mieszkam w 3mieście od niedawna i zanim trafiłam do Pana Szymona korzystałam z usług wielu salonów zarówno miejszych ja i tych najbardziej znanych, niestety nigdy nie byłam do końca zadowolona, najczęściej odstraszały mnie: brak poszanowania klienta i jego czasu - umawianie kilku klientek na raz, notoryczne opóźnienia, częśty brak umiejętności odtworzenia koloru, fryzury, zmieniająca się obsada zakładu no i ceny, nieadekwatene do efektu...W zakładzie Pana Syzmona znalazlam wszstko czego szukalam, tutaj szanuja mnie, moj czas, klient czuje sie najwazniejszy a jakosc uslug na najwyzszym poziomie. Liczyc tez moge na dlugoterminowa troske o stan moich wlosow, nikt mi nie wciska niepotrzebnych kosmetykow, a ja bedac laikiem, nie musze sama dobierac sobie koloru i pokazywac jakiej dlugosci chce miec wlosy, bo fyzjer, ktory zna mnie i moje wlosy potrafi to zrobic lepiej i od ponad 2 lat nigdy sie nie zawiodlam, a maz jest zawsze zadowolony z mojego wzgladu!
Wszystkim doceniajacym fachowosc polecam, a zawistnej konkurencji, ktora wypisuje tutaj takie bzdury wspolczje i radze zmienic taktyke, bo w taki sposob na pewno nie zwiekszzcie liczby swoich klientow...