Widok

Sprawdzona wróżka, wróżby - gdzie w trójmieście?

Hej-jeżeli ktoś z Was może polecić osobę która NAPRAWDE potrafi
przepowiedzieć przyszłość, ustrzec przed błędnymi decyzjami
bardzo prosze o info i kontakt.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 31
Polecam: 058 665 40 62 Mirosława Michniewicz, szczerze polecam, tylko, że Gdynia Oksywie, nie wiem czy taka lokalizacja odpowiada. Zapisy są miesiąc przed, bo jest rozchwytywana.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 39
A z czego ta pani Mirosława wróży?? I ile kosztuje wizyta u niej??
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 14
z fusów , jak każda/y
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
hey byłem uniej trzy miesiące temu i cos sie sprawdza
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16
Byłem w tym tygodniu u pani Mirosława Michniewicz w gdyni i teraz czekam czy sie sprawdzi. morze ktos był u pani mirki i czy sie sprawdziło?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 19
a czy wam się sprawdziły jej wrózby? bo byłem u niej ale nic jeszcze mi sie niesprawdzło chodzii mi o panią mirke z oksywia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
BARDZOOOO BARDZOOO polecam panią Mirkę :) jest super kobietą i rzetelną wróżką. Na pewno nikt nie pożałuje pieniążków i czasu po wyjściu z jej pokoju ! Niesamowite doświadczenie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 26
a bierze chyba 100zł w domu a 130 w gabinecie na ul. św.Piotra w Gdyni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15
No niestety ,byłam u Anny z Dantyszka i byłam u Mirosławy Michniewicz. Jeśli mam być szczera to wielkie rozczarowanie, czyli 0 sprawdzalności.Ta pierwsza chyba raczej udaje że czyta z ręki,a ta druga bredziła coś pod koniec wróżby o braku przepływu energii.Powiem więcej, dałam się zrobić w balona jak dziecko, ale tak to już jest kiedy człowiek szuka rozpaczliwie pomocy.Dzwoniłam do p. Mirki i usłyszałam że w tym miesiącu brak wolnych terminów,ale pod koniec rozmowy,powiedziano mi że za trzy dni mogę zostać przyjęta w centrum saritika,tylko muszę zapłacić więcej. Tak wygląda uczciwość wróżek , jak dopłacisz więcej to są wolne terminy.Zarabianie na naiwności i problemach ludzi
popieram tę opinię 56 nie zgadzam się z tą opinią 8
identyczny tekst na innym forum - moze to konkurencja pisze??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 26
Byłem u wróżki Agaty. Jest mega sympatyczną osobą,poleciła mi ją koleżanka , która była ze mną w sumie u niej. Mimo, iż jestem mężczyzną i niewielu panów się przyznaje do chodzenia do takich osób, ta pani mnie zaskoczyła... Z terminami jest u niej różnie, ale generalnie zawsze gdzieś wciśnie,co do ceny to jak na trójmiasto nie bierze drogo, tak twierdzi moja kumpela. Jej numer 725004277.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
mój drogi, trzeba się uczyć i myśleć myśleć myśleć, wtedy nie będziesz potrzebował żadnych wróżek. tyle w tym temacie.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 12
Polecam pan Marian 0500225496 z Przymoża,wróży w środy i piątki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 17
a ile bierze pan Marian?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie znam takiej dzielnicy "Przymoże"
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 3
przymorza baranie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5
|Gorąco polecam wizytę w Centrum Ezoteryki w Gdyni zresztą jeśli TVP Gdańsk sama przyjeżdza do nich na andrzejkowe wróżby i pokazują ich w panoramie to mają najlepszą opinię w Trojmieście.Sama byłam 3-msc. temu i jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 25
zgadzam się z Gosią sprawdziłam osobiście umiejętności pana Jarosława z tego centrum i można wierzyć temu panu w to co robi i co mówi już mój ciągnący się na siłę związek rozpadł się tak jak powiedział że trwać będzie do dwóch miesięcy i poznałam kogoś wiec już dwie przepowiednie sprawdziły sie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 25
aaaa to jest telefon do tego pana 510607288
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 16
Pana Jarka znam od wielu lat i jego sprawdzalność w moim przypadku wynosi 95%.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
polecam Pana Zbigniewa,
potrafi bezbłędnie przepowiedzieć przyszłość . Bierze niedrogo- 50 zl za seans
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15
a masz namiary na tego pana Zbigniewa? z czego wróży??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
Wy tutaj odpisujecie dla jaj? :) pewnie tak, ale kurcze tak się wypowiadacie, że nie da się tego odczuć i nie jestem pewny do końca :)
zagubiony: ładna prowokacja. Swoją drogą, ciekawe jaki % wróżek to idiotki a jaki to oszustki. Podejrzewam jakoś 20%-80%
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4
polece panią z wielkiego kacka , ruda niepozorna ale ma cos takiego i naprawde jest bezbłedna polecam szczerze pomogła mi choc jak wyszłam od niej to pomyslałam ze to bzdura a sprawdziło sie co do joty . nie pamietam imienia a tel. 691406645
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 21
no to hop :)


polecacie jakąś wróżkę z Gdańska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ludzie mamy 21 wiek.... Wy się chyba przenieśliście w czasie ze średniowiecza.... Boże....
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 25
tak to racja wróżki to jedna wielka bzdura dacie 100 wke to wam wszystko powiem oni gadaja to co ludzie chca usłyszeć pozdro
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 12
Moja mama wróży z kart i ze snów. Gdybyś wiedział/-ła kto do niej przychodzi!!! I dziwne, bo zawsze po jakimś czasie wracają po dalsze wróżby. Sprawdza się. Niestety nie mamy wpływu na to jak się potoczy przyszłość. Karty dają pewne warianty, sposoby postępowania. Jeśli ktoś chce wierzyć- niech wierzy!!! Żyjemy w pozornie wolnym kraju, prawda?
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 12
Ja potwierdzam te słowa,że po seansie u wrózki nalezy bacznie obserwować realne życie,analizowac w dłuzszym czasie,notowac sny,czytac interpretację, i to co napisane,się sprawdza
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak można z tą Panią skontaktować?Jestem zainteresowana. Proszę o odpowiedż.Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem czy dotarł mój e-mail .Proszę o kontakt. Bardzo mi zależy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Za "pozdro" minusik:)
Wiem, że są wakacje, ale może poproś mamę żeby na kolonie wyslała:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
to Ty jesteś ze średniowiecza ,jeszcze będziesz szukała porady....:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15
od ponad roku chodzę do pana Jarosława i pani Izy moje zdanie co do profesjonalizmu i życzliwości tych ludzi jest w pełni uznania i podziwu. Zawsze po wizycie wychodzę naładowana dobrą i czystą energią z wielkim i pozytywnym podejściem do życia jeśli zawiodły was inne wróżki z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tych wróżących ja znalazłam ich na hali targowej ale już ich tam nie ma bo przyjmują tylko na starowiejskiej w gdyni
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 18
nie mają na co forsy wydawać hehe :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7
na pewno nie idiotki, to jest całkiem przywoity zarobek :-)

Oszustki też raczej nie, jest potrzeba jest usługa. Troche psychologii, trochę gadanego, trochę emocjonalnego wsparcia potrzebnego wróżonemu itd.
To trochę jak a inną powszechnie znaną usługą, czy panie do towarzstwa są oszustkami, jeśli trochę poudają, że im się podoba seks obleśnym, brzuchatym 50-latkiem?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
POLECAM pana EUSTACHego, co ten człowiek robi... masakra już jak wchodzis zna seans masz wrażenie że jesteś przefiltrowany przez skaner!! wróży z nici na skarpetkach i z odłamanego paznokcia! 150zł za seans ale naprawde warto!!! 693879668
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 12
czy ktoś był u wróżki Karoliny z Gdyni i może coś powiedzieć ,....?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
Byłam u Karoliny tydzien temu.Mam dwojakie odczucia,duzo bylo prawdy ,ale tez i mylila sie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
Pani Karolino dziękuję.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12
Byłam u Pani Karoliny rok temu. Nie sprawdziło się niestety.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
ide do wrózki p. kasi (pustki cisowskie) ktos był? jestem ciekawa czy warto, na spotkanie umowilamsie ok miesiac temu, chyba jest rozchwytywana, ale czy potrafi wróżyc???!!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 13
szkoda twojego czasu i pieniędzy pozostawionych u pani Kasi ja byłam 4-miesiące temu i wielka porażka .Jeśli faktycznie masz problem to idz do tego centrum nie pamiętam numeru telefonu ale wpiszesz sobie w wyszukiwarke google centrum wrożb gdynia i możesz sprawdzić jaki tam jest numer .Ja jestem zadowolona i mogę polecić ze spokojnym sumieniem.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 9
Czytałam twoją opinie i postanowiłam się udać na wróżbę fakt że czekałam na wizytę z niepewnością ale moje obawy co do mojego osobistego problemu zostały tam rozwiane i nie żałuję mojej decyzji bo było warto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Czy w tym centrum ezoteryki mówią coś o przeszłości? To jest najlepsza metoda na sprawdzenie wiarygodności moim zdaniem. Ile taka wizyta tam kosztuje?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6
tak ten wroż mówi o przeszłości i to się potwierdza
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Polecam wróżkę Łucję z Gdańska. Życzliwość, wiedza i doświadczenie. Brak pogoni za pieniądzem. Kontakt można znaleźć w necie. Wystarczy wpisać Wróżka Łucja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
Uwazajcie na Wrozke Lucje.
To Oszustka i zlodziejka. Wyludza duze pieniadze i obiecuje zloty gory.Po czym grozi i nic nie oddaje.
Jezeli chcielibyscie odzyskac pieniadze nie liczcie na to.
Powinna Ona zostac zamknieta dozywotnio.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ponad dziewięc miesięcy temu byłam u wróża Jarosława i moje zdanie co do jego intuicji i przewidywań jest strzałem w dziesiątkę.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 15
Ja znam pana Jarka z Łodzi od wielu lat, korzystałam z jego wróżb ze 100 razy; średnio oceniam jego sprawdzalność na 95 %. z wielu moich znajomych których poleciłam tylko jedna uważa, że "za mało się sprawdziło".
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ludzie czy Wy nie widzicie, że większość "zachwalaczy" tego Pana ma ten sam adres IP??? To najzwyczajniejsza podpucha...
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 10
Widzimy,widzimy że raz podajesz się jako majka a za chwilę jako gosia mając ten sam IP kompa .To mało smaczne że wypisujesz o p. Jagodzie że to oszustka nie podając powodów.Powinnaś się wyciszyć i zadbać o swoje zdrowie.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3
A MOŻE TO MAJKA WYPISUJE TE WSZYSTKIE OPINIE SKORO PODAJE SIĘ JAKO MAJKA I GOSIA .MOŻE JAKAŚ PRZEPOWIEDNIA JEJ NIE..WYPALIŁA I MŚCI SIĘ NA WRÓŻKACH,DZIWNE ŻE W PRZECIĄGU 2-DNI KTOŚ ROBI TAKIE ZAMIESZANIE I WYPISUJE TAKIE OPINIE.TAKA WRÓŻKA ZŁA,TAKA ZŁA, A KTO JEST DOBRY? WSZYSTKIE WRÓŻKI ZŁE ,TYLKO POCZEKAJMY KILKA DNI I WYŁONI SIĘ REKLAMA SUPERRR WRÓŻKI --MOŻE PANI B
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Majka,Gosia i Anna z tego samego IP no wielkie D.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.wrozkavitalissa.za.pl/# 20zł ale nie wiem czy to w entrum ja znalazłam w jakiejś galerii ezoterycznej i jestem zadowolona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
byłam u wróżki Kasi 12 lat temu , wszystko się sprawdziło, pierwsze wróżby po 3 miesiącach , miałam iść w zeszłym roku ale się boję, teraz mam dzieci i męża i boje się usłyszeć, że coś złego może im się wydarzyć
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie ma sie czego bac, Pania Kasie moge serdecznie polecic :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Czy ktoś ma nr-tel. do Pani Kasi z Pustek...?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
586645249
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
moja mama i jej kolezanka byly u tej wrozki i jak narazie wszystko sie sprawdza co do joty... mama bardzo poleca!!
ja zadzwonie i tez sie umowie, to dam swoja opinie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Byłam w III/2011 i zaczyna się powoli sprawdzać. Ale to jest wróżba, która się "realizuje" w ciągu ok 5 lat więc jak można mówić 2 tygodnie po że to kicha. Mówiła, że dostanę pieniądze - i dostałam zwrot z podaku ;) no i starszej kobiecie z rodziny , że umrze - umarła. Ale nie wiem i czy może ktoś mi wytłumaczy ile lat ma "młody" a ile "starszy" przykładowo blondyn. Czy istnieje u nich pojęcie szatyn, rudy?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
tak bardzo polecam bylam nie raz wszystko sie sprawdza ale pamietaj to nie mies dwa to czasem dwa lata wszystko jest jak mowila naprawde to dobry wybor i jest tania 30 zl ewa
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
a znasz numer do Pani Ewy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie polecam tej Pani z Pustek Cisowskich....to porazka bylam kiedys z kolezanka i w mojej obecnosci opowiadala takie bzdury ze sluchac sie nie chcialo ....wyciaga wiadomosci a potem opowiada..nie potrafi wrozyc .dziwie sie ze ludzie taka robia jej reklame ....strata czasu i pieniedzy a terminy aby sie dostac szalenie dlugie.....wiec nie polecam CI jej
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ja również byłam u wróżki Kasi z Pustek Cisowskich i od tego czasu (minęło 6 miesięcy) sprawdziło się bardzo dużo, a na spełnienie pozostałych rzeczy czekam. Absolutnie nic ode mnie nie wyciągała, po prostu czytała z kart. Niemniej jednak trzeba dokładnie jej słuchać i w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dopytywać co miała na myśli, żeby nie zinterpretować czegoś "po swojemu". Bardzo dużo mówi, dlatego najlepiej wziąć kartkę i notować, zapisać i kontrolować co jakiś czas. Poleciłam ją koleżance, która również jest zadowolona z wizyty u niej, na razie niewiele jej się spradziło, tylko 1 mała rzecz, ale wizyta była chyba 1,5 miesiąca temu, więc trzeba poczekać, bo czasami wróżby spełniają się bardzo szybko, jak to było w moim przypadku, a czasami trzeba na to poczekać lata. Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Hej. Czy masz numer do tej pani? poprosiłabym na mail gdansk.1989@o2.pl bede bardzo wdzieczna :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam u P. Kasi parę miesięcy temu- nie polecam.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja byłam u P. Kasi - nie polecam.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
A ja byłam i polecam,cześć z tych rzeczy które mi wywróżyła już się sprawdziła niestety te przykre również. A z tego co mi mówiła pani Kasia to na spełnienie reszty tych wróżb trzeba czekać nie raz latami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja równiez byłam u P. Kasi i mówi prawde,powiedziała ze niedawno był pogrzeb mężczyzny z rodziny/a było to 2 mies wczesniej/że zawiode sie na przyjaciółce i rzeczywiscie osoba którą traktowałam jak siostre oszukała mnie,po 1,5 roku od wrózby,nigdy bym nie przypuszczała że tak sie stanie a jednak...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam,byłam u tej Pani i szczerze mogę polecić .Koszt 30 zł .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Byłam, mi akurat wszystko co powiedziala o mnie samej-prawda, przepowiednia- mi sie nie sprawdzila, ale mojej mamie i 2 kolezankom- tak, nawet powiem Ci ze az sie zdziwilam... bylam kilka lat temu wtedy bylo niedrogo, jak jest teraz nie wiem..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja byłam u niej jakiś rok temu, wszystko jak na dłoni się sprawdziło. Polecam ją z czystym sumieniem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie chcę sie do Niej wybrać po raz kolejny, bo mam problemy o których mówiła rok temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chodze zwwsze do niej juz 5 razy bylam super bierze 30 zl warto najlepsza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
hej
Z czystym sumieniem mogę polecić wróżkę z Gdyni Fikakowa tj. Panią Kingę. Jest to młoda osoba ale moim zdaniem, a korzystałem wcześniej z innej wróżki, zna się na tym co robi i mówi. Widać, że poświęca się i chce przekazać jak najwięcej z tego co widzi w kartach. Mi się podobało jak i moim znajomym, których udało mi się namówić na taki seans bo uważam, że to naprawdę ciekawe doświadczenie i warto. Technicznie wyglądało to tak, że zadzwoniłem i chyba po dwóch dniach było spotkanie. Numer do mojej wróżki to 691-406-645.
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
ja zaproponuje wróżkę z innego miasta ale działa również w sieci rzuć okiem na www.studioalicja.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
znalazłam inny numer telefonu do wróżbity Jarosława z Gdyni 607048897 byłam na wróżbie w czerwcu.Polecam innym
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12
na jakiej ulicy przyjmuje Pan Jarosław
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
masz nr. tel. to zadzwon i owiesz się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Polecam świetną wróżkę która naprawdę przepowie przyszłość .
Wszystkie przepowiednie jakie mi powiedziała sprawdziły się .
Oto jej strona internetowa : www.wrozenie_z_tarota.republika.pl .
E-mail : tarot88888@wp.pl

P.S P. Iwona jest z Gdyni i odpowiada e-mailem . Wszystko napisane na stronie internetowej ;))

Jeszcze raz polecam wróżkę Iwonę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
To może pójdziesz do Anji, przyjmuje w Gdyni Leszczynki. Polecam, a tel to 696800430
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam Anne z Gdyni
ulica Dantyszka
nr. tel. 696800430


Pierwszy raz skorzystalam z wrozby jakies 12 lat temu, od tamtej pory odwiedzam gdy potrzebuje dowiedziec sie wiecej czegos o przyszlosci.
Miła atmosfera, potrafi doradzić.
Około godzinny seans kosztuje 65 zł.


Gorąco polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14
Ja tez bylam u Anny. Sprawdzilo mi sie wszystko! Z czystym sumieniem moge polecic!!! Najfajniejsze jest to jak umie doradzic. ze zrobionym przez nia naszyjnikiem sie nie rozstaje i czuje sie dzieki niemu wyjatkowa.
polecam naprawde warto!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Byłam u Anny i jestem rozczarowana ,czytała z ręki mało skutecznie ale porażka przyszła wtedy kiedy rozłożyła karty i powiedziała ,że dziś karty jej nic nie mówią.Wróżba trwała około 30minut.Wyszłam zawiedziona,osobiście straciłam pewną nadzieję i pieniądze.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
no ale skoro karty nic nie powiedziały to nie powinna brać pieniędzy, no nie?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja korzystałam głównie z usług wróżek internetowych - tutaj odległość nie ma znaczenia. Mogę polecić z całym sercem: wróżkę Laurę, wróżkę Otylię (nie jędrzejczak!). Polecam też wróża Adama, ale jego strona chyba nie działa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Chcialabym polecic wszystkim potrzebujacym poradnictwa, osobe bardzo rozwinieta duchowo, pania Amelie.Pomaga mi od kilku lat i wszystko sie sprawdza.Potrafi ustrzec i konkretnie doradzic.Jest rewelacyjna! Okolice Chelmu
tel:511578047
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
polecam wrózke Jagodę z gdyni-chyloni, kładzie zwykłą kabałę, wszystko co mi wywróżyła sprwdziło się:]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
wróżka Jagoda (gdynia-chylonia)58/623-66-25 godna polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
To oszustka.. tyle mogę powiedzieć o Pani jagodzie. NIE POLECAM!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ,
Na przestrzeni 15-stu lat "zaliczyłam" większość znanych wrózek w Trójmieście i pomimo tego iz poczatkowo byłam przekonana jak świetnie potrafia przepowiadać przyszłośc ...wraz z upływem czasu dochodziłam do wniosku ,ze jest to po prostu czysto psychologiczna rozgrywaka.NIe radzę wybierać się ani do Pani Mirki z Obłuża , ani Kasi z Pustek, sprawdziłam Kingę z Fikakowa, Justynę z Sopotu o słynnym Ogrodzie Nadzie nie wspominając .W miarę wiarygodnie brzmi Łucja z Gdańska ale ją można polecić bardziej jako terapię na poprawę nastroju. Nie mniej wierzę jednak ,że są osoby które potrafia czytać karty , mają dar przepowiadania przyszłości stąd moja obecność tutaj . Jeśli ktoś zna godną polecenia , najlepiej starszą, nie reklamującą się "wróżbitkę" proszę o podanie do niej namiarów.

p/s
jedyna wiarygodna babka u której byłam przed laty mieszkała w Gdańsku Oliwie , 90% przepowiedni się sprawdziło ale już wówczas była staruszką nie sądzę więc by wrózyła do tej pory .
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4
czy ktos moze opisac cos o pani mirce michniewicz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
pewnie zdania sa podzielone każdy ma do tego prawo .. ja od ok.10 lat chodzę do Pani Jagody i muszę powiedzieć że jestem zadowolona i serdecznie polecam:] Wróżka Jagoda:}58/623-66-25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Casanova

Witam...:)
Najśmieszniejsza wypowiedz na forum;)A może tak Miła Pani,zamiast słuchać sugestii Wróżek i liczyć,że to One zaplanują Pani przyszłość,sama stworzy wizję swojego jutra i zajmie się jej realizacją???Czy to może zbyt trudne???biorąc pod uwagę,że przez tyle lat przyzwyczaiła się Pani do tego rodzaju wizyt???Myślę,że na tym etapie potrzebna jest Pani pomoc i sugestia fachowca innej profesji.Pozdrawiam'Wróżka;)"
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12
Witam
Zgadzam się z Panią w 100% co do wymienionych osób,natomiast co do starszej Pani to już nie żyje a nazywała się Bocianowa.Była cudowną starszą Pania która wiedziała co mówi z kart.
Jeśli ktoś zna naprawdę dobrego jasnowidza tarociste to proszę o info
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam :) Czy moglby mi ktos pomoc odzyskac namiar na Pania Justyne z Sopotu? Kilka lat temu korzystalam z jej porad i bardzo chcialabym raz jeszcze sie z nia spotkac. Miala ciemne dlugie wlosy i mieszkala w drewnianym domku z gankiem, na oknie ktorego byla niebieska naklejka z bialym napisem "angels at work". Bardzo prosze o pomoc. To dla mnie niezwykle wazne. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
dawno temu lat jakies 17 minelo bylam u tej wrozki,sprawdza sie! tez szukam kontaktu. bylam tam ale furtka zamknieta i nie ma zadnej informacji . bardzo bardzo chetnie pojde do tej Pani!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Prosisz o namiary osoby która się nie reklamuje ma ku temu o czym piszesz niesamowity dar, i na dodatek jest starszą osobą...Pani Krystyna z Sopotu telefon kontaktowy 58 551-58-33
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jestem ciekawa jaka to osoba dzisiaj idę do niej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idę w dniu dzisiejszym na spotkanie ciekawe co to za osoba ile bierze za stawianie kart Urszula
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam u pani Krystyny. Bardzo ciepła, cierpliwa i wyrozumiała osoba. Trafne spostrzeżenia. Czułam się jak na spotkaniu z przyjaciółką. Nie wiem czy się sprawdza bo nie minęło dużo czasu od wizyty. Moje odczucia są następujące: tarocistka godna polecenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam
czy jest szansa na podanie nr.telefonu do tej Pani z Oliwy badz adresu?
danka197924@wp.pl
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam
Moja nie żyjąca już mama stawiała karty, nie tylko rodzinie, ale różnym ludziom,broń boże za pieniądze,ale w zamian jej przynosili jakieś drobiazgi. Ostatni raz jak mi postawiła karty, to był rok 1982, wszystko mi się jeszcze sprawdzało po jej odejściu z tego świata przez następne 8-lat.Byłam u różnych wróżek,między innymi u pani Mirki z Oksywia,(100)zł,nic się nie sprawdziło,u pani Kasi z pawiej a nie z Pustek ( 30)zł, (jej teściowa,to wróżyła rewelacyjnie),u pani Ani z Dantyszka,(75)zł, 2 zdania dokładnie się sprawdziły, a byłam u niej listopad 2010r,mogła bym wymieniać i wymieniać, ale trafiłam jedną panią Grażynkę z Kamiennego Potoku ,tylko bardzo długo się zastanawia jak mówi ponieważ jest po wylewie,czasami jej się miesza,drugą w Wejherowie(78lat), ale ta to karty stawia rewelacja, jest schorowana, czekam aż będzie cieplej,żeby do niej pojechać.jej karty tak jak mojej mamy mówią do końca życia,tylko to trzeba zrozumieć. A te wróżki co wymieniłam,tylko nie które, to po nich widać, że robią to dla pieniędzy.Dobra wróżka zaczyna mówić o przeszłości. Ja tez jeszcze poszukuję starszej pani wróżki, bo ta moja jest już chora, jak ktoś ma naprawdę do sprawdzonej wróżki tel, to proszę podać, Pozdrawiam
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłąm kiedyś u p. Kasi i nie zrozumiałam? Jakie masz o niej zdanie? To jest forum wiec można wyrażać swoje opinie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czy moglabym prosic o namiary do wrózki z Kamiennego Potoku oraz Wejherowa, moj email md35@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
a jak skontaktować się tą Panią z Wejherowa? czy masz może jakiś namiar? m-777-m@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Poprosze o namiary na wrózke z Sopotu Kamiennego Potoku i z wejherowa. Bardzo mi zalezy. Moj email mirka37@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam, czy moge prosic numer do tej pani Grazynki z Kamiennego Sopotu i ulice? Kiedys bylam u wrozki wlasnie gdzies w okolicy (nie pamietam imienia) blisko SKM w bloku, wrozyla ze zwyklych kart. Wszystko sie sprawdza, ale ja przypominam sobie te slowa po zdarzeniu. Chcialabym jeszcze raz do niej pojsc i zapisac co mowi. Jesli moge liczyc na pomoc bylabym wdzieczna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam,

Czy moge prosic o telefon lub adres tej Pani Grazynki. Bylam wiele lat temu ale nie moge odszukac do niej kontaktu. Jesli ktos z Panstwa posiada prosze o wpis na forum. Dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wrozka Grazyna Sopot

Jesli ktos ma kontakt, lub nazwe ulicy BARDZO PROSZE o podanie na loki.33@wp.pl. Bylam wiele lat temu, ale pamietam po fakcie. Chce jeszcze raz do niej sie wybrac i chociaz podziekowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy mogę prosić kontakt do pani Grażyny z Sopotu i tej pani z Wejherowa i ile biorą za spotkanie? jjohzie@gmail.com Dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pani Grazyna juz nie wróży z kart.Dzwoniłam kilkukrotnie aż odebrał jakiś mężczyzna i powiedział ze Grazyna miała wylew i ju nie przyjmuje. Bardzo żałuję bo to pierwsza wróżka u ktorej byłam i była rewelacyjna...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co myślisz o Pani Justynie z Sopotu? tak szczerze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
szukam takiej samej informacji co Ty Marcin, dowiedziałes się czegos?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
moge pani polecic sprawdzona wrozke Maryle ale ona mieszka kolo Poznania -Koziglowy bylam u niej 2x sprawdzilo sie wszystko moge pani opisac jesli bedzie Pani zainteresowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam, sprawdziłam i polecam Panią Krystynę z Sopotu, wielkie serce, niesamowita kobieta, wróżby się sprawdzają, dla zainteresowanych podaję kontakt 58 5515833.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11
Pani Mirka z Oksywia, byłam u niej z koleżanką 3 lata temu i NIC, ABSOLUTNIE NIC się nie sprawdziło!!! z całą odpowiedzialnością odradzam tą panią. Jeżeli chodzi o dom pełen wróżek w Gdyni (w bok od Morskiej w górę) to również u nich byłam i sprawdziła się tylko jedna rzecz tj. choroba mojego ojca. Od tej wizyty mineły 4 lata.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
czy ktoś z Was był u pani Łucji (Lucyny) z Żabianki (wieżowiec 7 piętro). 2010 jest rokiem, który miał być, wg jej słów, przełomowy w moim życiu, czekam już ponad 2 lata i zastanawiam się czy starczy mi wiary:-) jakieś opinie na jej temat by pomogły. Pozdr
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
potrzebuję nr tel. do tej Pani z Zabianki z wierzowca pilnie!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
nr do pani z zabianki z wierzowca pilnie na maila jolcia825@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aż dziw bierze,że ktoś jeszcze wierzy w takie głupoty. jak nie macie co robić z kasą to oddajcie na jakąś fundację dla chorych dzieci. Każdy jest kowalem swojego losu a takie wróżby to siła autosugestii.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jejuuuu,ludzie-po co wróżka?Po co dodatkowo sobie stwarzac problemy?Co ma być to będzie i już...
W życiu bym do wróżki nie poszła zapytać o miłość,albo o to co wydarzy się jutro!Gdsyby wszyscy znali swoją przyszłość życie byłoby nudne i tyle...
Ale życzę Wam,aby Wasze przepowiednie się sprawdzały(te dobre oczywiscie)!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
To jest terapia ... lepiej wybrać się do wróżki niż do psychologa :))
A tak na poważnie ,byłam u p.Jarka - tak chwalonego na tym forum ... i nie polecam ! Jestem totalnie rozczarowana ... sam jego widok mnie odstraszył ,no może był zmęczony - tym się tłumaczył ,ale miałam wrażenie ,że nie wie ,co ma powiedzieć ... nie zdecydowanie odradzam !
Nie mam dużego doświadczenia ,raptem byłam trzy razem ,co kilka lat ! Kiedyś trafiłam na babkę -starszą Panią ,która przyjmowała na ul.Starowiejskiej w Gdyni za ul.Władysława IV !! NAjpierw powiedziała mi o przeszłości mojej ...po tem powiedziała ,czego mogę uniknąć itd. ! Sprawdziło się ,co do joty i to było wróżenie !!!Cztery lata temu trafiłam na panią z Pustek i nie było aż tak źle ,jak teraz ta ostatnia wizyta u pana Jarka !!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 20
A PANI MIRKA MICHNIEWIZ,CZY KTOŚ BYŁ U NIEJ BO WYBIERAM SIE DO NIEJ A NIEWIEM CZY WARTO!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Bylem kilka lat temu. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
naprawdę warto iść do Pani Mirki. Ale także potwierdziło mi sie wszystko u pani Ani z Grabówka. Pani Ania odczytuje także z ręki. Bardzo miła atmosfera.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
Ja nie byłam u Pani Mirki, ale byłam już dwa razy u Pana Jarka, na początku 2009 roku i 2010 to co przepowiedził mi sprawdziło się. Nawet to że otrzymam w spadku dom o który walczyłam od trzech lat.Ja również chętnie przyłączę się do opinii Pana Krystiana ,bo mam bardzo dobre zdanie o Panu Jarku.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9
No nie,co ty Dorotko wypisujesz,jaka terapia? jeżeli szukasz terapeuty to na innym forum.Osobiście znam Pana jarka i sama polecalam jego zdolności moim koleżanką ,którym sprawdzalność jego kart do dziś szumi w uszach hihi.A tak na poważnie, ten mężczyzna ma wielki potencjal sil witalnych i wielkie zdolności jasnowidzenia,dokladnie opiusal mieszkanie mojej siostry i powiedzial co jest przyczyną wielu nieszczęść.Dal pewnien przepis i sam skutecznie zaradzil.Czytalam wiele wypowiedzi na temat Pana Jarka,ale żeby jego widok kogoś wystraszyl? spotykam się po raz pierwszy ,jestem w szoku.Chyba mialaś nieczyste intencje,lub zle zamiary, skoro wypisujesz takie bajeczki droga Dorotko. To bardzo cieply i znakomity ezoteryk, przystojny mężczyzna,którego widzialam pięć razy i zawsze byl elegancko ubrany (w garniturze). Ja polecam Pana Jarka,polecam jego zdolności,polecam jego talent wnikania w klopoty osób przychodzących do niego.To bardzo przyjazny czlowiek .To jedyna osoba wróżąca która nie pytala mnie co się stalo,tylko sam określil moje zawile problemy.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 12
Pan Jarek jest rewelacyjny a wszystkie jego słowa sprawdziły się . Osobiście polecam tym którzy mają problemy.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 17
masz kontakt do Pani ze Starowiejskiej ??? Jaki jest koszt wizyty ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kierowana bardzo pozytywnymi opiniami poszłam do Pana Jarosława, to było jakieś rok temu. Miły Pan ale kompletnie nic się nie sprawdziło. Byłam wtedy bez pracy a Pan Jarosław liczy sobie nie mało. Po prostu wyrzucone pieniądze.
Jeżeli chodzi o Panią Kasię z Pustek to byłam u niej trzy razy. Pierwsze dwa spotkania super. Wszystko się sprawdziło, nawet jak wydawało mi się że to niemożliwe, że tak może być.
Z ostatniej wróżby sprawdziło się jakieś 80 procent. Czekam niecierpliwie na te 20 procent.;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 14
Mój brat bardzo zachwala tego pana , ponoć nie może mówić co mu powiedział aby się sprawdziło , ale często w rozmowie mówił a Jarek tak właśnie to opisał. Może coś w tym jest bo w końcu uratował związek mojego brata.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja również byłam u P.Jarosława w Gdyni kiedy poszukiwałam pracy i w moim przypadku nie żałuje tego spotkania nawet w najmniejszym stopniu. Sprawdziły się słowa tego Pana że powinnam szukać pracy w handlu i że za trzy miesiące skończą się moje problemy finansowe . Za wizytę zapłaciłam 200zł ale po wyjściu z wróżby dostałam odpowiednie nastawienie i jakiegoś powera .
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7
Potwierdzam, ja również byłam u p. Jarka i mam wrażenie, że to co do mnie mówił sprawdziło się dokładnie odwrotnie. Od mojej wizyty minęły 2 lata więc chyba upłynęło wystarczająco dużo czasu by to zweryfikować. Pan sprawiał wrażenie zmęczonego życiem :) Była u niego również moja koleżanka i w jej przypadku nie sprawdziło się NIC ale za to zaproponował jej pomoc w remoncie przyszłego domu :)) niestety minęły dwa lata, a koleżanka domu jak nie miała tak nadal nie ma :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17
Mi od wizyty u tego pana minęły 4 lata i sprawdziła się jedna rzecz, nie mająca większego znaczenia. Miałam zmienić pracę, wyjść za mąż, urodzić dziecko ( w ciągu tych 4 lat) i NIC SIĘ NIE SPRAWDZIŁO i nie zapowiada się na zmiany...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15
witaj,
Czy na Twoim spotkaniu również dużo o seksie mówił?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13
Słuchajcie, szukam osób które były u p. Jarosława...
Czy Wam się sprawdziło? Bo u mnie za bardzo nie. Coś tam czuł, ale nic do końca. I ciągle mówił o seksie. Miałam wrażenie, że zaraz będzie akcja... Czy komuś się to przytrafiło?Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 15
Byłam u pana Jarka 4 lata temu. Sprawdziła się 1 rzecz nie mająca większego znaczenia.... próbował filozofować i odbiegać od tematu. Źle wydane pieniądze. Nie polecam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11
Będąc w Polsce na święta skorzystałam z usług dwóch wróżek a dokładniej, skorzystałam z jednej wróżki, o której się nie wypowiem, ponieważ rozśmieszyła mnie tylko i jako drugą osobę wybrałam wróżbitę Pana Krężla, chociaż bardziej w tym przypadku odpowiednim stwierdzeniem będzie chyba jasnowidza. Zdążyłam usiąść a ten mężczyzna patrząc na mnie, powiedział jak mnie widzi, że mam biały rozłożysty kołnierzyk i duże koła w uszach. Roześmiałam się, bo byłam ubrana w ciepły golf i nie miałam nic w uszach, nawet przed wizytą ukryłam celowo obrączkę. Zaczął opisywać miejsce, w którym mieszkałam, jako dziecko i powiedział, jaki tam czuje zapach, szczęka mi opadła, bo skąd mógł wiedzieć gdzie kiedyś mieszkałam i jeszcze ten zapach szkolnej stołówki, dosłownie szok. Powiedział bardzo dużo o mojej przeszłości i na nic zdało się chowanie obrączki, bo stwierdził, że od siedmiu lat jestem w związku i miał rację, jestem siedem lat po ślubie, choć znamy się już dziewięć lat. Mówił o moich dzieciach, że mam dwoje, ale nie za dużo chciał powiedzieć, bo jak on to stwierdził, są za małe by odbierać im dzieciństwo. Co do przeszłości i mojego obecnego życia, opis na 6 z + to, co przepowiadał na przyszłość, to zobaczę w czasie? Na mnie zrobił on bardzo duże wrażenie tym bardziej, że musiałam odświeżyć paszport i w starym mam właśnie zdjęcie zgodne z opisem, rozłożysty kołnierzyk i kolczyki w kształcie koła. Pozdrawiam Pana i mam nadzieje, że przeczyta Pan moją opinię. Kasia
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hahado Bla..bla..bla lub do seksik, bo piszesz jakby z rozdwojonej jaźni, z tego samego IP a teraz do rzeczy, pewnie ten pan Jarek widział, na czym dorabiasz i nabijał się z ciebie, hahaha.Wróżki i wróżbici widzą więcej niż się tobie wydaje.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja mam bardzo dobra opinie o Panu Jarku. Pierwszy raz na seansie bylem ponad rok temu. Od tamtej pory bylem na 3 wizytach z czego 2 u Pana Jarka. Goraco polecam.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 14
co sądzicie o pani Jagodzie z Gdyni-Chyloni.Czy warto do niej sie wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
polecam panią mirkę! mnie się sprawdziło tyle co mogła mi powiedzieć, bylam w 3 mies ciazy ale jej nie mowilam i ona mi powiedziala, ze jej same karty dziecka wyskakuja, czy jest dziecko w rodzinie, a ja ze tak, bo moja siostra ma synka, ale ona mowila, ze to nie mozliwe,. zeby same dzieci jej w kartach sie pokazywały i zapytal;a, czy ja nie jestem w ciazy, w koncu sie przyznalam i powiedziala, ze nie moze mi wrozyc do 7 mies, bo dziecko nie ma duszy jeszcze i powiedziala tylko,ze bede miala zdrowego synka - sprawdziło sie : ) Teraz wybieram sie do niej po raz kolejny:) POLECAM
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
To ta wróżka Mirka mówiła bzdury i sama chyba nie posiada duszy, skoro wciska ludziom takie kity.Niech to powie tym którzy przyszli na świat w 6 miesiącu ,że urodzili się bez duszy.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
A to ciekawe>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ezo saritikka - polecam tarot mi się sprawdził.....a pani Agnieszka recepcjonistka urocza .....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ja,niżej podpisany pragnę na tym forum przeprosić Panią Urszulę,Której w dniach 4 i 5 sierpnia dodałem post na tym forum...zachowałem się niezgodnie z prawem i moimi zasadami...zawłądnął mną egoizm i niezrozumiała złość...bardzo przepraszam za swą negatywną postawę ,obiecując,że to się więcej nie powtórzy...Z wyrazami szacunku,..Robert
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
W moim życiu ostatnimi czasy wydarzyło się wiele złego. Nieszczęścia spadały jedno po drugim, jakby zawisło nade mną jakieś fatum. Straciłam swoją miłość. Przyjaciele odwrócili się. Sama, bezsilna i zdesperowana myślałam o najgorszym… Wtedy, przypadkiem natknęłam się na to http://www.okulta.com.pl Możecie mi nie wierzyć, ale to dobra i sprawdzona wróżka. Dzięki jej wskazówkom, przepowiedniom i urokom, los uśmiechnął się do mnie i znowu mogę ciszyć się każdym dniem. Gorąco polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ja bylam dwukrotnie u Pani Kasi z ul.pawiej na pustkach w gdyni. Raz sprawdziło mi się w 100% a teraz czekam na rozwój dalszych wydarzen, bo są że tak powiem " w trakcie realizacji".

ps. jak ktoś sceptycznie podchodzi do takich spraw to wszystkie wrózki nie będą opowiednie. Liczy się pełen luz i troszkę nierzeczywistej aury :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

ezoteryczka ze Zgoda w Gdyni

ja trzykrotni już korzystałem z "usług i wiedzy" Mayroon z Gdyni. spotkałem ją na jakiś wykładach nt wiedzy, która jest ponad nami.. cokolwiek to znaczy. zyskała mój podziw i zacząłem szukać.. znalazłem w necie stronę jej akademii (akademia świadomości ) i tak sobie mijał czas.... do momentu kiedy zauważylem że po stracie pracy wszystko wali się na łeb na szyje... na początku tego roku wyprowadziłem się w poszukiwaniu pracy i nijak nie szło... rozstanie, brak pracy...zadłużenie co dzien to wieksze i brak perspektyw... szukałe w sobie tego co czyni ze mnie nie mogącego juuż nic... bezskutecznie...
wtedy własnie przypomnialem sobie o Mayroon. po kilku tygodniach, jak tyylko wróciłem do Gdyni umówiłem się na spotkanie.. pełen leku i obaw... no bo facet... te porazki... to nijak mi nie psaowalo... ale zebrale się na odwagę..
zaczęliśmy od numerologi, która dała i mi jak i Jej obraz mojej osoby, osobowości... tzw jak na dłoni... zacząłem robić oczy jak sowa, kiedy na jaw w sekunde wysły moje wady ;) ale i cechy, te silne i pożadane przez świat. Mayron pokazała mi mnie samego, tego którego winienem zauwazyć, dała wiele wskazówek, które zaowocowały! Jako wróżka zaś sprawdziła sie trzykrotnie! i to wszystko jest bardzo jasne, bez domysłow "o, to może jest to..."
Mayron to wspaniała osoba, ceniąca sobie człowieka jako coś ponad..
jest także malarką i wykorzystuje swój talent do pomocy ludziom. Ja zamówiłem sobie obraz, który ma ściągac wszelkie niepowodzenia. Nie bede sie chwalil ale... ;) wsio na doskonałej drodze... nie wiem kto i co jest temu zasłużony ale polecam ja z chwała w ustach :)
w razie chęci namiary przesle mailem. moj homme11@op.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Witam nie mogę wysłać do Ciebie maila porosze o namiar na bbla@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny jeżeli możecie to podajcie mi namiary na ta panią na Joanna1371@ wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wczoraj byłam u Pani Krystyny z Górnego Sopotu, poleciła mi ja moja przyjaciółka, która skorzystała z jej porad i była bardzo zadowolona :) Jestem po tej wizycie pod dużym wrażeniem i polecam każdemu kto chce znaleźć pomoc w rozwiązaniu swoich problemów. Pani Krystyna to starsza osoba, niezmanierowana, pełna ciepła, doświadczenia życiowego i co najważniejsze pięknie czyta karty ( można podczas wróżby zapisywać co mówi, żeby potem jeszcze raz przeanalizować na spokojnie co poradziła na życiowe problemy ) Dla zainteresowanych podaję jej numer 058 5515833 bo warto go mieć ( w razie potrzeby ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
Cieszę się, że masz się dobrze i dzięki za dobre słowo :)

przeczytałam, co napisaliście i pozwolę sobie skomentować. Po mojemu, patrząc na życie człowieka i problemy jakie ono dla niego niesie, śmiem twierdizć, że nie jest istotne czy wróżba się spełnia czy wróżbita zna wydarzenia waszej przeszłości. Takie informacje są bezużyteczne, jeśli we wróżbie nie dostaniescie wskazówki, co i jak możecie zrobić, by poprawić wasze związki, finanse i samopoczucie. Podstawą zaś jest odnalezienie przyczyny. Jeśli ktoś mówi do mnie, że wróżba się spełniła zawsze jestem w obawie, bo nie wiem czy to dobrze, czy nie.Sztuka przepowiadania służy głębszemu celowi. Ona przygotowuje na potencjalnie możliwe zdarzenia ale często mamy wpływ na to, by to zmienić. Jest Wiele Przyszłości !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moglabym prosić o dokladny adres na ul. Pawiej?
orientuje się pani moze jaki jest koszt wizyty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pawia 10a /58 664 52 49
Rzeczowa kobieta byłem u niej warta polecenia. Na pewno wie co mówi osobiście zajmuję się trochę dla hooby numerologią , astrologią i wahadełkiem. Teraz czekam na rozwój wydarzeń. Na pewno potrafi powiedzieć o rzeczach które do tej pory miały w moim przypadku miejsce i mi się sprawdziły. powiedziała o rzeczach ,które w tej chwili mają miejsce, pozostaje tylko poczekać na pozostałe. osobiście wolałbym żeby niektóre z przyszłości się nie sprawdziły, ale to czas pokaże.
John.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Człowieku,podajesz adres oraz numer telefonu tej wróżki,może podaj jeszcze jej ulubiony serial i jaką dietę stosuje.Te wszystkie opinie wróżek i innych przypadków, to tylko reklama naciągaczy. To co czytam na tym forum zakrawa na totalny ciemnogród. Wróżki wystawiają sobie opinie i same oczerniają konkurencje,pozostała część naiwniaków czyta i wybiera do kogo się udać.Na stronie -Trójmiasto-widnieje nawet ranking wróżek,która ma najwięcej wpisów.Prześcigają się jak kolarze w tour de france, nie liczą się zdolności tylko ilość opinii,nie liczy się człowiek,tylko naiwniak z kasą.Zastanówcie się sami w jakie sidła naciągaczy wpadacie.Większość podpisanych pod opiniami,podaje się jak leci,raz jako Zosia a za dwa dni lub tygodnie jako Stasiu z tym samym IP. Gdybym udostępnił dane osób wystawiających opinie,złapalibyście się za głowy w jakie bambuko was nabijają.Jeżeli wierzycie w powtarzające się jak mantra opinie,to osobiście współczuje .
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spongebob nie udostępniaj,bo jeszcze wróżka kasella przyśle po Ciebie dwóch niebieskich magów i karocą zawiozą Cię do głębokiego lochu;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
O...tej Kaselli to ja słyszałam że ściąga uroki jajem za 150 zeta i ludziska płacą, za jedno jajko aż takie pieniądze w przeciągu 15 min. A Kasella w biedronce kupuje za 3,80 aż 10 jaj, to jaką kobita robi przebitkę PYTAM się WAS bracia i siostry. Ale dobra wróżka zawsze wpada na dobre pomysły-PRAWDA. A ja tak sobie myślę że wyśle tam własnego chłopa,on przynajmniej za jajo nie zapłaci,bo ma chłopina dwa,tylko za ściągnięcie uroków.Pewnie powinna policzyć taniej,byle nie próbowała rozbijać jajka,co by zaglądnąć czy jaka zmora w nim nie siedzi.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za 150 to powinna strusim zdejmować.No uważaj żeby to ich ściąganie uroków z jaj,alimentami się nie skończyło;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja byłam u Pani, która od lat karty Tarota,czy klasyczne traktuje jako hobby. Nie reklamuje się, nie ma swojej srtony, a wróży tylko znajomym.Poleciła mi ją koleżanka która właśnie z Tą Panią pracuje.Przyjęła mnie, bo się na nią powołałam. Osoba ciepła i zna się na rzeczy.Pierwsza wróżba spełniła mi się po paru dniach, gdy wpłynęły mi niespodziewane pieniądze.Teraz czekam na spełnienie pozostałych.
Moja rada, właśnie takich ludzi szukajcie, którzy utrzymują się z czegoś innego niż karty, a te traktują jako hobby.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dorota mogla bys mi podac jakies namiary do tej Pani, moj mail kwiatek1983-83@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dorota, czyżbyśmy chodziły do tej samej Pani na Świętojańskiej w Gdyni, bo jeżeli tak to pod tym co napisałaś podpisuję się obiema rękoma.
Ja jej nr. telefonu znalazłam na jakimś ogólnopolskim forum, gdzie ktoś pozytywnie ją oceniał. Zadzwoniłam, poprosiłam, przyjęła mnie za normalne pieniądze i od tamtej pory nie dość, że chodzę gdy mam dylemat,to dalej ją polecam potrzebującym, chociaż jest mocno zajęta swoją pracą i jakimiś rajdami, więc nie każdy ma szczęście do niej się dostać. Mnie się udało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
witam wszystkich, polecam wrózkę z Pustek jest rewelacyjna mi zaczęło się sprawdzać po 2mc.Polecam Ją każdemu kto chce iść do wróżki były moje znajme, siostra, przyjaciółki- naprawdę były zadowolone. Minął prawie rok i zastanawiam się czy nie pójść nie bawem powtórnie:) Czeka się około mc-a ale warto czekać.Kto pójdzie nie będzie żałował :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
Podziwiam Was :)

Jak można być takim frajerem i naciągać się na kasę ? :)

i jeszcze polecać innym ? :))


Kobieta to jednak mało inteligentne stworzenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
SKORO PANI SIE SPRAWDZILO TO DOBRZE....ZWYKLA NACIAGACZKA BYLAM NAOCZNYM SWIADKIEM JAK WROZYLA KOLEZANCE ....W SKROCIE STEK BZDUR KTORYCH NIE BEDE PRZYTACZAC ...JESLI CHCECIE TRACIC CZAS I PIENIADZE TO BARDZO PROSZE...NIE MA POJECIA O WROZENIU!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
NAJLEPIEJ BEDZIE JAK PANI JAK SIE NIE MYLE KASIA Z PUSTEK CISOWSKICH ZAPISZE SIE NA JAKIS KURS PSYCHOLOGI MOZE BEDZIE BARDZIEJ PRZEKONYWUJACA...I COS SENSOWNEGO POWIE...BO JAK WIDZE TO CHYBA ZNAJOMI JA POLECAJA ALBO SAMA SOBIE PISZE TAKIE REFERENCJE ZADOWALAJACE!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam
Czytam te wszystkie opinie i sama nie wiem co mam myśleć o tej Pani Kasi. Przyznam się,że sama byłam parę miesięcy temu skorzystać z wróżby tej pani i chodź podchodzę trochę sceptycznie do tego co mi powiedziała to wszystko się zgadzało. Wiedziała o takich sprawach, o których nikt nie miał pojęcia. Ja się wogóle nie odzywałam, tylko słuchałam tego co ona mówi więc ode mnie nie mogła znać żadnych informacji tym bardziej,że byłam u pani Kasi pierwszy raz. Przez te kilka miesięcy niektóre wróżby już się sprawdziły i znam parę osób,które również były u tej wróżki i są zadowolone. Dlatego czytałam Twoją i paru innych osób negatywna opinię dotyczącą osoby pani Kasi, i zaczęłam się zastanawiać jak to jest że jednym wszystko się sprawdza a drudzy są niezadowoleni. Sama pani Kasia powiedziała,że na sprawdzenie wróżb potrzeba u niektórych osób paru lat,być może w Twoim wypadku akurat karty nic takiego nie wywróżyły bo póki co w Twoim życiu nic strasznego,czy ciekawego nie będzie się działo. Wiem od znajomych,że czasem tak bywa iż wizyta u wróżki nie zawsze bywa zadowalająca bo czasem są takie etapy w życiu kiedy nic się nie dzieje i wtedy to tylko strata czasu i pieniędzy. Być może było i tak w Twoim przypadku. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
Poproszę o namiar:) alicja136x@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy moge prosic o namiary do Pani z ul. Swietojanskiej jestem naprawde na rozdrozu :( moj e-mail: md35@tlen.pl Dziekuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Telefon do Pani na Świętojańskiej to 668 694 946
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Dorota, masz rację. Byłam, sprawdziłam, świetna kobieta niezwykła osobowość. Dosyć długo czekałam, była na jakiś rajdach samochodowych, ale warto było.Polecam. Niebawem znowu wybieram się na Świętojańską. Dla mnie to dość długa wyprawa, bo nie jestem z Trójmiasta, ale nie zamierzam szukać innej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Proszę, jestem w wielkiej potrzebie... Proszę o namiar na tą Panią. madzi_linka@wp.pl
Naprawdę zależy mi na kimś kto pomoże mi odkryć czy dobrze podjęłam ostatnią decyzję która wpłynęła, lub wpłynie ogromnie na moje życie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
POLECAM PANIA AMELKE.
WSPIERA DUCHOWO ,DORADZA ,OSTRZEGA.
PRAWIE WSZYSTKO SIE SPRZAWDZIŁO.
tel:511578047
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
A JA WPROST PRZECIWNIE ODRADZAM PANIA AMELIE I INNE WROZKI. BYLAM U NIEJ W MAJU I NIC SIE SPRAWDZILO I NIE SPRAWDZA, STEK BZDUR NIC WIECEJ OSZUSTWO...LEPIEJ WYDAC TE PIENIADZE NA PSYCHOLOGA NIZ WROZKE
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wy to chyba psychiatry potrzebujecie a nie wróżki. Jeśli Ci wróżbici są tacy super to niech zapodadzą mi szóstkę w lotka, płacę 60% wygranej. Ktoś chętny?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Gdzie zniknęły nowe posty?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy ktos był u wrózki z zabianki z wieżowca i ma do niej telefon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pomagam w trudnych decyzjach:)

Jestem wprawdzie początkującą wróżką ale bardzo chętnie pomogę w rozwiązywaniu trudnych decyzji:)

Kontakt e-mail:
viktoria_wrozka@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Świętojańska jest ok

Dorota, czemu nie napisałaś, że ta Pani na Świętojańskiej, oprócz tego, że świetnie czyta karty, to jeszcze jest na kim oko zawiesić. Byłem sprawdziłem i... zapomniałem języka.
Polecam. Wystrój mieszkania też nietuzinkowy....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Piotr, bo Dorota to kobieta, a dla nas mało istotny jest wygląd innej kobiety, no chyba, że orientacja inna. Ale masz rację jest atrakcyjna, chociaż to rzecz gustu. Mój kolega też zaniemówił gdy ją widział i jak sam przyznał nie mógł skupić się na tym co mówiła, tylko skupiał się na tym czym oddychała. Ale On podobnie jak i Ty to facet, no cóż...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pani ze Swietojańskiej praktykuje raczej zasady głębokiego wizerunku (w realu i internecie). Ale tak wygląda dzisiejszy marketing (nie liczą się umiejętności i wiedza lecz wszelkimi sposobami dotarcie do klienta).Z mojej strony taka delikatna prośba,nie wprowadzajcie ludzi w błąd reklamując z tego samego IP komputera Panią z ulicy Świętojańskiej ,podając się za Jagoda,Aga,Kwiat,XX,Ala i.t.d
Aby moja sugestia była prawidłowo odebrana ,poniżej przedstawiam wasze ( Jagoda,Aga,Kwiat,XX,Ala) inne pochwały ........................

.......................................................................................

Alala

2011-03-08 17:29

79.188.144.*
Re: Dobra sprawdzona wróżka, ktoś może polecić?

Zdecydowanie Pani ze Świętojańskiej! Wielki pozytyw!!! Nie tylko powróży, ale i sensownie doradzi, a do tego w bardzo sympatycznej atmosferze. Pewnie jeszcze ją odwiedzę. Polecam!!!
............................................................................................


~Aga

2011-02-05 17:43

91.196.109.*
Re: Dobra sprawdzona wróżka, ktoś może polecić?

Też polecam Świętojańską. Dosyć długo się czeka, bo ma tysiące zajęć, ale warto. Świetna kobieta i niezwykła osobowość. Ja nie mieszkam w Trójmieście, dojeźdżam z daleka, ale mimo wszystko nie zamierzam szukać innej.
Pozdrawiam.
..........................................................................................


~Aga

2011-02-05 17:43

91.196.109.*
Re: Dobra sprawdzona wróżka, ktoś może polecić?

Też polecam Świętojańską. Dosyć długo się czeka, bo ma tysiące zajęć, ale warto. Świetna kobieta i niezwykła osobowość. Ja nie mieszkam w Trójmieście, dojeźdżam z daleka, ale mimo wszystko nie zamierzam szukać innej.
Pozdrawiam.
........................................................................................


~xx

2011-02-02 12:19

91.194.106.*
Re: Dobra sprawdzona wróżka, ktoś może polecić?

668 694 946 z Gdyni. Ja do niej chodzę i chyba jest ok, ale ona przyjmuje tylko znajomych, bo karty dla niej to hobby. Nie wiem więc, czy przyjmuje kogokolwiek z zewnątrz, ale zadzwonić można.
...........................................................................................


Jak się dobrze zastanowić i poszukać w necie to : kwiat i aga z tedo samego IP oraz jagoda i xx z tego samego IP

Mam nadzieję że jeszcze nikt nie nabrał się na te pochwały i nie stracił pieniędzy.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Do nieuczka

Czyżby konkurencja poczuła się zagrożona? To powód raczej do radości. Pogubiłaś się Skarbeczku w tej krytyce. No bo IP są diametralnie różne. Hmmm...brak umiejętności odróżniania cyfr. To smutne. Zapraszam na korepetycje z matematyki. Zaległości dotyczą jeszcze podstawówki. W ramach wolontariatu postaram się to nadrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14
Z tego samego IP jest tylko xx i też nie ma zakłamania. Tak się podpisała moja córka.Ja mam odwagę podpisać się swoim prawdziwym, nadanym na chrzcie imieniem. A Ty pani zniesmaczona? :-) :-) :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

do kłamczuchy

http://forum.trojmiasto.pl/Dobra-sprawdzona-wrozka-ktos-moze-polecic-t5004,1,1.html

Proszę popatrzeć na IP i nie kłamać. Ludzie sami ocenią. Zastanów się na przyszłość w jaki inny sposób można dotrzeć do klienta i pamiętaj, że kłamstwo ma zawsze krótkie nogi.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do nieuczka

No właśnie o IP mi chodzi. Straciłam trochę czasu, by poszukać dwóch takich samych i nie udało mi się. Powtarzam. Są różne.

I jeszcze jedno. Całe szczęście, że prawdziwe wróżki nie utrzymują się z kart. Pani o której mówimy ma dwa inne zawody z których całkiem nieźle się utrzymuje, nie potrzebuje do tego kart. Nie przyjmuje osób z internetu, tylko z polecenia, nie jest więc możliwe, byś się do niej dostała. Czuję się poniekąd winna, bo na moją prośbę Dorota podała jej nr.telefonu na tym forum, które okazuje się dzięki Tobie, że to szambo. Na szczęście nie każdy chce się w tym szambie pławić i nie każdy jest stworzony, by się w nim czuć dobrze. Zastanów się więc nad tym co piszesz, bo można naprawdę kogoś skrzywdzić, a to się zawsze wraca w dwójnasób. Jeżeli więc jesteś zniesmaczona, to dobrze, bo to dużo właśnie mówi o Tobie i niekoniecznie korzystnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19
Wszystkie wróżki są g...warte. Byłam ,były moje znajome. Jedna tonie przez te doradczynie w długach, u mnie nie sprawdziło się nic,a koleżanka miała być z facetem, miał pomagać jej w biznesie,a po nim już śladu nie widać. Nie dajcie się nabrać!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wróżenie za Darmo !!!!!
Znanej tarocistki nie z książek, A z daru losu.
Podaje meila tarot88888@wp.pl

Pamiętajcie konkretne pytanie i data urodzenia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam wróżbitę z grabówka - Aryana. Bardzo szczegółowo wszystko tłumaczy, wizyta trwa półtorej godziny. Nie jest tani, ale warto bo już trzy razy korzystałam i nigdy się nie zawiodłam. Trzeba zadawać pytania - ale na konkretne pytania otrzymuje się bardzo konkretne odpowiedzi. Nie owija niczego tylko mówi co i jak uważam, że jest to jedna z niewielu osób, które trafnie przepowiadają czas nawet co do dni. Namiar na ten salon - 792 230 300
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 24
Byłam u tego pana Aryana....ani jedna rzecz się nie sprawdziła ,a zapłaciłam za wizytę w jego centrum 200 zł. Byłam z polecenia koleżanek u pani Agaty na kartach w Gdynii,i szczerze mówiąc mogę ją polecić. A ten pan to naciągacz, mówi to co chcemy usłyszeć,....ale to wybór każdego z nas do kogo chodzi...A numer pani Agaty 725004277.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam za namowa siostry u wróżki Krystyny z Sopotu ( tel 58 -5515833)
To otwarta z dużą znajomością życia starsza Pani.
Poświeciła mi dożo czasu,kładła coraz to nowe układy kart i mówiła co one znaczą.Ta interpretacja i rozmowa spowodowała ,ze zobaczyłam swoje problemy w innym świetle,w ogóle poukładało mi sie w głowie ,przestałam sie gryźć co to będzie ,jakie decyzje podjąć.

(Siostra triumfuje bo na początku bylam sceptyczna)

Dodam jeszcze ,ze atmosfera jest domowa,przyjazna i że kobieta nie robi ze swych umiejętności biznesu,ani nie pozuje sie na magika-po prostu lubi to i umie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
wprost poplakalem sie ze smiechu, ile w trojmiescie diotek mieszka. Nie lepiej te 100-150zl na lody wydac? tez tyle samo ci wywroza i samopoczucie poprawia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
haha-dobre:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czytając te wpisy też się uśmiałem, ale też i wkurzyłem.
Nie jedni to takie bzdety piszą że aż krew człowieka zalewa ! ( pewnie jak ktoś tu pisał że konkurencja się ściera ! ? ) i już tu miałem nic nie pisać i polecać żeby nie uznano że konkurencja pisze ale :
Mam już trochę latek , człowiekiem jestem takim że jak nie dotknę to nie uwierzę no ale i ja się przekonałem do wróżek - 15 lat temu będąc w Poznaniu namówili mnie na wróżbę ( wróżyła mi ciotka mojej szwagierki ze Szczecina z reki - pierwszy raz ją na oczy widziałem i ona mnie też ) takie rzeczy mi powiedziała że aż mnie niedowiarka w takie wróżby zatkało - nikt o tym nie wiedział !? i dużo się z perspektywy czasu też sprawdziło i to był początek z wróżkami następny po 10 latach bylem pierwszy raz u różnych tu wymienionych wróżek z różnym skutkiem sprawdzającym się , ale więcej przemawiało za nie niż za tak a i było też tak że dwie tu wymienione z imienia wróżki takie bzdury mówiły że aż się płakać ze śmiechu chciało.
Nie chodzi mi tu o to żeby kogoś ganić czy chwalić bo każdy ma swój rozum i powinien wiedzieć co ma robić i do kogo iść a najlepsza nauka to przez kieszeń jak wydacie " parę groszy " na buble w postaci psełdo wróżek to potem każdy będzie wiedział gdzie i do kogo ma iść.
Ja w 100% polecam wróżkę Karolinę z Gdyni - byłem kilka razy ja,był i mój brat , znajomi , znajome i wszyscy potwierdzają moją opinię w 100%.
Wystarczy zobaczyć dyplomy i certyfikaty jakie wiszą u niej na ścianie a po drugie "głąba" do ( przepraszam Pani Karolino za te słowo ) WHO IS WHO w Polsce by nikt nie dopisał - jest to wszystko poparte ogromną wiedzą.
Można też zobaczyć je na stronach www:
http://wrozkagdynia.pl i http://wrozkakarolina.com i to tyle na ten temat, a gdzie kto pójdzie jaką wróżkę wybierze to jego sprawa i pieniądze - najpierw trzeba wydać żeby na własnej skórze się przekonać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11
A czy ktoś korzystał z usług wróżki pani Klaudii z ul. Długiej w Gdańsku? Jestem bardzo ciekawa waszych opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
SAMA POSZŁABYM BO PODOBNO REWELACJA. MASZ JAKIŚ NAMIAR DO NIEJ.?.POZDRAWIAM...JAK TAK TO POPROSZĘ...aldik32@wp.pl dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Byłam u pani Klaudii 10 lat temu,wszystko się sprawdziło ale słyszałam że już nie wrózy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
dyplomy? BUAHAHAHAHAHA!!!!!!!!! Takie drukują po 9,99$
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak byś miał trochę oleju w głowie zamiast styropianu to byś wiedział jak się takie coś sprawdza !!!.
Ja to zrobiłem bo lubię wiedzieć z kim ma do czynienia i potwierdzam że są 100% orginalne.
Ci co kupują takie dyplomy , świadectwa na rynku dostaną piątkę , ale nie do dzienniczka tylko za KRATY !!!.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bylam u Kasi z pawiej na pustkach i potem u Adama Czurynskiego z centrum gdyni-oboje mieli racje-sprawdzalnosc 100%. Kasia 30 zl a wrozbita 100 z medytacja.Polecami!!!
Kasia czyta z kart , a Adam z oczu!!!
Mialam powazna sprawe i pomogli mi, nie jakies blahostki...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
a niektórzy z fusów, błota, układu kanalizacji i rozsypanych gwoździ:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
A czy ktoś korzystał z usług wróżki pani Klaudii z ul. Długiej w Gdańsku? Czy naprawde nikt tam nie był???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam usługi Tenet z Gdańska. Pytałam się jak była na wrózbie, dlaczego jest tyle wróżek i mało kto się sprawdza, powiedziała mi że nie jest tylko wróżką ale ezoterykiem. Sprawdziła mi brzmienie imienia i nazwiska, zmieniając ustawienia liter, tak aby mi sie lepiej powodziło, po miesiącu znalazłam o wilele lepszą pracę. W ogóle od tamtego czasu wszystko układa się inaczej a wróżba sprawdziła sie jak dotąd w 80%. Od tamtego czasu minął prawie rok, a ja stosuje sie do wskazówek Tenet. Ona też ezoterykę i wrózenie traktuje jako hobby i to się ceni. Wróżba u Tentet trwa ok 1,5 godz i jest to świetnie spędzony czas. Mail tenet.tarot@gmail.com, telefonu niestety nie mogę podac. Pozdrawiam i polecam potrzebującym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
ola ktora byla u TENET bardzo prosze o kontakt;
anchevy3@interia.pl...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ODRADZAM TENET TO JEST TYLKO NACIAGANIE NA KASE. ZERO KONKRETOW I SAME BREDNIE OTRZYMALAM W MEILOWO.WYDALAM TYLKO OSTATNIE PIENIADZE A JESTEM OSOBA BEZROBOTNA. SZKODA TYLKO LUDZI.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola która była u wróżki TENET proszę o kontakt mailowy : iwona14_81@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kaśka z Pustek jest OK. Byłam 2x i nie wiele się myliła. W kartach widziała to czego podpytać i domyśleć się nie mogła. Polecam. Jest bardzo normalna, nie robi otoczki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

To niesamowite ,ile wariactwa jest w tym .g*wniarz miał tyle szczęścia no proszę bardzo sami zobaczcie http://www.sites.google.com zarobił 800 tys. zł w jedną chwilę... na samą myśl to nie wiarygodne a jednak ,zazdroszczę bo jakby inaczej miało być .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
hej masz może adres do tej wróżki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
poproszę o kontakt do wróżki Kasi z Pawiej.
tristy@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam, myślę że śmiało mogę polecić Pana Daniela - wróżbitę z Centrum Gdańska; bardo symatyczny i konretny doradca, skorzystałam u niego z wielu porad. Kontakt: 514733399, mail: d.b3@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jeśli chodzi o koszta to wizyta u niego kosztuje od 50 zł, a porada mailowa 30 zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy ktoś może korzystał z usług pani Aliony Szmukała ?? Zajmuje się irydologią czyli czytaniem z tęczówki oka. Macie jakieś info na jej temat ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłem u kilku wróżek w trójmieście, ale nic się nie sprawdziło.

Polecam Karolinę z Gdańska. Młoda, sympatyczna i to co powiedziała sprawdziło się.Moim zdaniem najlepsza wróżka. kontakt do niej 506070422
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Pomóżcie proszę - jak ma na imię wróżka z Sopotu - Brodwino - i czy jeszcze wróży ??? W wieżowcu mieszka.
Słyszałam opinie , że jest rewelacyjna !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Labea zdaje się. Ale one wszystkie to pic na wodę. O tych u których ja byłam też słyszałam świetne opinie,a mnie i koleżance nic się nie sprawdziło.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Joasiu, nie wiem czy chodzi ci o panią Grażynkę, mieszka w Sopot-Brodwino, tak wróży, byłam u niej w 2011r w maju, jeśli tak to podam ci jej telefon.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo poprosze o namiary do Pani Grazynki z Sopotu Brodwina. Moj email md35@tlen.pl
Z gory dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam kontaktu do Pani Grazyny z Sopotu Brodwino. Bardzo wazne.
grande_sorpresa@wp.pl
Dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo Cie prosze o podanie jakiegokolwiek kontaktu do Pani Grażynki. Bede bardzo wdzięczna. Moj email mirka37@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj,

Znow to jestem. Po tylu latach odszukuje odp na swoje pytanie. Prosze o telefon do tej Pani Grazynki. Wiem, ze ona moze mi pomoc. Dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak bardzo prosze o namiar do niej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam tego pana. Trafnośc wróżenia 100%. Bardzo mi pomógł podjąc ważne życiowo decyzje. Poza tym miły i chętny do pomocy, no i na prawde niedrogi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka:) Ja byłam już parę razy u pani Moniki z Gdyni Obłuże i szczerze Ją polecam. Podchodzi do człowieka ciepło i ze zrozumieniem, a co najważniejsze Jej wróżba z tarota sprawdza się:) A o to tu przecież chodzi:) No i nie bierze dużo bo 50zeta. Tel do Niej 798 391 691
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
polecam http://postlinknews.com/349news.php
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystałam z porad wróżek na kilku portalach ezoterycznych. Mogę polecić Wróżkę Estelle. Pracuje między innymi na wróżbyonline. Pani Estelle jest z Gdyni,ale nie wiem czy przyjmuje klientów w domu...Sprawdzalność bardzo duża i podejście do ludzi takie od serca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Polecam Pana Jaroslawa ze starowiejskiej co prawda mi wrozyl przez telefon i wszystko bylo tak jak mowil cos niesamowitego! Az niemozliwego zeby tak wiedziec o zyciu innego czlowieka!!! Jego spostrzezenia sa 100% trafne mowil o osobie z ktora jestem jakby Go znal nie wiem ze az tak mozna wszystko wiedziec cos niesamowitego naprawde polecam wszytskim co chca sie dowiedziec czegos mi powiedziedzial ze sie rozstane takze potrafi naprawde przepowiedziec co widzi i powiedziec to we wlasciwy sposob! Polecam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
to samo mogę powiedzieć o jednej wróżce z Torunia
podaję nr. tel 725210621 może cie też wejść na stronę http://www.wrozkavitalissa.za.pl albo podobnie polecam wróżba taka pełna porad no i przywiduje przyszłość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
wrozka vitalissa, duzo porad i pomocy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
to ta wrózka o której napisałam wyżej;-)
dodam ze mi wróżyla.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zapraszam do gabinetu morska 105 Pani Ania przeznacza 90 min. dla jednej osoby kosztuje tylko 100 zl w gabinecie zapraszam podaje telefony do gabinetu 58 782 67 11 lub 782 6710 pozdrawiam Pracownik Mariusz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Odp do Pracownik Mariusz, dobra wróżka ,nigdy nie przeznacza określonego czasu, przy tym za taką cenę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
generalnmie to chyba lepiej do księdza iść niż do wróżki, bo wróżki i tak oszukują i za dużo na pewno nie pomogą, a dobry ksiądz jest naprawde dużo duzo lepszy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
tylko trzeba mieć ze sobą snickersa....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zamiast wróżb, proponuję, aby sprawdzić swoich sił lub namówić zaprzyjaźnione dziewczyny do udziału w wyborach Miss Polonia woj. Pomorskiego. Castingi już są, najbliższy w Sopocie w przyszłym tygodniu.
II Casting - 14 marzec 2012 SOPOT, Al.F.Mamuszki 2 - Klub "Cream Sopot" w gozdinach 16-19:00
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://www.wrozkavitalissa.za.pl/#
polecam zrobiłam się aż blada jak przeczytałam bo wszystko było prawdą korzystąłm z 5-6 razy i nigdy mnie nie zawiodła poza tym bierze 20zł więc myslę ze każdy ma szanse.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
http://www.wrozkavitalissa.za.pl/#
mysle xe nie pozalujesz sprawdzona i tak jak piszesz potrafi ustrzec.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
najlepsza jest w Lęborku- bez żadnego czary-mary, stawia tarota i jest tania, a przede wszystkim skuteczna, byłam u niej i nic jej nie mówiłam nie zadawałam pytań tylko poprosiłam żeby postawiła karty na sytuację w miłości mojego syna- w ciągu 3 m-cy sprawdziło się WSZYSTKO włącznie z kolorem włosów jego przyszłej żony (brunetka a zawsze miał same blondynki), dziś po 4 latach są szczęśliwym małżeństwem i mają pięknego synka, ale to skromna kobieta doświadczona przez życie- pomaga i nie ogłasza się w internecie, jak ktoś zainteresowany to prywatnie podam nr tel :) bretani@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Osoby ,które na prawdę potrzebują pomocy w rozwiązaniu dylematu życiowego a nie dla zabawy zapraszam na forum ,gdzie są osoby zajmujące się wróżeniem jest ich wiele ale nie można zadać pytania osobie stawiającej karty takiego samego czyli jedna wróżka jedna odpowiedz dotycząca np. uczucia , do drugiej możesz napisać odnośnie pracy itd.. czytajcie regulamin .
To nie są zabawy kosztem ludzi , po to zostało stworzone forum dla ludzi takich którzy nie mogą udać się do wróżki ze względu na brak po prostu funduszy jak również dla tych którzy są na zakręcie życiowym .
Zapraszam
http://wrozby.mojeforum.net/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
tak, każdy ma wybór ja polecam wróżkę vitalissę http://www.wrozkavitalissa.za.pl/# poprostu mi się sprawdziło więc po co mam ryzykować i szukać innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Kto był u Karoliny z Gdyni, Labei z Sopotu,albo Emilii z Gdańska? Możecie się do nich odnieść. Jak tam sprawdzalność? Bo wszyscy chwalą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
A kto zna Iwone z oksywia Gornego w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Bardzo proszę o namiar telefoniczny wrózki z Lęborka- na mail:spotkanie107@wp.pl
Szukam tej pani od lat ...byłam tam bardzo dawno temu i teraz nie mogę jej odnależć.
Prosi Re:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam.Jestem zainteresowana spotkaniem z ta Panią w Lęborku.Mogę prosić o telefon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja znam dobrą wróżkę, tarocistkę. Jej telefon725004277.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jesli ktos czuje potrzebe wizyty u wrozki, chcialabym szczerze polecic Pania Krystyne z Sopotu. Cudowna, madra, starsza pani.....Namiar do niej znalazlam wlasnie na tym forum....MIgnely mi dwie, trzy bardzo cieple i pozytywne opinie i wiedzialam ze jesli pojde to tylko do niej...
Szlam na spotkanie bedac w slepej uliczce, bojac sie ze cos sie konczy w moim zyciu...Wyszlam od niej spokojniejsza i silniejsza... :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
a czym wróży pani krysia?
tarot czy klasyczne i jaka cena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://www.youtube.com/watch?v=TetPCIb6KJA

I straszno...i śmieszno...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W PISMIE SWIETYM SA TEXTY OSTRZEGAJACE PRZED WROZBAMI... SZUKAJCIE POMOCY U PANA BOGA IDIOCI A NIE U WROZEK ! ! ! WIZYTA U WROZKI MOZE SIE SKONCZYC KLATWA ZLEGO DIABLA I SPASC NA KOLEJNE POKOLENIA... TO POCZUCIE PO WYJSCIU OD WROZKI ZE CZUJECIE SIE SPOKOJNIEJSI TO TYLKO ZLUDZENIE... POCZYTAJCIE PROSZE... WE WROZKI WIERZYCIE A W BOGA JUZ NIE... BOZE, DLACZEGO LUDZIE SA TAK SLABI I GLUPI? DLACZEGO NAS TAKIMI STWORZYLES? BEDE SIE ZA WAS MODLIC...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ludzie, nie chodźcie do wróżek. to grzech jest śmiertelny!! Bałwochwalstwo. Jeśli będizeci w to wierzyć prędzej czy później źle to sie skończy. Mówie Wam, przestańcie w to wierzyć. Wróżka ma niby moc, ale ta moc nie pochodzi od Boga. Jeśli tylko wierzycie w Boga - wierzycie że On istnieje dajcie sobie spokój z wróżbiarstwem, zabobonami.. itp. Poczytacie sobie o zagrożęniach duchowych lepiej i idźcie sie modlić. http://zagrozeniaduchowe.pl/
Niech Bóg będzie z WAMI!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ja polecam czytanie z kart tarota. Wiele razy sprawdzilo mi sie to co karty powiedzialy. A wiele razy nakierowaly na odpowiednia droge. Chodze do pani Dobrochny - polecila mi ja kolezanka, ktora tez do niej od dawna chodzi. Jest z okolic Wejherowa, ale ma tez swoj gabinecik w Gdyni Obluzu. Goraco polecam, mozna sie do niej umawiac mailowo lub telefonicznie:
magia.depe@gmail.com
tel. 698 202 954
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mi kiedyś Cyganka wywróżyła, że będę bogaty. Chcę jej wierzyć :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
i tego ci życzę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Znam wróżbite który przepowiedział przyszłość Polski, że bedzie zieloną wyspą...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
hahahahhahaha, ktos ci przewidzi prszyszlosc, litosci, nie badz naiwny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A czy ktoś z Was zna taka rosyjską wróżkę z Gdyni Redłowa? Blisko ulicy Legionów przyjmuje klientów... proszę o kontakt m-777-m@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
bo jest naprawdę dobra i mało znana, dlatego pytam... m-777-m@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
mam bardzo sprawdzona osobe, wiele lat juz do niej chodze i w wielu sytuacjach pomogla mi podjac odpowiednia decyzje. chetnie podam dane na priva.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
bessy to moze podaj maila do siebie , bo nie kazdy ma tu konto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaj proszę namiary na tę wróżkę. m.baginska@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo proszę jeśli możecie namiar na tą panią Rosjankę na mail:spotkanie107@wp.p
Mam bardzo trudną sytuację i szukam .Re
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przeczytałem cały wątek

Wiedziałem, że naiwnych idiotów na świecie nie brakuje, ale tutaj jest prawdziwy urodzaj. Ogarnijcie się, tępe stworzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
nie kazdy musi wierzyc w tego typu porady, jednak nie mozna zabronic innym szukac pomocy w najrozniejszych miejscach. A wyzywanie ludzi od naiwnych idiotow to juz duza przesada.
Zycze Panu udanego wieczoru.
ps. chyba nie masz za bardzo co robic skoro przeczytales caly watek
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Świętojańska

A ja nadal i nieustająco polecam mimo wszystko Panią ze Świętojańskiej. Tylko dostać się do niej graniczy z cudem. Jest ciągle zajęta, na karty, czy Tarota nie ma czasu, a sama powtarza jak się do niej dzwoni, że to tylko hobbi, a nie sposób na życie. Mnie się ostatnio ponownie udało. Dzwoniłam kilka razy prosząc o wizytę, aż w końcu ją uprosiłam i mnie przyjęła prawie za co łaska, bo za wróżbę trzeba zapłacić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
Mogę Wam polecić wróżkę Akimę z telewizji.Nie wiem czy gdzieś przyjmuje ani czy można ją jeszcze gdzieś namierzyć w tv(wtedy to była EZO TV) ale parę lat temu przewiedziała mi i mojej żonie kilka spraw. Bez mojej wiedzy żona wysłała do tej tv sms z imionami i datami urodzin.Dyżur pełniła właśnie Akima.Żona mnie zawołała gdy ta wróżka zaczęła o nas mówić.Włosy stały mi dęba.Niemożliwe żeby baba z tv znała takie rzeczy o nas.I mam gdzieś czy te niedowiarki mi uwierzą bo to nie do nich tekst. Piszę do tych,którzy poszukują.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
O rany boskie!!! Nigdy nie sądziłam, że jest tylu idiotów, którzy wierzą we 'wróżki". Chyba zainwestuję w ten temat - przynajmniej będzie z tego solidna kasa. Kilka sprytnych chwytów manipulacji a te osiołki wszystko łykają. NIEWIARYGODNE JAK JESTEŚCIE GŁUPI....NAPRAWDE!!!!!!!
SZOK I JESZCZE RAZ SZOK...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Podaj proszę kontakt do pani na Świętojańskiej. Bardzo potrzebuję kontaktu, może mi się też uda dostać do niej. m.baginska@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
czesc podalabys mi telefon do tej wrozki ze Swietojanskiej ,dziekuje Electra99@op.pl dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pani Grazyna z Sopotu Brodwino....tylko kontakt ciezko do niej zlapac! Ktos gdzies pisal, ze juz nie wrozy w zwiazku z wylewem... bylaby to duza strata. Sama chetnie bym sie do niej wybrala po latach, ale nie mam numeru tel :(
Czy ktos moze zna?? Wazne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czy ktoś może mi pomóc w zdobyciu kontaktu do wróżki Krystyny z Sopotu ? Byłem u niej dwa lata temu i sprawdziło się wszystko co zostało wyczytane z kart tarota. Bardzo Was proszę o pomoc jeśli macie jakieś namiar na wróżkę Krystynę lub inną sprawdzoną tarocistkę, dajcie znać. Sprawa jest pilna!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://www.miesiecznikegzorcysta.pl najlepsza "wróżka"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Krystyna to faktycznie cudowna osoba. Kartami tarota pomogła mi nakreślić właściwy kierunek w moich życiowych wyborach. Zdecydowanie polecam wróżkę Krystynę. Moim zdaniem najlepsza wróżka w trójmieście. Kontakt do Pani Krystyny: 58 551 58 33
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
koleżance kiedyś wróżka powiedziała pod koniec rozmowy że jakby jej ze studiami nie poszło to poleca taką 'pracę' - wystarczy mieć gadane i kasy jej wystarczy.
chodźcie do nich dalej.....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
ile bierze ta Pani Krystyna??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wróżka z sopotu pani krystyna 585515833
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
stawiam karty cygańskie oraz wykresy astrologiczne takze przez gg chetne osoby
wiedzma33@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to są bajki i tyle , lepiej samemu pokierować swoim życiem

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
przecież wróżka to zawód w tych czasach i coś w rodzaju doradztwa, psychologii, ja też nie raz byłam u wróżki np u VITSLISSY i jestem bardzo zadowolona bo psycholog mi tyle nie pomógł co wróżka, uwolniłam wszystkie złe emocje, niema sensu mysleć o wróżkach jak o czarownicach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawda,ja krzystam z uslug wrozki Zinaidy mailowo i po rocznym kontakcie z nia naprawde moge szczerze powiedziec,ze warto,nie jestem zadna fanatyczka ani tez naiwniaczka,po prostu ta wrozka mi pomogla wyjsc z opresji i odzyskac rownowage,za to dziekuje i pozdrawiam,a wam moge polecic:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
goopich nie sieją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W trójmieście to nie wiem, byłam u jednej w Gdyni, na świętojańskiej, ale wyszłam z poczuciem zmarnowanego czasu i pieniędzy :/
Dwa razy natomiast skorzystałam z usług wróżki Oleandry (rytuał i wróżba) niestety z tego co wiem, już nie przyjmuje osobiście, przeniosła się do internetu.
Tu do niej mail kontakt@oleandra.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja polecam jak zawsze i jak wielu wrozke zinaide bo mi jako jedyna trafnie przepowiedziala odpowiedzi na moje pytania i nie tylko dobre ale i te zle,jest prawdomowna nie sciemnia,szczera i zyczliwa osoba i pomocna bardzo,z cala odpwoiedzialnoscia polecam jej uslugi:) wrozkazinaida@wp.pl tel 784910901,ale ja dzwonie raczej;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Oj to chyba sama wróżka się zareklamowała)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po co w ogóle chodzić do wróżki?
Ja uważam,że cokolwiek by nie powiedziała to się spełni na zasadzie - > nieświadomie doprowadzicie do tego co ma się stać ;) Bez wizyty u wróżki mogłoby tego nie być....

Pozdrawiam trzeźwo myślące panie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Jestem w stanie wskazać wiele fragmentów Pisma Świętego (Bożego Słowa), które mówią o przyszłości człowieka po śmierci oraz świata, w którym żyjemy. Zainteresowanych proszę o kontakt. Sprawa jest istotna.

pastor Paweł Bartosik: bartosik7@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam serdecznie!! Czy ktos byl u wrozki Racheli z trojmiasta? bardzo prosze o kontakt na halinka1224@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciałabym podzielić się doświadczeniem z wizyty u wróżki, pojechałam do niej prawie 100 km oczywiście z wieloma pytaniami problemami itd. już na miejscu byłam trochę zaskoczona bo różniła się nieco od wróżki u której byłam kiedyś, ale przyjęła mnie bardzo miło miała jakieś swoje rytuały i zaproponowała mi ciepłą herbatkę, przeszła do seansu byłam bardzo zaskoczona sposobem przekazywania informacji, bardzo dużo mi powiedziała na początku powiedziała mi jakie mam problemu - to było zgodne z prawdą, potem odpowiedziała na moje pytania i po czasie zaczęłam zauważać że ma rację, bardzo dużo z tego co powiedziała pasowało do mojej osoby i też większość z tego co miało się wydarzyć też się sprawdziło, była to wróżka vitalissa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ja z czystym sumieniem polecam pana Jarosława z Centrum Wróżb i Ezoteryki. Mówi prawdę o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. I stwierdzam to będąc już prawie 4 lata po wizycie u niego. Podchodzi do swego zawodu profesjonalnie, ale po ludzku. Moi znajomi, którzy go odwiedzili również są zadowoleni i często wracają.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
Hej, może nie w trójmieście ale polecam wróżkę internetową ;) jest cudowna! Zaufana i sprawdzona, doradza mi juz od jakiegoś czasu i nie zawiodłam się :) !! wystarczy napisać maila annatur.adm@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

reklama katimma

Tak,tak, wszedzie w internecie tylko wróżka Anna,Vitalisa i Zinada lub Żenada. Wystarczy wpisać w google adres: annatur.adm@wp.pl i wszystko staje się jasne, tylko w dniu wczorajszym ten sam adres mailowy pokazał się na kilku forach internetowych, przeważnie tam gdzie dziewczyny wymieniają swoje poglądy życiowe. Może zajmij się roznoszeniem gazetki Metro i to zajęcie otworzy tobie drzwi na świat,
bo stałas się leniwa na tyle że nie chce się tobie pisać nowych postów tylko kopiujesz. I tak wszędzie widnieje - Hej ... i ta sama forma reklamy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

justyna sopot

prosze Panstwa, a co myslicie o Justynie z Sopotu, ktoś był? to pilne... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kto był u wrozki krystyny z sopotu?Podzielcie sie wrazeniami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja byłam u p. Krystyny i szczerze polecam. Wszystko trafnie ocenione, Pani się nie śpieszy, jest dokładna, spokojna, miła, wszystko wolno tłumaczy.
Kiedy wskaże ci problem, mozesz liczyc na wskazowke, zeby ten problem rozwiazac, a wiec mega.

Jesli chodzi o przeszlosc i terazniejsosc, to w moim przypadku wiedziala wszystko. Co z przyszloscia- zobaczymy. Na pewno wybieram się za jakiś czas ponownie. pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
polecam panią Mirę z gdyni 90% prawdy przepowiada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja polecam p.Kasię z Pustek....Wszystko co powiedziała mi 2 lata temu się sprawdziło ...nawet to że urodzę upragnionego syna:) gdzie już zwątpiłam...Szczerze polecam:)
dziś wybieram się ponownie..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
czy ktos moze mi podac nr telefonu do p. Kasi z Pustek na pinky.blue@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Szukam namiaru na Panią Mirkę Michniewicz. Byłam u Niej 2 lata temu i numery telefonów mam już nieaktualne.. Czy ktoś posiada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Polecam wróżkę letycję

http://www.wrozkaletycja.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja to chyba nie nie wybrałabym się do wróżki, bałabym się co mi powie :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umówiłam się dwukrotnie na wizytę u wróżki, którą polecam.
508169203
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ile kosztuje wróżenie u tej pani i gdzie przyjmuje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Był ktoś może u Jasnowidz Inki?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Byłam w zeszłym roku i się rozczarowałam. Zero konkretów, wróżenie z zegarkiem w ręku i 120 zł (chyba, nie pamiętam dokładnie ceny, ale na pewno powyżej 100 zł) do tyłu. Miałam wrażenie że Inka bardziej opiera się na jakiś wewn. przeczuciach aniżeli cokolwiek widziała.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję hanno za odpowiedź.Byłam u Inki dwa razy,7 lat temu i w zeszłym roku.Wróżba sprzed kilku lat absolutnie się nie sprawdziła,co do tej ostatniej(diametralnie różnej od tej poprzedniej)nie wiem już co mam myśleć...dokładnie takie samo odniosłam wrażenie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja szczerze polecam wróżkę Emilię z Gdańska (tę, która przyjmuje na ul. Powstańców Warszawskich, bo z tego, co się zorientowałam, to w internecie pokazuje się informacja o 2 wróżka z Gdańska o tym imieniu). Wizyta u tej Pani bardzo pomaga, dodaje energii. Poza tym pani Emilia otwiera oczy, mówi wszystko - i o tym, co dobre, i o tym, co złe. W moim przypadku niektóre jej słowa znalazły już odzwierciedlenie, reszta - to się okaże. Wróżka Emilia pokazuje możliwe drogi, to, co wybierzemy i co się stanie, zależy od nas. Ona pomaga podjąć decyzje i wskazuje na tę drogę, która jest dla nas najkorzystniejsza. Mimo, ze czasem, ta droga prowadzi przez ból. Wiem, ze wrócę tylko do tej pani.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9
ja polecam nikę ale ona wróży głownie mailowo ponieważ jest osobą nipelnosprawną i nie spotyka się w 4 oczy pisalam 2 razy 99% się sprawdzilo moja mama także pisała i także się sprawdzilo wiec mogę polecić a i cena dobra bo 50zł a pytan można zadac wiele
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
ylam uu wróżki VITALISSA kilka lat temu wszystko ale to wszystko mi sie sprawdzilo, teraz w lato zamowilam u niej wrożbę mailową , niesamowita trafność, polecam na 100%. wróżka vitalissa ma swoją stronę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
nie pamietam strony ale mam telefon 725210621
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam trzy lata temu u p. Kasi z Pawej i dwa razy u Inki. Studia się sprawdziły. Oczywiście byłam po rozstaniu (w czasie rozwodu) i najbardziej interesowały mnie sprawy sercowe - z kim, kiedy itp. Obydwie mówiły o brunecie wysokim. Wg P. Kasi to już powinnam być w związku, Inka nie podała mi czasu bo nie była w stanie. A ja jak byłam tak dalej jestem sama :(. Po długim czasie stwierdzałam, że do P. Kasi nie warto chodzić - pierdoły o nie znaczących nic dla mnie osobach, po co mi to? Inka - już bardziej, ale nawet ona jest zdania, że sami wyznaczamy swój los, szczęście bądź też jego brak. Polecam ewentualnie aby sie poradzić w kwestii uczciwości względem nas innych osób, aby dowiedzieć się jakie nim targały pobudki - naprawdę bardzo ciekawe sprawy wyszły.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
ja byłam u wróżki na Ogarnej. Chyba faktycznie ma jakiś dar, niesamowita była. Poszłam nastawiona sceptycznie, a tu taka zmyłka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
to polecam ci vitalisse ale nie jest z trójmiasta ja jestem z gdanska ale studiuje w toruniu korzystam przez internet raz byla romowa tel polecam VITALISSA taka babka bardzo rzeczowa mila czuć że serdeczny człowiek rozumie ludzi współczująca ale to nie o to chodzi bo mialam kilka wróżb u niej i się spradziły no powiem że w 95 procentach i zawsze do niej pisze jak mam dylemat, email to wrozka.vitalissa@gmail.com bardzo dobrze i trafnie doradza w sprawach miłosnych i zawodowych wyjazdach i zdrowiu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie da się ukryć, że wiele osób w tej branży to zwykli naciągacze - mówią to co chcesz usłyszeć. Ja nigdy nie wierzyłam we wróżby, które rozciągały przede mną świetlaną przyszłość. Wolę konkrety i oczywiście prawdę. Nie znam z trójmiasta godnej zaufania wróżki. Często za to dzwonię do wróżki Nadji - tak jest taniej, szybciej i babka nigdy mnie nie zawiodła. Tutaj jest jej profil http://wizytauwrozki.pl/expert/3017/Nadija Nie radzę się jej zawsze, gdy mam problem, ale wtedy gdy nie mogę go rozwiązać lub gdy jest wiele dróg, a ja nie wiem którą wybrać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja polecam szczerze wróżke Kasię Angel z Wejherowa..krótkie terminy,ceny przystepne i niesamowity klimat..kazdy chyba czuje sie lepiej po spotkaniu z ta kobietą,daje niesamowite zrozumienie ,wsparcie,własciwe adresy do innej pomocy gdy trzeba i przede wszystkim zna sie na kartach,wg mych znajomych sprawdza sie i to w niedługim czasie...mam tylko jej telefon:604-826-817
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
ogólnie to świetna sprawa z tymi wróżkami, mam na myśli te prawdziwe wróżki, wiem o czym mówisz, ja właśnie jestem po spotkaniu z vitalissą, stawiala mi karty przez internet ale następnym razem postanowiłam się wybrać do niej, jestem po wizycie i tak samo jak ty po wizycie u swojej dobrej sprawdzonej wróżki, czuję się niesamowicie, lżej, dużo spraw mi wytłumaczyła, odnosząc się do kart, ale po rozmowie poczułam się jaby cały ciężar spadł, poprzednie wróżby sprawdziły mi się, też nie bierze dużo, za wizyte zapłaciłam 50zł. ale wcześniej za emailowe płaciłam 22zł., na wizycie kawka herbatka sok do wyboru, czas posiedzenia 2,5 godziny, nie spieszyła się do zakończenia seansu nawet sama przedłużała aby przekzać mi jak najwięcej, bardzo polecam dla osób z okolic i nie tylko, szukajcie dobrych wróżek, nie wierzcie pierwszej lepszej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
u Benity w Gdyni bylam w 2001 roku, ok jednej godziny trwalo "czytanie z moich dloni" zaplacilam 100 zl. czy bylo warto? Nie wiem, nie potrafie odpowiedziec. Dosyc trafnie mowila o przeszlosci i terazniejszosci. Generalnie- zadnych rewelacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja trochę się wstydze chodzić do wróżek... dlatego korzystam z usług internetowych wróżek. Najbardziej pomogły mi te z Pokrewnych Dusz ( http://www.pokrewnedusze.pl ). Dzięki ich poradom odnalazłam swietnego faceta i jestem szczęśliwie zakochana!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
chciałam powiedzieć że wróżby u vitalisssy mi sie sprawdzily, dziwie sie ze ktos napisal ze jak wrozka odczyta przeszlossc i terazxniejszosc to zadna rewelacja, no jak to ja osobiscie uwazam ze to bardzo duzo odczytac z dloni takie rzeczy, vitalissa z kart czyta, co do reki mam sceptyczne nastawienie ale skoro komus sie sprawdzilo to czemu nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
dziewczyny podam wam link do strony nie wiem czy ceny altualne teraz po nowym roku, ale ja chyba w zeszłym pplacilam odrobine mniej wiec powinny byc katualne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://www.wrozkavitalissa.za.pl/#

kurde no mialam pdac link
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Przepraszam,ale komu podałaś link?tu nikt nie był zainteresowany.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy ma prawo wyboru skorzystać z usług wróżki ,bądź nie. Stąd krytyka jest bezzasadna. Ja korzystam. Traktuje spotkania z Panią Mirką jako terapię, doskonałą terapię. Myślę,ze dobra wróżka to taka ,która podbuduje, zaakceptuje ,nie krytykuje! A czy sprawdzą się dokładnie wszystkie przepowiednie? Czy ktoś to wie..? Wiara podobno czyni cuda, więc jeśli wierzysz tak będzie. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy ktos z Was korzystal z "uslug"wrozki Krystyny z Sopotu?Prosze podzielcie sie opiniami,ide do Niej w srode.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Słuchajcie ludzie jak macie za dużo pieniędzy to ja chętnie przyjmę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
poprosze o kontakt do wrozki Kasi z Pustek, Pawiej.

tristy@vp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
ktoś pisał o pani mirce, że wymusza wększe opłaty o matko,maskra ja chodzę do wsoje wrozki od lat ma jedną cene 50zł i nie ważne czysedze godzine czy trzy godziny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sa dlugie terminy ok mies. ale polecam bierze 30zl tel. 586645249
jest troche chaotyczna ale wszystko sie sprawdza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tu nawet nie chodzi o te 30zł,bo można zapłacić więcej.ale sprawdzalność zerowa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

dobra wróżka

tyle tych wrożek że cieżko się polapać która gdzie i keidy przyjmuje i jaki numer do której, ja jakiś czas temu skontaktowałam się z wrózką po wejśćiu na stronę internetową skłoniły mnie karty anielskie bo z takich korzysta byłam n wizycie już nie raz zdarza się że dzwonie tzn umawiam się na telefon i płacę wtedy 25zł bo na wizycie bierze 50zł ale nawet jeśli siedzę dwie godziny to nie dopłacam, krzystały już moja mama i kolega, muszę przyznać że zgodność wróżby z sytuacją jest na 100% sprawdzalność też wysoka może jeszcze nie wszystko się spełniło bo jest na to czas określony, ale bardzo dużo rzeczy poszło zgodnie z wrożbą, rozwód w termnie tym co ustaliła, nowa kobieta z dzieckiem u byłego już męża, pojawienie się nowej osoby w rodzinie syn się ożenił, ciąża problemy w pracy i przeniesienie pionu, wyjazd na ukraine w co nie chcialam wierzyc ze mi sie uda, zapoznanie przyjaciela zaraz po urlopie, wiem że mama i koleżanka też potwierdzają zgodność wróżby z ich osobami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przepraszam że się czepiam,ale strasznie razi mnie Twoja pisownia.Brak znaków interpunkcyjnych.Budowa całego Twojego postu składa się z jednego zdania!!!!
Przez tą pisownię jakoś mnie nie przekonujesz.
Przepraszam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
~marratonka - nie ładnie z tą reklamą.sama siebie reklamujesz.
tylko straciłaś na wiarygodności.te same IP i błędy w pisowni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze o nr.telefonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam Aleksandrę z Gdyni Chyloni, stawia Tarota i tak przenika przez duszę człowieka,że się włos jeży, niesamowita intuicja i dar.Wszystko, dosłownie wszystko się sprawdziło i nadal sprawdza. To żadna reklama, zwyczajny wyraz podzięki za pomoc jaką wniosła ta Kobieta w moją skomplikowaną sytuację. Z tego co wiem, używa również technik uzdrawiania, jest coachem,ale nie korzystałam. Niegdyś, jakieś 7-8 lat temu korzystałam z kart u P. Kasi z pustek, również bardzo polecam, bo wszystko się sprawdziło! Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
a jakiś namiar na panią Aleksandre ???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam

W sierpniu 2014 byłam u Mirki przyjmuję na Obłużu, na przyszłość musze poczekać....dlaczego do niej poszłam bo byłam tylko raz u niej 6 lat wszystko się sprawdziło, nawet kolor oczu poznanego.

Naprawdę warto, a i trudno się dostać zaznaczam tyle jest chętnych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Czytając cztery negatywne opinie o Panu Jarosławie, zadzwoniłam do niego z prośbą zamieszczenia na tym forum jego adresu bloga.Wyraził zgodę, pod warunkiem że zrobi podsumowanie swojej pracy. Dziś dostałam wiadomość od Pana Jarosława, że mogę już zamieścić jego stronę.Nie zamierzam reklamować tutaj jego zdolności, ponieważ to nie jest moim celem. Ale chciałam niektórym,na tym forum otworzyć oczy i pokazać efekty jego pracy. Nie zauważyłam aby któraś z reklamowanych tutaj wróżek,publicznie pokazywała swoje zdolności.Może dlatego że większość opinii które tu widnieją,wystawiane są przez nie same. Mam nadzieje że za podanie adresu tej strony nie zostanę zlinczowana i nikt mi nie zarzuci : Ludzie czy wy nie widzicie że wszystkie opinie są takie same jak większość zachwalaczy tego pana.Ja jedynie podaje adres bloga. jaroslaw-krezel.blogspot.com
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ceny u Pana Jarosława są imponujące.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
smyk, nie wiem o co ci chodzi przecież ja pod każdym wpisem nie ukrywam że jestem tą samą osobą, polecam tę wróżkę i podpisuję się pod wpisem zawsze tym samym pseudonimem a do moich błędów coś masz? mam dysleksję i jak się zapomnę to popełniam błędy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam sprawdzona wrozke, w kartuzach.
Naprawde mi pomogla i zawsze mi sie sprawdzaja jej przepowiednie.
pani Julia tel. 663 168 410
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy był ktoś u Inki i co mu się sprawdziło?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
kiedyś wróżyła Łucja .Sprawdze czy mam jeszcze namiar.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zainteresowana tylko Inką i jej sprawdzalnością
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja była
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam zadowolona z wróżby pan vitalissy, tanio, rzeczowo, same konkrety na czym mi zależało najbardziej, korzystając z porad inny ch wróżek otrzymywałam takie same prawdopodobienstwa może się stać to ale też coś innego, u vitalissy otrzymałam same konkrety, które zresztą po jakimś czasie zaczęły się sprawdzać, do tej pory cała wróżba się spełniła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
ja tak ze polecam pania Julie, polecialam do niej specjalnie do Rzymu bo akurat w tamtym momecie nie przyjmowala w kartuzach a w moim zyciu zaczelo sie wszystko walic. Lezalam na gruzach i zdecydowalam sie na wyjadz, sama nie wiem czego oczekiwalam ... ale musze przyznac ze naprawde bylo warto! Pani Julia jest przecydowna, ciepla i niespotykana osoba, pomoglami podjac wlasciwe decyzje. Wrocilam do domu pelna pozytywnej nowej energi i wszystko mi sie zaczelo powoli ukladac a nawet lepiej niz myslalam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
ile kosztuje spotkanie z ta Panią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, mogę zaoferować swoją pomoc, na prawdę dobrze wróżę z fusów i szklanej kuli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
- Dzień dobry, Pan jest jasnowidzem?
- Tak, a Pan kto?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bardzo polecam pania Julie, mieszka na stale w Rzymie ale czesto bywa w Kartuzach u rodziny i tez tam przyjmuje.
Trafilam do niej juz pare lat temu, tez z polecenia. Powiedzialami ze mam problem ze zdrowiem i zasugerowala zrobic specjalistyczna wizyte i dokladne badania. Byla bardzo kakretna i bardzo tego pewna pomimo ze w tamtym momecie dobrze sie czulam, zdecydowalam zrobic badania. Wykryli mi chorobe w pierwszym stadum, uratowalam sie dzieki przepowiedni pani Julii. Lekarz powiedzial mi ze w tak malo zaawansowanym stopniu choroby praktycznie nie mozna wykryc bo nie daje zadnych objawow i tylko dzieki tak szybkiej diagnoscyce udalo mi sie szybko pokonac chorobe.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zawsze można poszukać też porady w Internecie - np. tu: wrozby-ezo.zyskajwiele. pl - szczeólnie tarot i jasnowidz Kilhan Satun są godni polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
ja polecam z tej strony http://www.wrozkavitalissa.pl/ dwie wróżby pokryły się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 18

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Tkaniny, materiały gdzie kupię? (27 odpowiedzi)

Gdzie jest duzy wybor materiałow , tkanin do szycia na terenie Rumi, Gdyni??

Nocleg w Gdańsku (40 odpowiedzi)

Witam :) Szukam noclegu w Gdańsku w dniach 17-19 maj. Czy ktoś może polecić hotel lub pensjonat...

gdzie robia kubki z nadrukiem na miejscu? (13 odpowiedzi)

pytanie jak w temacie, pilnie potrzebuje na jutro, a jesli ktos robil to pytanie dodatkowe, czy...

do góry