Widok

speak up matura?

ktoś z was chodzi do speak upa na kurs? podobno mają jakieś przygotowanei do matury z angielskiego? muszę się gdzieś zapisać bo kiepsko widzę rozszerzoną wiem wiem trzeba sie bylo uczyć no i mam zamiar dobrze wykorzystać te osttnie tygodnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Arti, gdybyś nie zdecydował się na speak-up - chętnie Ci pomogę ogarnąć temat. Uderzaj na maila: n3stle@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodziłam rok temu. Powiem Ci,że jestem zadowolona. Ogólnie to nie licz na to, że nauczą Cię bez wysilku z Twojej strony ale jeśli chodzi o mnie to bardzo fajnie uporządkowali mi wiedzę. I to ja byłam w zdecydowanie gorszej pozycji poniewaz nie czułam sie na siłach nawet do zdania podstawowej matury :( Na szczęscie zdałam i to cąłkiem nieźle.
Zresztą mega plusem było to,że można było uczyć się również w domu przez internet:
https://speak-up.pl/pl/oferta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

do góry