Widok

szkoda - opinia

Szkoła w tym roku zmieniła się bardzo na minus. Przez ostatnie dwa lata było to miejsce niezwykle tolerancyjne, dyrekcja oraz nauczyciele obdarzali uczniów zaufaniem, dużo rozmawiali oraz pomagali rozwiązać każdy problem. Jednak w tym roku zmieniła się dyrekcja, nikt nie jest zadowolony ze zmian jakie wprowadziła. Większość osób, które można spotkać na korytarzu jest przygnębiona. Na prawdę tak jak przez ostatnie dwa lata z uśmiechem jeździłam do tej placówki w tym roku nienawidzę jej tak jak reszta. Bardzo się cieszę że kończę w tym roku bo obawiam się że może być tylko gorzej. Z wyrozumiałości oraz ciepła jakie dawała ta szkoła teraz stała się prawdziwym przykładem typowej katolickiej szkoły.
W tym roku szkolnym został zatrudniony Ksiądz, Pani Dyrektor potrafi powiedzieć do Ciebie sformułowanie " idź z Bogiem" piosenki świąteczne na wigilię (zawsze była to fajna zabawa) zostały zastąpione kościelnymi kolędami.
aha no i zapomnijcie że wyjdziecie z tej szkoły w trakcie przerwy
szkoła zamknęła drzwi i myśli że rozwiązała cały problem który jeszcze bardziej się nawarstwia. Syf w toaletach na porządku dziennym.
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 4
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
bezpieczeństwo: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry. Mam świadomość, że pojawianie się nieuzasadnionych negatywnych opinii nie jest zakazane, ale w wielu przypadkach są one krzywdzące i niepoparte faktami.(kultura opiniowania online w Polsce już nas do tego przyzwyczaiła). Te opinie często generowane są przez osoby, które poczuły osobisty zawód bądź frustrację związaną z własnym podejściem do szkoły, nauki i wielu innych szkolnych spraw. A to jest jedynie dowód na to, że pojedyncza opinia, nie może być wyznacznikiem oceny szkoły i jednocześnie całej społeczności szkolnej. To jest najzwyczajniej niesprawiedliwe. Mamy również świadomość, że przytłaczająca część zadowolonych osób, ceniąca sobie edukację w 3 LO im.Agnieszki Osieckiej w Sopocie nie napisze pozytywnych słów ponieważ takimi prawami rządzą się internetowe fora, gdzie mamy tendencje do publicznego wyrażania negatywnych emocji a te pozytywne najczęściej zatrzymujemy jedynie dla siebie :-) Każdy powinien taka opinię pozyskać na podstawie własnych doświadczeń, wywiadu środowiskowego i faktów. A oto niektóre z nich: https://view.genial.ly/5ed7e0ab2c645e0d7ac8f646/horizontal-infographic-review-3lo-sopot-wirtualna-ulotka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry