Widok

studio godne polecenia

Studio godne polecenia lecz fachowcy, których poleca studio są nierzetelni.Stolarz ich który robił meble do przedpokoju i kuchni nie trzymał się projektu.Zmieniał wymiary przez co ościeżnice drzwi rozsuwane w przedpokoju się nie mieszczą.W kuchni maskownica zamontowana jest na drewniane kliny a powinna być zamontowana
na klipsy.Szuflady nie są równo i jedna ciężko się zamyka.Drzwi do lodówki są krzywo zamontowane.Miał przyjść zrobić poprawki,ale do dzisiaj nie przyszedł a w sierpniu minie rok.Polecili nam sklep z drzwiami z gdańska,który zakładał nam drzwi przesuwane oraz drzwi zwykłe do pokoju i łazienki,stwierdzam że drzwi do łazienki i przedpokoju są zrobione niechlujnie.Drzwi rozsuwane są cały czas w trakcie wykańczania.Przyjeżdżają z krzywymi elementami i wmawiają że to nic nie szkodzi że ościeżnica odstaje od ściany 8 mm.W sierpniu 2015 roku minie rok jak robią te drzwi przesuwane i poprawki w kuchni.Nie polecam tych fachowców współpracujących z studiem forma.Uważam że takie studio jak forma powinna mieć solidnych wykonawców ponieważ płaci się duże pieniądze za projekt i materiał a wykonawcy nie mogą podołać temu projektowi.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 5
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałem do pisać, że stolarz przyszedł i zrobił poprawki bez większych
dyskusji.Poprawił wszystko w szafach i meblach kuchennych,teraz to wszystko wygląda elegancko i schludnie.Po poprawkach,które zrobił
stolarz nie mam zastrzeżeń wręcz jestem zadowolony.Zostały jeszcze
drzwi przesuwane lecz,nie mam już dużych nadziei,że uda Im się skończyć.Myślę,że będę musiał sam je skończyć,ale jeszcze poczekam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry