadzwoniło dwóch pracodawców , byłem szczęśliwy że tak szybko dostane prace i będe mógł robić to o czym marzyłem . Wylądowałem w Gdańsku stocznia remontowa i tu niestety zderzyłem się z rzeczywistością ! nie chwaląc się na kursie byłem jak by to powiedzieć bardzo pojętny ręka również jak na świerzaka bardzo dobrze prowadzona ogólnie rzecz biorąc szybko wszystko łapałem co pozwoliło mi też wyjście po za program kursu , niestety musze stwierdzić z wielkim bólem my spawacze bez doświadczenia NIE POTRAFIMY tak naprawdę spawać zderzenie ze stocznia uświadomiło mi że tak naprawdę musimy uczyć się wszystkiego od początku generalnie to co na kursie w porównaniu do pracy jakiejkolwiek w tym zawodzie jest bez porównania wszystko jest inaczej znamy zaledwie podstawy wiemy jak mniej wiecej ustawić maszynę wiemy też jak w danej pozycji się zachować ale to tylko tyle . Po 4 dniach spawania konstrukcji na platforme wywalili mnie na kadłuby (starzy wyjadacze wiedzą o czym mowa i wiedzą że jak świerzak dobry by nie był to sobie tam nie poradzi) wiedziałem że lekko nie będzie wiedziałem że tam trzeba tego doświadczenia , mimo to podszedłem do wyzwania przygotowałem maszyne po przejściach drut spadal z rolki bo nie było pokrywy więc maszynę trzeba było obalić , rączka wylatana wszystko wytarte zero cyferek na posówie drutu i napięciu co dla świerzego spawacza jest utrudnieniem ze względu na brak punktu odniesienia , mimo to nie poddałem się wszedłem w kadłub po ustawieniu spawarki a przynajmniej próbach jej ustawienia . Po 6 godzinach smarkania uświadomiłem sobie że nie potrafię spawać , i tu zrozumiałem co tak naprawdę znaczy to całe doświadczenie dlatego jeśli już uda wam się znaleźć pracę to uświadamiajcie pracodawce ile się da że NIE MACIE DOŚWIADCZENIA bo mojego pracodawcy niestety najwidoczniej to nie interesowało dla niego była ważna kasa którą za mnie dostawał . Apeluje do Spawaczy po kursach nie poddawajcie się każdy tak zaczynał każdy musiał się tego nauczyć i nie myślcie że po kursie już umiecie wszystko bo to dopiero początek, zalążek tego co Nas czeka . Kiedyś Ci wszyscy którzy z Nas zrezygnowali jeszcze będą żałować że nie dali nam zrozumienia, szansy i czasu na przyuczenie się . POZDRAWIAM.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej możesz mi powiedzieć jaką dostałeś stawkę w remontowej?? I naprawdę tam nie było żadnego majstra, żeby Ci pomógł ustawić spawarkę? Czy pokazać jak się spawa? Pozdrawiam i czekam na odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam otrzymałem 17 zł /h z czego niezmiernie się cieszyłem a zarazem byłem zaskoczony że na okresie próbnym otrzymałem nie małe pieniądze . Proszę mi wierzyć bardzo bym chciał by ktokolwiek był pomocny by ktokolwiek poświęcił mi kilka minut, oczywiście ludzie zatrudnieni przez Remontową owszem bywali pomocni ale gdy wywalili mnie na kadłuby nie było mowy o pytaniu kogokolwiek o cokolwiek miałeś robić i nikogo nic więcej nie interesowało (sprawa samej spawarki to aż szkoda gadać nie wiem jak Wam opisać tą sytuację gdy spytałem dwóch ludzi czy by mi nie pomogli teksty które usłyszałem niestety są nadzbyt niecenzuralne by je tutaj przytoczyć ) , nie chce używać tu nazwisk ,ale wytłumacze Wam pokrótce w jaki sposób przebiegła krótka dosadna rozmowa z "Majstrem".
Majster: tutaj pospawaj to to i to
Ja: ok postaram się jak tylko mogę
