Widok

szkolenie psów

Mam takie pytanko,
czy ktoś korzystał z usług szkolenia psów tu w Baninie?

Na ogrodzeniu domu seniora widziałam, że ktoś się reklamuje...

a może jest tu ktoś kto zajmuje się właśnie szkoleniem czworonogów i mógłby udzielić kilku lekcji ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja szkoliłam 2 psy. Ale na Żabiance bo mi polecono.Szkolą psy od 20 lat i się na tym znają.
Pamietaj jedni, nigdy nie oddawaj psa na szkolenie gdy powiedzą Ci - zostaw go i przyjedz za 2 godz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoliliśmy psa w tej szkole "Dog & Roll" (reklama na domu seniora), ale trzeba było jeździć do Oliwy. Szkolenie OK, kosztów nie pamiętam, bo było to ładnych parę lat temu. Wiem, że można było "zamówić" szkolenie na miejscu i trener dojeżdżał. Mają stronę internetową - może jest więcej informacji.Tutaj niestety nie znam nikogo, kto zajmowałby się szkoleniem psów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ZZ - oczywiście nie zamierzam psa nikomu zostawiać i czekać na efekty nie widząc przebiegu szkolenia ;)

MK - o dziękuję, zerknę. tymczasem wybieram się z moim "ciągnikiem" na spacer.

Pozdrawiam Was ;)
Dziękuję za odzew.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obejrzyj sobie kilka odcinków "zaklinacz psów" w necie albo w tv na pewno nie za szkodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My Polecamy Canac- Centrum Edukacji Kynologicznej. Rewelacyjne podejście do przewodnika psa i samego czworonoga. Pomogą Wam tam zrozumieć zachowanie psa i jak na nie reagować. Sami zaczynaliśmy w innej szkole, ale po spotkaniu p. Kasią z Canac zmieniliśmy szkołę i nie żałujemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przypadku szczeniaków należałoby zacząć od samych podstaw, istnieją nawet specjalne przedszkola dla piesków, na przykład tuhttps://psiprzewodnik.pl/przedszkole-i-szkola-dla-psow-gdansk-szkolenie/ Myślę, że takie małe pieski trzeba najpierw nauczyć odpowiedniego zachowania, same z siebie nie będą tego potrafiły.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry