Widok

stomatolog dla dzieci

witam. czy na osiedlu Karczemki jest jakiś stomatolog ze specjalizacją stomatologi dziecięcej? z góry dzieki za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najbliżej warsztat kowalski w okolicy Kartuz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Obawiam się, że nie...
My chodzimy na Myśliwską - do Stomatologii rodzinnej, kawałek od tamtejszej Biedronki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tutaj lepiej nie chodzić w okolicy. Wiem coś o tym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Godny polecenia 72073/S/2018 - dla dzieci, dla dorosłych, w sprawach protetyki i leczenia uzębienia. Wybielanie, etc. Bardzo miła obsługa. Szybkie i konkretne leczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam na NFZ dr Alicję z Inżynierskiej. Nie wiem czy ma specjalizację dziecięcą, ale do mojej córeczki ma super podejście. Jest bardzo cierpliwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za lidlem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosto jak na Żukowo i w prawo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niedaleko kościoła. Skręca się z kartuskiej przy kapliczce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Godny polecenia Care - dent przy Azaliowej, naprzeciwko szkoły - dla dzieci, dla dorosłych, w sprawach protetyki i leczenia uzębienia. Wybielanie, etc. Bardzo miła obsługa. Szybkie i konkretne leczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Karczemki

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry