Widok

szkoła podstawowa Tevizja

Nauka Temat dostępny też na forum:
Witam, zastanawiam się nad zapisaniem synka 7 letniego do 1 klasy podstawowej do Tevizji czy ktoś ma jakieś aktualne opinie? Podoba mi się ilość godzin języków obcych i szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, niestety na internecie jest sporo niepokojących opinii. Najbardziej zależy mi na opinii rodziców których dzieci uczęszczają do tej szkoły. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Długo zastanawialiśmy się do jakiej szkoły posłać nasze dziecko, zdecydowaliśmy się w końcu na TeVizja i nie żałujemy. Syn ma dużo zajęć dodatkowych dzięki którym rozwija swoje pasje. Uczy się dwóch języków obcych , a wszyscy wiemy jak ważna to umiejętność aby znać języki obce. Do tego ma zapewnioną naukę na najwyższym poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Ci jak najbardziej szkołę TeVizja , dziecko i ty będziecie zadowoleni. W szkole znajdziecie wykwalifikowaną kadrę , dużo zajęć które pomogą rozwinąć się waszemu dziecku. Naukę na najwyższym poziomie i komfortowe warunki do nauki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Śmiało możecie zdecydować się na szkołę TeVizja , bo języki obce to niejedyna zaleta. Drugo jest wykwalifikowana kadra i wysoki poziom nauczania. Trzeci to zajęcia dodatkowe te naukowe jak i sportowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomo że znajdziesz opinie zarówno pozytywne jak i negatywne. My jesteśmy bardzo zadowoleni że zdecydowaliśmy się na tą szkołę. Wysoki poziom nauczania, dwa języki obce. Dużo zajęć dodatkowych oraz zajęcia artystyczne, sportowe i teatr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoła jest jak najbardziej ok. Ja na początku obawiałam się troszkę tego zobowiązania finansowego bo jednak miesiąc w miesiąc to czesne płacić trzeba ale teraz po czasie widze, że nawet gdybym posłała syna do placówki publicznej i zliczyła koszta za zajęcia dodatkowe i korepetycje to pewnie wyszłoby bardzo podobnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zdecydowanie odradzam! Języki? Ok, 5 razy w tygodniu, tylko rotacja nauczycieli ich uczących zbyt duża. Koniec roku i znowu kilku nauczycieli odchodzi, o czymś to świadczy. Najlepsi „fachowcy” nie wytrzymują i odchodzą! Zajęcia dodatkowe? Tylko w ofercie tak bogato! Brak kadry powoduje, ze nie ma komu ich prowadzić, w związku z tym, coraz więcej jest dodatkowo płatnych. Coraz więcej ludzi rezygnuje z tej placówki, zarówno pedagogów jak i rodziców. Nie wspomnę już o kwestiach finansowych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Morena

Wzgórze Hoplity (4 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

Domy na Morenie (10 odpowiedzi)

Inwestycja powstanie na granicy Moreny i Wrzeszcza. Niewielkie osiedle składa się zaledwie z...

do góry