Widok

szansa na 460 tyś zł z budżetu miasta na cele dzielnicy Olszynka!

Witam, z przyjemnością zawiadamiam, że projekt pt."Rewitalizacja skrzyżowania ulic Olszyńskiej i Miedza oraz kładki pieszej na rzece Motławie"-zgłoszony w ramach budżetu obywatelskiego na rok 2017 został zakwalifikowany do głosowania! Czekamy jeszcze co prawda na nr pod którym znajdzie się on na liście do głosowania ale już można mobilizować kolektyw. Więcej szczegółów na stronie :https://gdansk.zetwibo.pl/projekty?TaskProposeSearch%5BtaskTypeIds%5D%5B%5D=35&TaskProposeSearch%5Bstatuses%5D%5B%5D=5
Głosowanie odbędzie się między 12-25 września i każdy gdańszczanin może oddać 1 głos na projekt ogólnomiejski pod warunkiem, że do dnia 1 kwietnia br ukończył 16 lat.
ps. projekt konkuruje z 14 - stoma innymi ( projekty dzielnicowe to odrębna kategoria). Zachęcam do głosowania, wkrótce opublikowane zostaną szczegóły, głosowania więc proszę śledzić i działać!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
........bardzo ciekawe ......... no cóż .... nie wiedziałem , że całą Olszynka mieści się na skrzyżowaniu Olszyńskiej i Miedzy ! ;) ......co chcecie tam postawić ? ;) ....następny pomnik jakiejś maszkary ? ;))))))))))) .........a może po prostu wyremontować drogi ! ! ! .........na Olszynce czas się zatrzymał na latach 80-tych ! .........a może ,,Centralne Muzeum PRL" ! ) .........NIE TRZEBA JUŻ NIC ROBIĆ ! ;) .......jest gotowe ! ;))))))))))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Olszynka

Smog na olszynce (4 odpowiedzi)

Zwróciliście uwagę jak dziś Olszynka była zadymiona?? I nie tylko, bo dym szedł na całe miasto.

do góry