Widok

system alarmowy Genevo

Czy jest ktoś w Baninie okolicy ktoś kto zna i może pomóc w instalacji, konfiguracji systemu Genevo?
Nie podłączam do innych tematów dotyczących sswin ponieważ tam króluje Satel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przecież Genevo założył wieloletni pracownik Satela, a tak bardzo próbujesz się od niego odciąć...

nie za bardzo wiem o co chodzi z tym odcinaniem. po prostu szukam kogoś kto pomoże poprawnie skonfigurować system zakładam ze nie jest to to samo co satel.

Jest ogromna analogia do prostszych central Satela. Oczywiście inna szata graficzna, minimalnie zmienione nazewnictwo - aby nie być posądzonym o plagiat. Mówiąc o odcinaniu, miałem na myśli, że skoro mnóstwo informacji jest w necie o Satelu, to ktoś kto chce łatwo dostępnej i obszernej pomocy - skorzystałby właśnie z Satela. Skoro Ty dokonałeś innego wyboru - to pewnie analizowałeś wiele aspektów... zanim podjąłeś decyzję.

jestem zmuszony do opierania się głównie na rozwiązaniu bezprzewodowym i tu, w tym przedziale cenowym jest satel parfecta i genevo prima. I o ile w rozwiązaniu przewodowym pewnie bym wybrał po prostu satela, to w bezprzewodówce genevo ( przynajmniej na papierze ) ma pewne przewagi.

519-619-596

safeline.com.pl

dziękuje za odpowiedź. Wkrótce skontaktuje się ze wskazaną powyżej firmą.

Inne tematy z forum Banino

Banino chow klatkowy (30 odpowiedzi)

Zabydowa banina jest obrzydliwa, zabudowa wyglada jak kurniki,masakra.

Kiedy otwarcie nowego Max Xsaviera? (6 odpowiedzi)

Myślicie, że dwa sklepy praktycznie koło siebie mają sens?

jaki piec wybrać do domu? (87 odpowiedzi)

Witam Proszę o podpowiedź jaki piec gazowy wybrać do domu - ( bliźniak o pow. całkowitej 140m2...

do góry