Widok

sprzedam suknię białą Galaxy gdańsk

Wesele Temat dostępny też na forum:
Sprzedam suknię firmy farage , rozmiar 36/38 na wzrost 162cm + 5cm obcas. Koronka na gorsecie i spódnicy zdobiona kamieniami Svarowskiego. Gorset sznurowany. Podpinany tren. Suknia po profesjonalnym czyszczeniu. Więcej informacji i zdjęć prześlę mailem.
suknia kupiona w salonie w Gdyni za 2900 zł, , dodatki to ozdoba na szyję, suknia nie jest uszkodzona, pierwsza właścicielka
Suknia jest koloru białego,. Składa się z niepowtarzalnego gorsetu, który jest pięknie zdobiony, a jego tył to efektownie prześwitujące plecy oraz z dolnej części, jaką jest spódnica w kształcie litery A z halką. Całość jest zdobiona świecącymi i koronkowymi aplikacjami oraz tył sukni ozdobiony jest różami w kolorze platyny . Suknia posiada dłudi tren, który można odpiąc. . Suknia jest na prawdę oryginalna, ma swój styl i charakter.
Cena to 1499 tel 602-629-810
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma za co :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super!dziękuję:-)Koronki jeszcze jakoś zdzierżę,ale prześwity już nie;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do przeswitow to nie wszystkie - mozna powiedziec ze nie chce sie miec przeswitów i ich nie robia

tu dziewczyna nie miala:

http://www.allegro.pl/item703165276_suknia_slubna_farage_galaxy_4000_rozm_36_okazja.html

a co do koronki to z tego co widze to maja ja raczej wszystkie suknie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tia,ta suknia jak dla mnie w ogóle nie jest ślubna:-)

A czy wszystkie suknie z Farage maja te cholerne koronki i prześwity?Dziękuję za odp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla przykladu dla mnie taka suknia jest kosmiczna

http://www.faragebride.com/en/collection/series1/img35_2.jpg#img35_2.jpg

bylo jeszcze kilka innych gorszych ale nie pamietam w jakich salonach je widzialam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:-)to podaj gdzie-nie wejdę tam;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzialam bardziej kosmiczne suknie niz galaxy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chciałam być aż ta dosłowna:-)ale racja:-)Te suknie z Galaxy jak dla mnie za kosmiczne:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
suknia ładna ale najbardziej oklepana, połowa panien młodych taka miała...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę,że ta suknia jest bardzo popularna wśród Galaxy:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze fotki na meila justyna-kierzenkowska@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja nie na temat sukni, ale dekoracji kościoła :) możesz powiedzieć jaka firma przystrajała Wam kościół - naprawdę pięknie :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o maila z ofertą
czibiak@wp.pl

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bede miala bardzo podobna do sorzedania po 25.04.09 prosze pisac na : asiunia577@wp.pl po slubie wyslac moge zdjecia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam jestem zainteresowana suknią moj nr 514345741
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam jestem zainteresowana suknią mój nr 514345741
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj nr 514345741
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam jestem zainteresowana suknią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam jestem zainteresowana moj nr 514345741
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zainteresowana mój mr 514345741
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry