Widok

super produkty

Moim zdaniem ludzie co takie rzeczy wypisują są baranami co powinni wtryniać trawę na pastwisku!!! Piszą, że im nie smakuje, czy za drogo itp.Najpierw trzeba zacząć od tego,że klient,który nie ma kasy,aby kupić świeże produkty firmy "Pellowski" powinien w żadnym wypadku nie wypowiadać się!!!Jednak powinien się zająć czymś co przyniesie mu zysk na kupno świeżego wyrobu!!!Inaczej jest nie zaradnym człowiekiem,który narzeka zamiast się w dupe kopnąć!!!To chyba z nudów piszą niespełna świadomi leserzy!!!!!!!!!!!
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ludzie apetyt odbiera! W Gdansku nie ma Pellowskiego w ktorym obsluga mialaby czyste fartuchy!!!!! Nie wiem ale wydaje mi sie, ze fartuchy sluza personelowi za reczniki/scierki?Obserwuje to juz od 2 lat i nic sie nie zmienia. Szkoda!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo personel dostaje jeden fartuch na cały okres pracy, co również dotyczy koszul itd.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze poradziłbym nauczyć się poprawnej składni zdaniowej języka polskiego.
Nie jestem biedny. Znam doskonale wartość pieniądza i nie zamierzam go wyrzucać w błoto.

Produkty niestety nie są najlepszej jakości. Niejednokrotnie zdarzyło mi się kupić nieświeży towar. Jeżeli płacę 2,50 zł to oczekuję , iż świderek będzie co najmniej miękki w środku. Tak niestety nie było.
Oczywiście nie była to jednorazowa "wpadka". W rezultacie zacząłem korzystać z oferty innej gdańskiej piekarni/cukierni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Który to z "Pellosiów" napisał ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry