Widok

sprzedam suknie slubna

Wesele Temat dostępny też na forum:
image
1300zł tel 888248654
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
file:///A:/bli.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja równiez mam do sprzedania suknię.
Jest własnego projektu ale uszyta w salonie " Beauty ". Jeżeli jesteście zainteresowane proszę o kontakt na e-meila

Monisia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja suknia.... także na sprzedaż.
Kupiona w salonie Stella w Warszawie. Calosc zdobiona delikatna koronką
image
Bardzo kobieca. Gorset tak jest uszyty by wyszczuplać w talii a podkreślać biust.
image

W rzeczywistości ja wcale nie mam takiej talii...mam dosc klockowatą figurę.
Rozmiar 40-42, wzrost 172 +obcas

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny!! na Weselniku jest specjalny dzial pt "sprzedam suknie", prosze oglaszajcie sie tam, a nie na Forum

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moim zdaniem taki watek pt. sprzedam suknie slubna nikomu nie zaszkodzi- o wiele latwiej jest obejrzec suknie na forum niz w weselniku

tylko zeby kazda z forumowiczek wstawiala swoj watek tylko raz- np zdjecie sukni i krociutki opis- reszta oczywiscie na mejla dla zainteresowanych

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale czy cos to przeszkadza że taki ogloszenia pojawiają sie też tutaj??? Przecież nie ma obowiazku czytania wszysatkich wątków...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z reszta dziwi mnie ze uwagi tego typu ma osoba "just married" moze znajdz sobie jakies forum dla mezatek a nam pozwol szukac informacji dotyczacych naszych przyszlych slubow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niektóre dziewczyny to chyba myslą ze jak sa tu od dawna to mogą sie szarogęsic!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jej, a co wy takie obrazalskie jestescie???
po prostu jest miejsce na informowanie o sukniach do sprzedania i tego nalezaloby sie trzymac - sama kiedys myslalam o odkupieniu uzywanej sukienki i nie zajrzalabym w tym celu na FORUM, jezeli obok jest dzial SPRZEDAM SUKNIE. a forum jest od dyskusji, a nie od reklamy - tak gwoli wyjasnienia.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokłądnie!!! Ja moja sukienkę wstawiłam jakiś czas temu do tamtego działu http://www.trojmiasto.pl/weselnik/ogloszenia.phtml ... i już ją sprzedałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry