Widok

szkoła podstawowa nr 37 na Wiczlinie

Witam,czy są na tym forum rodzice dzieci uczęszczających do tej szkoły?Jesienią planujemy z rodzinka wprowadzić się do wymarzonego domu na Wiczlinie,skąd do szkoły córcia będzie miała blisko,zastanawiam sie czy to dobra szkoła?Proszę o opinie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzilem do tej szkoly juz jakis czas temu (okolo 11 lat temu:)
Szkola niewielka ale z klimatem, ladny park na terenie oraz plac zabaw.
Jak poszukac na Trojmiasto.pl w wiadomosciach to jest o jej przebudowie, calkiem ciekawie bedzie wygladac. Remont sie przyda, dodam ze moj ojciec rowniez do niej chodzil (40 lat temu!)

PS: Przepraszam wszystkich za brak polskich znakow, angielski windows :\
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie radze.
nauczycielki to plotakry i alkoholiczki, jedna druga kryje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Bzdura! Szkoła jak szkoła,ale jest ok.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktoś z Was posyła dziecko do pierwszej klasy do tej podstawówki?Moja córcia zaczyna od września.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co za bzdura. Skąd się biorą takie opinie....Żenada!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoła w najbliższym czasie ma zostać poddana przebudowie, plany są ambitne....
Co do nauczania, atmosfery itp.
Szkoła mimo tego iż, jest małą szkółką ma na prawdę przyjazną atmosferę, nauczyciele z wieloletnim stażem, sama uczyłam się w owej szkole, teraz również uczęszczają tam moje dzieci...jestem zadowolona z wyników nauczania, z podejścia indywidualnego do każdego ucznia...Osobiście polecam ową szkołę...

ps. informacje jednej z Pań na forum iż nauczycielki to same alkoholiczki są wyssane z palca, nie mam pojęcia skąd biorą się takie pogłoski.
Pedagodzy owej szkoły to życzliwe i profesjonalne osoby!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje obie córki chodzą do tej szkoły i jestem bardzo zadowolona. Panie są naprawdę wspaniałe, a ponieważ w klasach jest około 15 osób to mogą poświęcić każdemu dziecku swój czas. Gorąco polecam - testy 6 klasistów były w tym roku dużo wyższe niż średnia w Gdyni.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś w tym jest i się powiela matki o wielu rzeczach nie wiedza co się dzieje w szkole . Klapki maja nauczyciele biorą nasza kase gdzie my na nauczycieli zarabiamy ale oni maja gdzieś pomoc dzieciom . Szkoła zatrudnia same sowy . Robią duże oczy i dzioby do złej miny i twierdzą ze pomogą a jest inaczej !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodze do tej szkoły i jest mi bardzo dobrze nauczycielki sa sopko a budynek tez jest fajny teraz przeprowdzialismy sie dod nowego skrzydła i jest pieknie w środku polecam ta szkołe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam dzieci w tej szkole i nic mi nie wiadomo o tak wysokich średnich z testów szóstoklasistów. Klasy są małe, a od września w jednej z klas będzie aż pięcioro dzieci, 70 % uczniów z tej klasy zmienia szkołę, a co do nowego budynku to jest on dopiero w trakcie budowy, dzieci uczą się w zastępczym w którym jest mało sal lekcyjnych, nie ma sali gimnastycznej, nie ma stołówki. Teraz proszę sobie samemu odpowiedzieć czy pani chce aby dzieci pani chodziły do tej szkoły.
ps. dyrekcja szkoły nie wie nawet co się w niej dzieje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Wiczlino

Strasznie (3 odpowiedzi)

Zle przeokropnie sie mieszka na bryla w gdyni.za?duzo sie dubco i maja splesniale spermy co...

Wiczliński Potok (75 odpowiedzi)

Wiczliński Potok powstaje w intensywnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni – Wiczlinie. To miejsce...

do góry