Widok

święta

Bojano Temat dostępny też na forum:
Zdrowia i radości każdego dnia dla wszystkich
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję w imieniu Urzędu Gminy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wszystkie Adamy to fajne chłopaki:) Tobie,Adamie,i wszystkim forumowiczom życzę zdrowia i samych dobrych dni w 2014 roku... oraz w latach następnych też (a czemu nie?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Życzę panu Wójtowi i jego podwładnym aby swym zasięgiem myślenia objęli przyszłość, pamiętając o teraźniejszości, i czcząc przeszłość z której się wywodzą. Co to oznacza spieszę przybliżyć. Gmina Szemud jak niewiele innych gmin w tym zakątku przepięknej Kaszubszczyzny ma wspaniałe położenie względem tak dobrze prosperującej Gdyni. Wielu Kaszubów i innych nie będących Kaszubami ale również Polakami budowało od co najmniej pół wieku tę kolebkę polskiej przedsiębiorczości. I co my tu mamy . Gdynia pod bokiem dalej sie rozbudowuje a my nie korzystamy z tego wspaniałego położenia względem Gdyni. Myślę tu o drogach do Wiczlina i do Anteny RTV. Jedyne drogi jakie funkcjonują są zakorkowane. Zdążyłem sie przyzwyczaić ale czy ewentualni inwestorzy biorąc pod uwagę działalność gospodarcza będą wyrozumiali nie sądzę. A pieniążki z podatku uciekają bo mogliby inwestować w gminie Szemud. To teraźniejszość. Przyszłość to duże wpływy z dobrze rozbudowanej sieci dojazdów od strony Gdyni. Co do przeszłości. Kiedyś nazwisko Wójta może być wymieniane z wielkim szacunkiem i uznaniem jako wielkiego Kaszuba Polaka posiadającego szerokie i perspektywiczne horyzonty myślenia a nie jako małostkowego radnego który pilnuje interesu sklepiku i swojej rodzinki.Wszystkiego najlepszego i pracownikom administracji i mieszkańcom Gminy Szemud.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z twoich przemysleń zrozumiałem, że "szerokie i perspektywiczne horyzonty myslenia" + "zasieg myślenia przyszłośc" + "uznanie Wójta jako Wielkiego Kaszuba" + "budowanie wielkiej Polski w oparciu o przeszłośc" + "przepiękna kaszubczyzna" + etc = BIEDRONKA. Ależ dno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
GWE :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobrze że inni zrozumieli bo twoje prostackie myślenie sięga dna. Analfabetyzm w zrozumieniu treści przerósł moje oczekiwania. Żal mi ciebie prosta istoto. Mała podpowiedź- do myślenia używa się mózgu sklepikarzu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosimy zatem o podanie co to jest "mentalność sklepikarza", co masz wobec sklepikarzy (wszystkich?) oraz jaką profesję uprawia "nieznany" - to może się razem pośmiejemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nieznany, zgadzam się z Tobą i zrozumiałem tekst. Wystarczy spojrzeć ile nowych, dużych inwestycji powstało, może taka mała obwodnica od anteny ożywiłby Bojano, Kielno, Koleczkowo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do ~GWE mylę że za nerwowo reagujesz. Ja zrozumiałem to jako pobożne życzenie nieznanego do Wójta i całej reszty aby nieco zaangażowali się w rozwój dróg łączących gminę z Gdynią. Co w tym złego? Co do sklepikarzy to nie wiem może to przenośnia. Ale może niech sam nieznany się wypowie. Nieznany jesteś tam Halo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bojano to my wszyscy. Jęśli już tu zamieszkaliśmy to, czy chcemy, czy nie tworzymy nową społeczność i tylko kwestia czasu , kiedy się poznamy. Najlepiej staje się to wokół jakieś ważnej, wspólnej sprawy. Szczurek zrobił drogę do granicy Gdyni, gdyby płyty położyć dalej do granicy z ul. św. Józefa i Na Dambnik, to przecież nasz komfort jazdy byłby nie do przecenienia. Wokół domów zadbamy sami i nasza wieś mogłaby być naprawdę piękną, zamiejską okolicą.
Samo się nic nie zrobi.
W nowym roku mam nadzieje, że na drodze nie będziemy się ochlapywać błotem, szczególnie wtedy, gdy z grzeczności ustępujemy drogi jadącemu z przeciwka, nie będziemu trzymać kierownicy jedną ręką, bo w drugiej jest komórka do gadania o d. marynie, a na łuku Łanowej, z ograniczeniem prędkości do 30 km nie będziemy jeździć 60 tką. Ostrzegam, tam się można ześlizgnąć do lasu.
Wszystkiego dobrego na Nowy Rok, więcej refleksji, życzliwości wobec bliźnich i uspołecznienia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stefan brawo nie jesteś analfabetą wtórnym, bo czytasz tekst ze zrozumieniem. Co do sklepikarzy to nie chciałem urazić sklepikarzy tylko miałem na myśli jednego wiadomo o kogo chodzi, na pewno nie o wójta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry