Widok

straszna firma

Próbowałam z Panem z JPK wyjaśnić słaby Internet,chciałam pracować zdalnie i mój firmowy informatyk pokazał mi jakie słabe jest połączenie i zrywa cały czas sieć.Pan z JPK w sposób arogancki sie odzwywal do mnie,krzyczał i w końcu się rozłączył jak próbowałam dowiedzieć się czemu taki słaby jest Internet.Obsluga arogancka a Internet nie nadający się do pracy zdalnej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Daj spokój, niewiarygodny jesteś.
JPK to profesjonaliści.
Korzystam już kilka lat z ich światłowodu i działa bez zarzutu.
Szybki montaż bez zbędnej zwłoki.
Kablówka dokładnie tak samo.
Cena i oferta przystępna.
Daj spokój, z konkurencji jesteś, że tak ich oczerniasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ty z JPK, że tak chwalisz?
Jak wprowadziliśmy się do Straszyna to popytaliśmy sąsiadów skąd warto brać neta. Każdy powiedział, że to czy tamto, ale z zaznaczeniem, że nie JPK, po rezygnowali. Nie znam ludzi, ale czemu mam im nie wierzyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie z JPK, natomiast jestem ich klientem, wszystko działa poprawnie, korzystam z ich usług od wielu lat, i czytając te wszystkie negatywne opinie, odnoszę wrażenie, że to działanie konkurencyjnych firm.
Tyle na ten temat.
Skoro wszystko działa poprawnie, to nie potrafię tego zrozumieć skąd taka fala nienawiści skierowana w stronę tego operatora?
Nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć niż działanie konkurencji...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U ciebie może działa, u innych nie. Sąsiedzi obok nas zrezygnowali, bo narzekali i nie mogli się doczekać końca umowy. Bardzo często pod ich domem stało auto z JPK, czyli ciągle było cos nie tak. Nie polecili nam tej firmy jak pytaliśmy skąd tu brać internet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Jpk internet (34 odpowiedzi)

Nikomu nie polecam z daleka od tej firmy. Internet poraszka wiecznie reklamuje a nic z tego...

Zdarzenie drogowe 06.09.21 (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Potrzebuję pomocy odnośnie zdarzenia drogowego jakie miało miejsce 06.09.21 roku...

Wygląd osiedla (4 odpowiedzi)

Osiedle wygląda jak obóz zagłady. Dramatyczne kurniki bez infrastruktury. Ludzie kto to kupuje?

do góry