40 minut później przychodzi majster i mówi : No stary kur... twoje spawy mi się nie podobają tak być nie może etc.. , zaś ja kulturalnie sprowadziłem Pana na ziemię i tłumacze że wszyscy doskonale wiecie że jestem świeżo po kursie i nie przeskocze minimum rocznego doświadczenia spawalniczego w 5 minut zaś on odpowiedział krótko : A co mnie to H.. obchodzi ty masz spawać i mnie to nie interesuję . Mniej więcej tak wyglądał przebieg rozmowy w trakcie pracy,oczywiście co około 40 minut był znów podglądać wszystkich swoich spawaczy przy tym i mnie a niestety zawsze miał coś do powiedzenia coszło niesamowicie w pięty z resztą na pewno sami wiecie jak ktoś po Was jedzie przy obcych ludziach( ZEEEROOO SZACUNKU !).Po 6 godzinach uznałem że bez sensu jest się tłumaczyć i starać się o minimum zrozumienia bo ich to po prostu nie interesuje więc się zawinąłem by nie psuć dalej roboty i by HAŁERZY nie musieli się wkurzać delikatnie mówiąc. Niestety moja przygoda wyglądała w ten sposób , a ja nie miałem praktycznie żadnego wpływu na przebieg wydarzeń , ale nie łamię się i brnę do przodu bo to właśnie chcę w życiu robić, pewnie wiele razy jeszcze się potknę zanim gdzieś zagrzeję miejsce i zanim zaczne wykonywać taką prace jak ludzie którzy pracują tam po X czasu , ale najważniejsze to się starać i nie łamać ...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
17 zł brutto? czy netto? Po ile godzin pracujesz?? Wszędzie znajdzie się taki majster (pewnie pijaczyna), ale nie ma się co przejmować. Ja mam 2 lata doświadczenia i sam nie wiem czy dałbym rade.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A powiedz jeszcze, czy orientujesz sie jak w innych stoczniach praca i stawki wyglądaja? np crist czy nauta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
crist na dużej działalności 23 zl maks ci da i po 11 h 6 dni w tygodniu. a jak nie ma roboty to czekasz w domu nawet 6 tyg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nauta? Wiesz coś o tej stoczni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spawacz 135,141, po 3- miesięcznym kursie podstawowym,blach i rur pachwinowa i pion( czyli wybrane pozycje), bez sufitów i czołowych.,bo to już jest kurs ponadpodstawowy.,szczepienie elektryczne131, oraz cięcie palnikiem tlen- acetylen,i plazma elektro- powietrzna.200 spółek w Trójmieście i usłyszałem wszędzie że bez doświadczenia nie są zainteresowani.Po 2 latach wygasły upraw.Uslyszalem: rowery może pan spawać,da Pana statku nie obrucimy dogorywa dnem,moze pan spawać ogrodzenia nie statki.Po 4 latach wrzuciłem książke spawacza i certyfikaty z IS instytutu spawalnictwa z Gliwic do makulatury.Dzis jestem operatorem koparko- ładowarki i zarabiam 33zl.W stoczni jako spawacz dawali mniej- i na dodatek nieprzyjęty.Takich jak ja i Ty w Polsce jest co roku z1,500 osób.Jestes spawaczem z 2 letnim doświadczeniem- wyjeżdżaj: Norwegia, Arabia Saudyjska,po 3 latach pracy kupisz sobie mieszkanie w Gdańsku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Ja też ma problem ze znalezieniem pracy jako spawacz.
Tylko, że u mnie jest jeszcze jedna bariera . Oprócz braku doświadczenia, jest to brak penisa, niestety, jestem dyskryminowana, ze względu na płeć.
Ale staram się nie załamywać, mam nadzieję, że w końcu będzie mi dane założyć przyłbicę i pochwycić w ręke uchwyt spawalniczy.
Pozdrawiam, miłego popołudnia ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
napisze Wam inaczej. książeczkami spawacza możecie sobie d*pę wytrzeć, trzeba było zrobić od razu dnv a nie wydawać ciężkich pieniążków na gliwickie nikomu niepotrzebne papiery.
nie macie doświadczenia? a to jest wypisane na czole?
ja od razu po kursie zawsze mówiłem że spawam rok a dopiero teraz mam papier :)

nie miałem problemu z pracą powyżej 18 zł netto na godzinę już po kursie.

pozdrawiam z francji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kobieta w pracy wymaga dodatkowej szatni i łazienki... nie widzialem takowych w zadnej z takich firm a szkoda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do remontowki nie startujcie po kursie. rdza, woda, wiatr, FARBA, dadzą wam po kości, spawacze z doświadczeniem po 10 lat muszą spalić fajkę by pomyśleć jak to zagnoić a co dopiero ci bez doświadczenia.
spawanie to sztuka, trzeba MYŚLEĆ NON STOP.
mam 26 lat spawam 4 lata i zaczynałem dziennie spawając 8 metrów spoiny. dziś tyle wyspawam w 35 minut.
stety lub nie nie nauczycie się spawać w kilka miesięcy to trzeba lat non stop gnojenia bez względu na wszystko. zepsute maszyny to jest i tak nic nie znaczący mankament, popracujecie dłużej zobaczycie o czym mowa.
zwiedziłem już cały świat i powiem że najgorzej jest i polaka. jak jest kasa to nie ma sprzetu jak nie ma sprzetu to jest kasa no ale czym robic?

dodam ze nie ma co sie przejmowac ze nie potrafisz bo sie nauczysz. kiedys nie potrafilem poziomu pospawać dziś jadę styki na uesy w suficie doczołowo, rury itd. trzeba to lubić bo jak was wywalą na gwadeluę w gorączki ponad 40 stopni to tam dostaniecie szkole zycia. a potu poleci wiecej niz krwii w żyłach :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolego a gdzie najlepiej ruszyć? Żeby nabrać tego doświadczenia w stoczni? mam 2 lata doświadczenia jako spawacz, lecz chciałbym się nauczyć spawać typowo pod stocznie. Nie jetem z Gdańska ani a trójmiasta. Proszę o jakieś namiary na firmy (same nazwy)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ruroserw na marynarki polskiej w gdańsku. raz prezesowi kopiesz działkę na kaszubach a raz jedziesz na stocznie remontową najczęściej coś pospawać :)

wypłacalność 100%!

masz też różne spółki na remontowej np KMK, STAL REM, AS, METALOCK i wiele innych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za odpowiedz. a można udeżyć bezpośrednio do samej stoczni, nauta i pracowac u nich (na swojej działalności). A Ty prócz ruroserwisu co polecasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ruroserw a nie ruroserwis to są dwie inne firmy (ruroserw polecam z ręką na sercu)

na działalności? hmm takich to wszędzie szukają pytanie powinno brzmieć 'ZA ILĘ?'

no ale za ilę to Ci powiedzą jak pokażesz spoiny i ilość ich.

ja już odrobiłem pańszczyznę (czy. praca w polsce za grosze teraz hajs za granicą a w pl robię z nudów byle w domu nie siedzieć i to w firmach gdzie jest totalny luzik no i gdzie pracuje 4 spawaczy i więcej nie potrzebują a szkoda), nikogo to nie ominie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
enerpol na criście, tam na łapę na zleceniu 20 zł netto wyrwiesz. robota na hali i godziny dopisują.

szczerze to stoczniowcy nie napisza na takim forum nazw firm które są w porządku bo będą się bać o miejsca pracy :) pytaj ludzi pod stoczniami kogo polecają a kogo nie, najpewniejsze info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No tak przecież to polska mentalność, wiadomo że stary spawacz nie powie gdzie i jak się pracuje. Będę w czerwcu szukał i jeździł po firmach. Teraz zbieram informacje co gdzie i jak oraz za ile?
Co do pracy w zagranicą to właśnie pracuje sobie teraz ale nie jako spawacz. Jeśli ktoś może podrzucić jakieś firmy,warunki i stawki to będę wdzięczny.
Zastanawiam się jak się pracuje jako spawacz na działalności w pl? Ma ktoś doświadczenia związane z taką pracą?

Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umarł temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, jakbyś nie zauważył mamy weekend i większość ludzi odpoczywa (również od dyskusji na forach).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mam taki system pracy ze nie zauważylem ze jest weekend.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiele osób tak ma...postaraj się wymóc na Twoim pracodawcy trochę wolnego lub jeśli już nie wytrzymujesz i jesteś naprawdę wypalony zawodowo, a masz umowę o pracę to weź L4 od swego rodzinnego (na pieczątki psychologów i psychiatrów niektórzy pracodawcy dziwnie podejrzliwie patrzą).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
. Proponuje wrócić do tematu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie firmy z Trójmiasta jeszcze polecacie?? Gdzie spawacz mógłby szukać pracy. Licze na Waszą pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jak jeden z kolegów pisał powyżej nikt nie poda Ci raczej tutaj firm do których można by uderzyć , szczerze mówiąc w imieniu wszystkich świeżych spawaczy to mamy naprawdę duży problem jak widać co rusz wspominane są te same firmy między innymi Crist i Nauta hmm co ja o tym sądzę chyba już wspominałem słyszałem wiele różnych ploteczek na ich tematy tych dobrych jak i zarówno tych złych i teraz będąc w takiej sytuacji co możemy sobie myśleć z jednej strony co? mamy siedzieć w domu aż zapukają nam do drzwi i zaproponują fantastyczną prace wynagrodzenie i zaproszą nas do siebie ? no raczej nie ! więc chcielibyśmy zacząć próbować w tych firmach , niestety wtedy pojawia się nastepne pytanie ( zazwyczaj uderzamy do jakiekolwiek firmy bo nie mamy juz za co żyć i brak pieniędzy nie pozwala nam na ocene firm i pracy ,dlatego chwytamy się już obojętnie czego by chociaż narazie coś zarobić i dalej szukać próbować ) czy aby ta firma do której ide bo wyjscia jak narazie niemam nie zrobi mnie przysłowiowo w CIULA ? przepracuję miesiąc a pieniędzy nie zobaczę ? albo zobaczę tylko ich część ? więc jesteśmy na tym marnym początku świerzaka niestety pod dużym naciskiem desperacji zniechęcenia... co dalej robić ?Ja Aktualnie pracuję w nowej firmie choć nadal na Remontowej i wiecie co ? zastanawiam się kto pierwszy padnie ja czy firma ( oczywiście ironicznie śmiejąc się sam sobie w twarz) pracuję po 16-18-24-26 h jestem wyczerpany, dziennie nie mam wiecej snu jak 4 godziny pracuję zaledwie 3 tygodnie a jestem na skraju wyczerpania , ale brnę dalej bo nie mam wyjścia . Najgorszą rzeczą jest fakt iż przyjąłem się jako SPAWACZ a zap... pracuje jako wszystko monter hauer spawacz pomagier wszystkiego po trochu, więc zdaję sobie sprawę że niestety chcieć a móc to dwie odległe od siebie rzeczy . Udzielam się tutaj na forum jako amator takich tematów i rozmów w sieci , ale proszę mi wierzyć jeśli tylko gdzieś się zahaczę jeśli tylko bede pewny że świeży może tam próbować dam wam namiary bo jestem w tej samej sytuacji co Wy ! Trzymam kciuki za Was wszystkich obyście dostali możliwość zarabiania i przyuczenia się tego co przecież chcemy robić a mianowicie SPAWAĆ !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz racje, nikt nie pomoże znalesc dobrej pracy. Powiedz czy masz jakąś umowę? Oraz jaką stawkę Ci zaproponowali. Znajomy mój mi powiedział, żeby bezpośrednio udać się do stoczni i tam o pracę się pytać. Mam jeszcze trochę czasu. I pamiętaj praca to nie wszystko, liczy się też zdrowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mam umowy pracuje na czarno jak narazie, moja stawka to 15 zł więc szału nie robi ale ważne że jest jakaś ta praca (narazie) . jeśli chodzi o kolege niżej który mówi że chwale KMK (tak zrozumiałem z odpowiedzi) owszem chwale bo nie tylko rozmawialem o firmie KMK ale jak już wspominałem miałem przyjemność pracy z nimi . Jeden z tamtejszych pracowników podobniesz pracuje od 8 miesiecy i nigdy nie mial problemu z pieniędzmi czy to z wyjazdów czy też z tutejszych prac. Pewnie zaraz znajdzie się mądry który powie skoro tak tam dobrze czemu sam nie uderzysz ? :) Proszę Was a o czym my tu do jasnej cały czas rozmawiamy ? dla tych którzy by się zapomnieli na chwilę proponuję o przeczytanie słow które napisał człowiek zaczynający ten TEMAT ;) apropo pytania do samej stoczni to samo usłyszałem w moim kierunku by złożyć tam papiery pogadać i czekać bo papier jeść nie woła, a rusz kiedyś się odezwą (no właśnie KIEDYŚ) myślę że skoro jest taki problem wgl się gdzieś dostać to jakie szanse mamy idąc do samej stoczni ? odpowiedź więc nasuwa się sama choć nie mówię że nie warto jest próbować .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o KMK POLECAM BARDZO dużo wyjazdów za granice mają co rusz jakieś nowe kontrakty miałem również przyjemność pracy z 4 monterami tej firmy i są naprawdę hmm Kumaci w tym co robią ale przede wszystkim zauważalne jest to iż szanują swój czas i do fajrantu robia swoje zaś nadgodziny nie bardzo ich interesują . Myślę że Firma KMK szanuje twój czas i nie nalega na np 24-36 godzinne maratony tak jak ja to mam w mojej firmie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chwalisz a czemu nie zmienisz swojej pracy?? Orientujesz sie jakie tam są zarobki??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panowie. Powiedzcie mi o co chodzi z tymi stoczniami? Ile jest Stoczni w Gdyni i Gdańsku? Crist? Nauta? Remontowa? Jakieś jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cisza w tmacie nastała. Kolego user jak Ci się pracuje?? Znalazłeś inną prace? czy dalej kontynuujesz swoją walkę z systemem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, dawno tu nie zaglądałem z braku czasu. Znalazłem w koncu prace, robie po 9h dziennie pon-pt bo tylko tak moge dojechać i wrocic do domu, w soboty i nedziele pracują takze. Praca na hali 15zl brutto, na remontowej 16 zoraz jqak sie naucze to delegacje. Dopiero zaczynam i głownie hauerka narazie, spawac jeszcze nie dali
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka umowa? Kasa na czas?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
o dzieło, z kasą nikt nigdy nie miał problemu (dopytywałem)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wróć..
15zł/h na czysto mi wyszło, teraz od kilku dni na remontowej zajmuje się myciem karcherem zapchanych rur
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siemka. a co jeśli jestem z małopolski czy warto wyjeżdżać w ciemno wynająć jakiś pokój i szukać pracy (mam 3 mies. doświadczenie w spawaniu) Co myślicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nord ships group
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Remontowa przyjmuje od ręki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stocznia remontowa tam złóż papiery przyjmą ciebie o drazu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bez certyfikatów może być ciężko, więc warto zrobić jakies kursy. A potem dzięki pośrednictwu pracy WBD możesz się fajnie zahaczyć i zarabiać godne pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teraz stocznie i inne zaklady wrecz glosno sie oglaszaja by przyjsc na kurs i spawac u nich. Oj czasy sie zmienily. Macie swoje min. 2/5lat doswiadczenia ;}
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiedz jak to wygląda ile PLN płacą robię kurs 135/141
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie kursy(metody) byś polecił zrobić na początek i do kąd iść (w Trójmieście)?
Zeby przyjęli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdz na work4you global. Przegladalem ostatnio oferty i widzialem duzo ofert dla spawaczy w Niemczech. Placa niezle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukasz dobrej spawarki, polecam sklep online hurtowniaspawarek.pl. Znajdziesz tam wszystko co niezbędne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...

do góry