Widok

strach i prezerwatywa.

Zeby nie byc posadzony o watki smutne i wesole,
o proby siania zametu postanowilem zaczac cos nowego.
Troche nietypowego.
Zakladajac ze wszyscy ktorzy bywaja na tym forum zaczeli zycie dorosle(seksualne)odpowiedzcie czy zabezpieczajac sie prezerwatywa
chronicie sie przed ciaza czy choroba?


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama nie wiem...to zależy, czy pragnie się dziecka...(bo choroba nie wchodzi w grę)

i co z tego, że pragnę..., skoro jeszcze nie mogę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manor napisał(a):

> Nie wykluczylem.
> Przeciez pisal kiedys ze wie co do czego
> sluzy.:)))))))))))))))))
>

Ale co sluzy?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Big Cat, nie posadzam tylko wiem bo mowil. Antego jako cnotke jest truno pominac przy takim temacie. Sam komplesow nie posiadam, no ale ze wzgledu na moje zdecydowane preferencje, jedynie panie moglyby sie tu wypowiedziec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przed ciaza
z tym, ze jednak najpierw rozmawiam z partnerka

wychodze z zalozenia, ze tak jak ja mam prawo wiedziec, czy wszystko jest ok, tak samo ona

a, i nie uprawiam przygodnego sexu na jedna noc, wiectym bardziej ochrona przed choroba odpada

Manor, Pimp, a jak jest z wami? bo rozmawiacie, ale troche nei w temacie?

Pimp, ty caly czas posadzasz Antego o dziewictwo, jakis kompleks na tym punkcie? ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wykluczylem.
Przeciez pisal kiedys ze wie co do czego sluzy.:)))))))))))))))))


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego wykluczyles Antego? Dyskryminacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry