Miałem kontakt z tą Panią jakiś czas temu. Odradzam wszystkim chcącym skorzystać z usług tej Pani zarówno jako uczestnik szkolenia (bardzo długo czekałem na certyfikat ukończenia szkolenia), szkolenie drugie nie współmierne do miejsca i jego jakości. Odradzam również skorzystanie z innych usług świadczoną przez właściela tej firmy - mało kometętna, nie sumienna, nie odpowiedzialna, nie odbiera telefonów, unika kontaktu.