Widok

szukam fachowca od cekolowania i kafelek od 15 wrzesnia

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Do remontu mieszkania (74m2) na gdanskiej Morenie, pracującego w ciągu tygodnia (nie weekendowo), zakres prac cekolowanie sufitów, kafelki w WC (2m2), osadzenie drzwi wew. termin15-31 wrzesień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyslalam info na maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można sie umówić właśnie wykonuje tego typu remonty mam zdjęcia moich prac serdecznie polecam 508-463-778
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę prosić o przesłanie zdjęć na maila marzenaka@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z miłą chęcią mogę polecić pana krystiana,robił mi łazienke,oto tel.793-009-716.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam www.aedes.net.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaje namiary jak na dzień dzisiejszy mam wolny wrzesień a wiec można do mnie dzwonic tel. 783 481 430 Waldek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Zajmuje sie remontami mieszkan od paru lat, robie je dokladnie i solidnie i w sredniej klasie cenowej.Jesli jestescie Panstwo zainteresowani moja oferta prosze o kontakt pod nr 514-830-893
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Zajmuje sie wykonywaniem i aranżacja mieszkań.Mamy odpowiednie doswiadczenie odnosnie remontów mieszkań.Tel.697579855.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam. Super ekipa. Pan Marcin tel: 0-509-655-575 Kompleksowe wykańczanie wnętrz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie! Zajmuje sie remontami i wykonczeniem wnętrz po konkurencyjnych cenach. Na swoje usługi daje 24 miesięczną gwarancje. 506 876 320
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
jeżeli jest Pani zainteresowana mogę przekazać kontakt do pana, który zaprojektował i wykonał moją łazienkę (mogę presłać zdjecia na maila)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alicja,jeśli możesz przeslij kontakt i zdjęcia :
blondina1987@vp.pl
dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam zdjęcia na podany adres mailowy, ptrzymałam informację zwrotną, że adres jest nieprawidłowy. Proszę o podanie innego maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja firma chętnie się tego podejmie
Filip-Bud właściciel Krzysztof Reszka tel 512-344-014 lub 790-344-014
reszka.krzysiek@wp.pl
www.filipbud.dzs.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli ktoś jest zainteresowany tynkami dekoracyjnymi typu stiuk czy trawertyn to zapraszam www.fresco.gda.pl Inne struktury również kładziemy :)
Pozdrawiam
Bartosz Leszczyński
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, chciałam polecić pana Marcina, który wykonywał tego typu prace u mnie w domku w Borkowie. Polecam go za jego rzetelność, terminowość i profesjonalizm. osobiście jestem bardzo zadowolona z koncowych efektów. Podaje kontakt do p. Marcina 695-934-440
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.

Chętnie podejmemy się wykonastwa.
Jeżeli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt na adres:
remontwnetrz@op.pl
(w celu uściślenia zlecenia)

Zapraszamy do współpracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popatrz na datę postu archeologu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj znajomy robi budowlanke w zasadzie wszysto
nam robil caly remont totalnie ze wszystkim polecam z czytsym sumieniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam pana Kozłowskiego z Gdyni (nie pamietam imienia), mały, chudy, na pół łysy, obwieszony łancuchami, sygnetami, zlotym zegarkiem, marynarskie tatuaże - nie sposób sie pomylć - nie dotrzymuje terminów, kafle kładzie krzywo (winę zrzuca oczywiście na krzywy kafel), nie wie co to pion i poziom. W 4 tygodnie nie uwinął sie z małą łazienka, zostawił ja krzywą na potegę, a miał jeszcze robić wc - został wyrzucony, ile mozna.
OSTRZEGAM!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM, bardzo chętnie zrealizujemy zlecenie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie a nasze usługi są wyjątkowo niedrogie. Mój nr telefonu 500-104-219 Piotr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Fachowców z referencjami znajdziesz na http://fachman24.pl. Musisz opisać swoje zlecenie a serwis bedzie Ci wysyłał informacje o nowych fachowcach wraz z ich opisem i komentarzami innych użytkowników.
Sam wybierzesz tego, który Ci najbardziej odpowiada.
Wszystko za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś ta stronka nie chce sie otwierac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Morena

Vista (16 odpowiedzi)

W najbliższym sąsiedztwie powstającego budynku znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie,...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Wzgórze Hoplity (5 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...

do góry