Widok

szemud kontrola w urzędzie gminy

co się dzieje w urzędzie gminy słyszałem od niektórych pracowników że jest kontrola z CBA w związku z doniesieniem o defraudację
słyszałem że są sprawdzane komputery i przesłuchiwani pracownicy nie którzy nawet się z tego powodu poważnie pochorowali tylko wójt nie czuje się winny bo TO NIE ON tylko pracownicy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
weź się za pożary a nie pierdoły piszesz...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
to nie pierdoły kolego tylko fakt CBA prowadzi w gminie dochodzenie i nie wszystko jest jasne i transpanentne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wójt się doigrał, bo to jego poczynania CBA kontroluje. Ciekawe czy ma znajomości wśród takich organów, bo wielokrotnie udało się mu już dzięki swoim kolegom wyjść z pewnych opresji, ale czy teraz też tak będzie? Mam nadzieję, że nie. Widać nawet w ciągu roku można sporo ukraść z kasy naszej gminy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masz jakieś dowody że kradł? Zgłoś to do prokuratury. Jeśli nie, to możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności za pomówienia i oczernianie.
Jakie poczynania wójta są kontrolowane przez CBA?
Może podzielisz się z innymi forumowiczami?
A może to twoje poczynania są w kręgu zainteresowania tej agencji mieszkańcu kielna?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Szemud

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

Studia wójta (6 odpowiedzi)

Szanowni mieszkańcy Szemuda, Czy wiecie że z naszych podatków pokrywacie koszty studiów wójta...

Łebno Radny (7 odpowiedzi)

Jaki radnym według was jest Ireneusz Czarnowski? Z tego co widzę to na wszystko głosuje jak chce...

do góry