Na początku miły i kulturalny pan Krystian zadzwonił do mnie kilka razy z propozycją nawiązania współpracy zapewniając, że ma klientów na moje mieszkanie. Na umówionym spotkaniu, które zajęło naprawdę sporo czasu, omówiliśmy warunki współpracy i ustaliliśmy, że w czasie 2 tyg. pan Krystian przyprowadzi do mnie 3 klientów. Pośrednik nalegał by prezentacje mieszkania odbyły się jak najszybciej. Do tego momentu pełen profesjonalizm- pomyślałam, że świetnie trafiłam więc podpisałam umowę. Kiedy minął pierwszy tydzień a telefon milczał, postanowiłam sama zadzwonić. Pan Krystian odebrał telefon, ale ponieważ nie mógł rozmawiać obiecał, że zadzwoni następnego dnia. Zadzwonił - dowiedziałam się, że jedni klienci kupili już mieszkanie ale pozostałych 2 umówi na prezentację w najbliższych dniach. I tutaj niestety pełen profesjonalizm się skończył. Pan Krystian nie zadzwonił do mnie więcej razy, nie przyprowadził żadnego klienta. Najbardziej przykry jest fakt, że zabrał mój cenny czas nie oferując nic w zamian. Potrafię zrozumieć, że być może klienci nie byli zainteresowani moim mieszkaniem ale wypadało zadzwonić i o tym poinformować. Pozostał niesmak i niechęć do tego biura nieruchomości.