Widok

suport

Nie znam się na tym dobrze i jeszcze suportu nie wyciągałem nie odkręcałem nawet korby, czym się różni suport (mam na myśli mocowanie korby) na kwadrat od suportu na wielowypust?
Korba przykręcana jest imbusami do suportu na wielowypust a do tego tradycyjnego na kwadrat jest potrzbny klucz do korby?
Suport na wielowypust jest lepszy od tego na kwadrat, wytrzymalszy i potrzeba mniej narzędzi do jego obsługi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
grisza napisał(a):

> ups - jeszcze link -
> http://www.bikeworld.pl/ppg_fotki/foto_big/8_2026_08_12_04.jpg

chyba tylko w nowszych. Moj LX '03 tego nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm...byc może - zacząłem się przyglądać wielowypustom w zeszłym roku po przekręceniu korby na kwadracie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry