Widok

super oferta, bardzo fajna obsługa!

kupiliśmy mieszkanko, odebraliśmy - bez problemów. Polecam wszystkim przemiłe panie w biurze obsługi - pełna profeska. Gratulacje!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Kupiłem mieszkanie, lokalu nie odebrałem ze względu na kilka usterek, z tego względu ekipa reprezentująca dewelopera okazała się bardzo niemiła i nieprofesjonalna. Ja niestety nie polecam wymienionego dewelopera, drugi raz raczej nie kupiłbym tam mieszkania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jednym słowem szajs grzyb braki i usterki które eliminują MARGO jako profesjonalistę. Chamska obsługa w biurze. Pierwszy wpis chyba samo Margo sobie dało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chamstwo to mało powiedziane! Jak już podpiszesz umowę to radź sobie sam. Nigdy więcej takich firm.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jola czyżbyś była pracownikiem PB MArgo. Wg mnie a jestem ich klientem, ktoś kto zdecyduje się na mieszkanie od nich będzie żałował do końca życia ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, mam podpisać akt notarialny, ale uważam że notariusz Margo mocno zawyża ceny usług. Czy ktoś podpisywał akt u innego notariusza za zwykłą stawkę zgodną z przepisami?
Dzięki za podpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Ja podpisałam już z Margo umowę notarialną u notariusza w Gdańsku- zgadza się, jak dzwoniłam do innych w Gdyni sprawdzić ile bym zapłaciła, to wszyscy mówili podobnie- ok 2300 zł. U ich notariusza 2800! Ale nie pozwolą zmienić, bo jeden notariusz musi prowadzić całą dokumentację dewelopera.Więc wyjścia nie było.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
~a , jakiej wielkości mieszkanie jeśli można spytać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry