stroik/ozdoba do włosów
(14 lat temu) 27 czerwca 2012 o 13:07
Witam.
Sprzedam ozdobę do włosów/stroik zakupiony w sklepie z akcesoriami ślubnymi jednak ani razu nie założony.
Cena w sklepie - 48zł, u mnie koszt- 28zł.
Zainteresowanym przeslę foto na maila.Mój mail to shana22@tlen.pl
Pozdrawiam
0
0