Widok

stanowczo odradzam

(..) stanowczo odradzam naprawy blacharsko lakiernicze w tym warsztacie, niemila obsluga i gburowata (nie wszyscy), tak jak ktos wczesniej pisal chyba panowie tam siedza za kare. jak dzwonilem w trakcie naprawy to wielka obraza majestatu ze sie wogole o cos pytam. samochod odebralem w listopadzie a po pierwszej zimie zaczela wychodzic rdza, nie jestem zadowolony tym bardziej ze naprawa kosztowala kilka tysiecy zlotych i zaluje ze zdecydowalem sie na opcje bezgotokowa w tym warsztacie. nawet nie zostal mi udostepniony samochod zastepczy pomimo tak wysokiej kwoty naprawy i pomimo tego ze staly one obok warsztatu. wielki minus i obym nie trafil nigdy na takich "aniby" fachowcow.
Moja ocena
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
ciekawe, że dopiero teraz "szanowny klient" zgłasza taką sprawę i to jeszcze anonimowo przez portal internetowy. Z roszczeniami zapraszamy do nas osobiście. Jesteśmy od 35 lat w branży a nieuczciwa konkurencja nie ma czym z nami konkurować, więc pisze takie bezpodstawne opinie (proszę zwrócić uwagę na datę naprawy 01.11.2011 - to chyba jakiś zmarły musiał być).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry