Widok

straszna firma

Próbowałam z Panem z JPK wyjaśnić słaby Internet,chciałam pracować zdalnie i mój firmowy informatyk pokazał mi jakie słabe jest połączenie i zrywa cały czas sieć.Pan z JPK w sposób arogancki sie odzwywal do mnie,krzyczał i w końcu się rozłączył jak próbowałam dowiedzieć się czemu taki słaby jest Internet.Obsluga arogancka a Internet nie nadający się do pracy zdalnej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Daj spokój, niewiarygodny jesteś.
JPK to profesjonaliści.
Korzystam już kilka lat z ich światłowodu i działa bez zarzutu.
Szybki montaż bez zbędnej zwłoki.
Kablówka dokładnie tak samo.
Cena i oferta przystępna.
Daj spokój, z konkurencji jesteś, że tak ich oczerniasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ty z JPK, że tak chwalisz?
Jak wprowadziliśmy się do Straszyna to popytaliśmy sąsiadów skąd warto brać neta. Każdy powiedział, że to czy tamto, ale z zaznaczeniem, że nie JPK, po rezygnowali. Nie znam ludzi, ale czemu mam im nie wierzyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie z JPK, natomiast jestem ich klientem, wszystko działa poprawnie, korzystam z ich usług od wielu lat, i czytając te wszystkie negatywne opinie, odnoszę wrażenie, że to działanie konkurencyjnych firm.
Tyle na ten temat.
Skoro wszystko działa poprawnie, to nie potrafię tego zrozumieć skąd taka fala nienawiści skierowana w stronę tego operatora?
Nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć niż działanie konkurencji...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U ciebie może działa, u innych nie. Sąsiedzi obok nas zrezygnowali, bo narzekali i nie mogli się doczekać końca umowy. Bardzo często pod ich domem stało auto z JPK, czyli ciągle było cos nie tak. Nie polecili nam tej firmy jak pytaliśmy skąd tu brać internet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Zajęcia dodatkowe dla 3,5latka-Straszyn (4 odpowiedzi)

witam wszystkich.od niedawna mieszkam w Straszynie i szukam jakis niedrogich zajec lub jakiegos...

do góry