Widok

sprzedam mieszkania w Gdańsku

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
jedno 3 pokojowe drugie 2 pokojowe w dzielnicy Siedlce 15 minut na pieszo do Starówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 pokoje- jaki metraż i cena?
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najprawdopodobniej teraz zostało mi tylko mieszkanie dwupokojowe z balkonem po remoncie świeżo ocieplony budynek 3 piętrowy i zmieniona elewacja.
Mieszkanie ma 55 m2 dwa duże ustawne pokoje dużą jasną kuchnię łazienkę i przedpokój dodatkowo na korytarzu pred mieszkaniem jest zrobiona krata. Jest położone w super lokalizacji blisko przystanki tramwajowe PKS na pieszo 15 minut do Starówki . W pobliżu dwa parki dużo placów zabaw dla dzieci żłobek dwa przedszkola szkoła podstawowa gimnazjum liceum i dużo różnorakich sklepów.
Chcę sprzedać te mieszkania bo mam w planie kupić dom nie jestem żadnym pośrednikiem

Cena to około 320 tys

Drugie mieszkanie jest na ulicy Kartuskiej również w super lokalizacji choć nie tak spokojnej jak poprzednie. Ma 3 pokoje cena to 260 tyś to mieszkanie jest do remontu

Jeżeli nadal Cię to interesuje podaje swój e-mail niuniamisio@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Siedlce

Scarpa (6 odpowiedzi)

Dwa budynki inwestycji Scarpa powstaną niedaleko zbiegu ulic Kartuskiej, z Zakopiańską i...

Kartuska 66 (3 odpowiedzi)

Kartuska 66 powstaje w wygodnej do życia lokalizacji. Do Śródmieścia czy gdańskiego Dworca...

Młyny Gdańskie (25 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje blisko Śródmieścia Gdańska oraz w dobrze skomunikowanej lokalizacji (autobusy...

do góry