Widok

sprzedam używany x-lander głęboki i spacerowy

Rodzina i dziecko Sprzedam Temat dostępny też na forum:
Hej mam do sprzedania używany czterokołowy wózek x-lander (z gondolą jak i spacerówką) W bardzo dobrym stanie. Rok zakupu 2009. Szczegóły : http://ogloszenia.trojmiasto.pl/dla-dziecka/wozek-x-lander-ogl2543672.html
Ten jest w dobrym stanie i nadaje sie zwłaszcza dla tych co lubią chodzić po lesie ( duże kółka i amortyzatory) Nam służył wiernie :))) i w sklepie kosztował koło 1300 orginalnie...
Dodatkowo mam do niego pompkę i małą saszetkę/ torebkę, która była dołączona do niego w chwili zakupu ( taka na kilka drobiazgów z kieszonkami wielkości jakiś dwóch dłoni :)
Odbiór na Przeróbce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up,up ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylabym zainteresowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
posłałam maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chcialabym go najpierw zobaczyc a czy ma gwaraancje?? umowimy sie dokladnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moge prosic o zdjecia na meila i cene
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Weronikka - wózek ma gwarancję do lipca 2010. Oczywiście możemy się umowić na oglądanie i wtedy zdecydujesz czy chcesz :) Adres podałam w mailu do ciebie :) Zaproponuj jakiś pasujący Ci dzień i godzinę. W tym tygodniu mi wtorek nie za bardzo pasi - inne dni są OK.

Madziulka - cena i zdjęcia są w ogłoszeniu pod linkiem podanym w moim pierwszym poście tego wątku - kliknij na niego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wciąż aktualne :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopsa ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej musze obgadac z mezem kiedy bysmy wozek zobaczyli bo maz troche zalatany napisze ci wieczorem emaila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To czekam :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może ktoś inny????? Polecam bo dobry :) Gondola jest super. Duża część spacerowa. No i jeszcze na gwarancji i jak nowy. Zresztą wszystkie materialy można w nim wyprać :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten model jest z 2008 roku, nie 2009...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może i tak :) Nam nie zależało na modelu ale na konkretnym wózku. Jednak kupiliśmy go w 2009 roku więc ma niecały rok a nie dwa jakby jego model wskazywał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zainteresowana Prosze o zdjęcia i cenę henk666@wp.pl i nr. tel. Mój nr. 888170430
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chętnie odkupię tylko gondole, bo spacerówkę x-lander X3 posiadam, a jesienią będę potrzebowała gondoli :-))

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
Maria Zawadzka

P.S. nowa kosztuje 400 zł model 2009
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

Wystawiliśmy wozek na allegro. Jak nie pójdzie całość to się skontaktuję jutro :))
Mój na pewno nie mieści się już do gondoli i to ona mi najbardziej przeszkadza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozmawialam z mężem i chętnie pozbędziemy się gondoli. Co by pani powiedziela na około 200 zł?
Zapraszam na oglądanie porozmawiałybyśmy :)

Mój mail alina_d3@wp.pl albo jak w ogłoszeniu

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry