Widok

sprostowanie

Chciałabym sprostować informacje dotyczące zajęć języka angielskiego. W naszym przedszkolu roczny kurs wraz z podręcznikiem kosztuje 680 zł bez znizek, a są i takie. Biorąc pod uwagę fakt, iż mamy zajecia 3x tyg przez 9.5 m-ca w roku, to cena podana w powyższym wpisie, 80 zł za miesiąc, jest nieprawdziwą.
Proponuję niejasności wyjasniać osobiście i u żródła, a rynek badać uwzględniając więcej niz jeden czynnik.
Wirtualny świat przeyjmuje wszystko, nawet błedy ortograficzne nie bolą.( NIEOBOWIAZKOWE- nie z przymiotnikami piszemy łącznie)
Trzymajmy się zatem faktów i zasad polskiej ortografii.
Agnieszka Eysymontt-Nawrot, organizator i lektor j.angielskiego w przedszkolu "Wesoły Ul".
Moja ocena
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chamka i to przemądrzała z tej Panny ( nie dziwię się czemu) Agnieszki ;]!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
biorąc pod uwagę iż zajęcia zaczynają się od połowy września a kończą w połowie czerwca minus brak zajęć w ferie zimowe to kurs trwa 8,5 miesiąca co wychodzi 80 zł za miesiąc (sporo), w innych przedszkolach koszt wynosi 50 zł / miesiąc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W każdym miejscu płaci się za cały semestr a nie za konkretną liczbę zajęć, np. w szkołąch językowych, na studiach, czy kursach karate dla dzieci. Nikt nie odlicza świąt, ferii, itp. Taka rzeczywistość, więc kurs trwa 9,5 m-c
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam zajrzeć na forum i poczytać "angielski w państwowym przedszkolu - ile kosztuje" , max to jest 50 zł miesięcznie, a w tym roku w przedszkolu 85 również płacimy 680 zł za rok, co wychodzi miesięcznie ok. 76 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie rozumiem tych komantarz. Po pierwsze zajęcia są dodatkowe, a nie obwowiązkowe. Koszt 680 zł za 9,5 m-c zajęć, 3 razy w tygodniu. Wychodzi po 71,57 zł za m-c, a przy średnio 12 zajęciach w miesiącu 5,96 zł za zajęcia. Jeżeli w innych przedszkolach jest to 50 zł za miesiąc zajęć i wiemy, że są zajęcia 2 razy w tygodniu(tak słyszałam np. o przedszkolu na Kołobrzeskiej) co daje średnio 8 zajęć w miesiącu to koszt jednych zajęć wynosi 6,25. Wiec chyba jest to na tyle prosta matematyka, że chyba każdy dorosły potrafi to sam policzyć, co jest droższe. Czytając komentarze z obelgami i wulgaryzmami pod adresem przedszkola, pracowników jestem przerażona- gdzie ty rodzice mają klasę i przyzwoitość, czego uczą w ten sposób swoich dzieci (oczywiście jestem świadoma, że dzieci forum nie czytają, ale...), niech wypowiedzą się osobiście, a nie na forum internetowym.
Moje dziecko bardzo sobie chwali angielski z Panią Agnieszką. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
widać pisze to koleżanka chcąca wybielić wizerunek pani nauczycielki, przedszkole 85 jest państwowe i nie rozumiem czemu jedna nauczycielka ma monopol na angielski, sama winduje ceny i jakby powiedziała 900 zł za semestr to też by pani dziecko chodziło ? pisząc o cenach w przedszkolu 85 za angielski nikt nie obraża pani nauczycielki jedynie podaje fakty, a jak widać po ilości dzieci uczęszczających w tym roku na angielski (jest ich mniej) nie stać rodziców na taką kwotę 680 zł i to wybulić na raz czy też w dwóch ratach, trzeba patrzeć realnie na sytuację jaka jest w państwowym przedszkolu a nie żeby tylko się dorobić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam w naszym przedszkolu 51szym za semestr placi sie tez sporo 777zł za semestr zajęcia są 5x w tygodniu też są to zajęcia dodatkowe wieć kto nie chce to nie chodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem koleżanką Pani Agnieszki, piszę tylko moje zdanie. Rozumiem, że nie których rodziców nie stać... dla mnie również był to spory wydatek, wymuszający pewne wyrzeczenia. Rzeczywiście byłoby o wiele łatwiej płacić np. co m-c. Jednak zdecydowałam się na angielski i nie żałuje- córecza lubi Panią Agnieszkę, nauczyła się wielu piosenek i słowek (sama jestem miło zaskoczona poziomem). Pomimo podejrzeń o cheć wybielenia przedszkola czy pracujących tam nauczycielek bedę dalej mówiła i pisała podkreślając, że jest to miejsce (i osoby) godne polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry