Widok

straszne podejście do klienta

jestem zaskoczony podejściem i zainteresowaniem Firmy dla klienta ,od 3 tyg nie mogę dojść do porozumienia , olewając moje e mail , nie odpisują, czekam kilka dni na reakcje , masakra nie rozumie jak Oni zdobyli dyle dobrych opinii ,jesli ja jestem bardzo niezadowolony .pytanie kto jest właścicielem ze nie szanuje ludzi i małego zamówienia które chciałem złożyć , nie odbierają tel , pewnie cala sytuacja zwiazana z nadmiarem pracy , a ten co chciał szybę do kabiny niech spada tak sobie tłumacze cala sytuacje . pozdrawiam i życzę sukcesów pozdrawiam Pania z która pisałem Ewelina Lewicka
Moja ocena
Zemeko kategoria: Szklarz, lustra, szyby
obsługa: -
 
oferta: -
 
czas realizacji: -
 
jakość usług: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

Jest nam przykro z tego powodu że klient tak długo czekał. Nie będę bronił naszej nowej pracownicy, która zaczęła pracę i miała problem z systemem jak i komunikacją e mailową. Oczywiście problem został rozwiązany. Wprowadzamy szkolenia związane z nowym systemem. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przychylam się do komentarza - oczekiwanie na odp to absurd. Wykonanie i jakość - masakra. Po roku użytkowania wymieniam kabinę prysznicową. Miała być super jakość w dobrej cenie a jest lipa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry